2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

öf öf gök gürlüyo oh be bi patlasa hava ne güzel olur serin serin...bugünde tek başıma böyle yazıp durucam heralde....

ipek: sevgili teyzelerim bugün annemle beni yalnız başımıza bıraktınız size küstüm ben burda annemi eğlendirmekle uğraşıyom..akşama sorarız biz size....

ipek.jpg

slm nbr hüri sende benim gibi evde...ama ben can sıkıntısından patlamak üzereyim kafamçokkarıştı ooffff.......herkes biyerlerde biz evde.bu arada göbüş harika olmus :lepi:

slm kızlar bende bı bakıp sıze cıkıp gerı gelıyorum hava serın burdada yagdı yAGacask
badana yapıcak esım bakalım ..........................

günaydın cancazım ce deyip kaçıyorsunuz yahuu hadii uyuyun bakalım kimse yok bizde gideriz ogluşumla işte:sinifsinif: hadi öptük siziopuyorumnanaktan:1hug:

selam tatlımmmmm artık benim burada takılma saatlerim değişti malesef :)))))) gece topik bana emanet 3ten sonra :))))))
günaydın herkese
maşallah annelerimiz çoğlamış.
ben de c.tesi ebeğim oynamıyor diye dokotra gittim.
sağlıklı çıktı kuzucuğum.
çok şükür ama orada birden sezaryen olmaya karar veridm.
beklmek bunalttı beni.
normal olan çok insan da lütfen sezaryen ol deyince birden ben de karar değişikliği oldu.
yarın sezaryen için gün aldım.
doktorum pazar günü gece bir şey yeme gel dedi.
hala son kararın ise sezaryen yapalım dedi.
sezaryen deyince çatı kontroılumu da yapmadı zaten.
birden dondum ben sonra da kafam karıştı öyle kaldım.ya allahım bana doğru yolu gösterisn.
hangisi hakkımda hayırlı ise o olsun.
sancım hala yok.
kafama takılan dabebğin ölçümlerind ekg ileri gitmiyor hiç.
son 3 ölçü,mde bir geri çıkıyor kg off doktor son aylar usg ölçümü öyle doktor dedi ama ne bilim galiba ben yarın sezaryen olacağım.
son kararımı inşallah bildiririm.
aklıma bir kere takıldı ya galiba yarın doğuracağım.
bana dua edin.
lütfen

canım hayırlısı olsun ... ablam da normal doğurmak için bekledi bekledi , 41. hafta sez.la aldılar mecburen .. zaten sizin hatanız da oldukça ileri :nazar:, inşallah sağlıcakla alırsın kucağına Defne'ni :Saruboceq:

bu arada ben taşışındım artık tekirdağ sarayd aoturuyorumm ama şu an istanbuldayım sdaha bebiş için alışver,işteyim ama her an gelebilir gibi geliyor :emir_bebek:zuzu dan beyaz melekten ne haber acaba onları göremedim doğurdularmı yoksaaa lisede yoklar ama ne kaa çok doğuran var şaşırdımmm:1shok:

hayırlı olsun canım ..sana keyifli alışverişler .. ay özendim şimdi sana yaaaa , ne güzel olurdu İst.da alışveriş :asigim:
merhaba hanımlar.
bugun degısık bır ruh halındeyım. 2gün kaldı doguma.delikafadulden
ve ben bebegımın erkenden alınmasını hıc ıstemıyorum.
sezeryan gunu 38+3 oluyor ama keske sancım felan gelsede oyle sezeryana gırsem.
kıyamıyorum bebegıme.:çok üzgünüm:yarın gıdebılırsem kontrole gıdecem bakalım doktorumla konusayım ne dıcek.:1no2:
belkı sacma gelıcek size ama bebegımın bıraz daha benımle kalmasını ıstıyorum.senağlama
sanırım dogum psikolojısını yasıyorum.:gitme:

canım yaa ne erkeni , :nazar: 39. haftadan gün alıyor olacaksın doğum yapacağın gün ..e zaten sez. olunca mecburen 10 gün erken oluyor doğum , onun dışında daha erkenmiş gibi değil .. ben kendimi düşünüyorum şimdi , o zaman benimki o kadaaaar erken olacakki seninkinin yanında .. ya 35+6da yada 36+6da olacak doğumum ..ona bile çok iyi diyor dr.lar ..

herkese merhabalar, iyi hafta sonları
Bu arada nur doğum yapmış, allah analı babalı büyütsün inşallah
benimde 2 gündür müthiş kasılmam var kasıklarım ağrımıyo acıyo resmen
annem geldi yanımda çok şükür ki opuyorumnanaktan sen her an doğruabilirsin diyo delikafadulden

evet stardustum sanki beklesem de sezryten oalcakmış gibi geliyor.
ne sancı var ne de defnem aşağıya iniyor.
ben de beklerken her gün bir hikaye duymaktan bıktım.
allahım sonumuzu hayır getirsin inşallah

dakka tut canım bak bakalım çak dakkada bir geliyor ?

yaa aslında 2 gündür böyle oluyo
2haftadır geceleri çok rahat uyuyodum ama akşam karnımın ağrısından uyuyamadım ara ara hep uyandım
ağrı olan yere hafif bastırdığımda dolu geliyo elime,acaba diyorum kanala falanmı iniyoda acıyo böyle :s

yaa aslında 2 gündür böyle oluyo
2haftadır geceleri çok rahat uyuyodum ama akşam karnımın ağrısından uyuyamadım ara ara hep uyandım
ağrı olan yere hafif bastırdığımda dolu geliyo elime,acaba diyorum kanala falanmı iniyoda acıyo böyle :s

Filizcim kanala da iniyor olabilir, donmedi ise donuyor da olabilir.

kizlar ya sezeryandan sonra sut ne zaman geliyor? zaten bende bir meme ucu problemi var normal de olsa sezeryan de olsa bir onu tutturmak icin cebellesecektik simdi sutum de gelmezse cok uzulurum valla.

KIZLAR MERHABA ben doğumumu yaptım sağllıkla aldım kucağıma meleğimi :nazar::nazar::nazar::nazar:darısı başınıza

meleğim 23.06.2009 DA DOĞDU. EPİDURAL SEZERYAN. 37+5 de...adı İREM....3780 gr 51 cm meleğim. :nazar::nazar::nazar::nazar:
[/B

KIZLAR MERHABA ben doğumumu yaptım sağllıkla aldım kucağıma meleğimi :nazar::nazar::nazar::nazar:darısı başınıza

meleğim 23.06.2009 DA DOĞDU. EPİDURAL SEZERYAN. 37+5 de...adı İREM....3780 gr 51 cm meleğim. :nazar::nazar::nazar::nazar:
[/B

hayırlı olsun Allah analı babalı buyutsun :KK66:
bende sabırsızlanmaya basladım artık

[/B

canım tebrıkler.a.s.masallah kuzuna.:nazar:
saglıkla kucagına almısın melegını.
anıden sancı mı geldı canım nasıl oldu?
vaktın oldugunda mutlaka dogum hıkayenı yaz canım.

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı--------------- D.TARıHı-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5 :hooray:
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
:nazar:confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*---------------------------* :hooray:
:nazar:eytekiner-----------------------*-------------------------erkek----------------------------------*-------------------------------*---------------------------* :hooray:
:nazar:sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------* :hooray:
:nazar:nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran-------------------38+5 :hooray:

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
swethome------------------29haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
nesquk_24-----------------6 temuuz-----------------------*-------------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
cgulistan--------------------------17 temmuz---------------erkek-------------------------normal
huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız----------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız---------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız----------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz------------------kız----------------------normal

sıradakiiiiiiiiii hehehehehehe

Son düzenleme:
kizlar ya sezeryandan sonra sut ne zaman geliyor? zaten bende bir meme ucu problemi var normal de olsa sezeryan de olsa bir onu tutturmak icin cebellesecektik simdi sutum de gelmezse cok uzulurum valla.

canım benim süt 3. günü gelmeye başladı ve meme ucunu almadı şükür mememi kaptı çabuk inşallah senin kızda alır benimde göğüslerimimn ucu yok ama aldı yani sende biraz uğraşcan ama alırr kendi emeeme biraz göğüs ucumu çıkardıı uğraşcaksın artık:KK43:

[/B

maşallah canım allah ananlı babalı büyütsün güle güle büyütt bebişini:nazar:a.s.

X