2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı--------------- D.TARıHı-----------DOGUM HAFTASI

adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
selsin------------------------------*-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*---------------------------*
eytekiner-----------------------*----------------------------*--------------------------------------*-------------------------------*---------------------------*
sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------*
nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran-------------------38+5 :hooray:

derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
nesquk_24-----------------6 temuuz-----------------------*-------------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
cgulistan--------------------------17 temmuz---------------erkek-------------------------normal
huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız----------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız---------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız----------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz--------------unuttum----------------------normal

sıradakiiiiiiiiii hehehehehehe

Son düzenleme:
kızlar bende çıkıyorum kocişim hava serinledi hadi azcık gezelim dedi...biraz turlayalım nurun şokunu daha atamadım üstümden....

Gamzecim gel sen su koctasa bi daha bak ama baska bi yerdekine cidden süper seyler var yahuuu, insallah halledersin yarın cabucacık hava bilas serin olsa bariiii Şeniz

Haaahoyyytttt kaydirigubbakcemile3 Kısım siz gidene kadar o koca gobeklennn ben yolda önünüzü keserim üstüne faiz bilem alırımmmm :roflol: S atletik vücudu küçümsemeyinis lütfennn reja edicemmmm kaydirigubbakcemile2

İnanmıyorum ya bu durum icin cok amiyane bi tabir belki ama kusura kalmayın simdiden kıslar şokla mok arasında bi yerdeyim resmen, ahh nurcum ya o kadar da hazırlandı sınava ama kısmer hayatta hersey sınavdada tutabilirdi sancılar, cok sevindim ilaydamızaaaa delikafadulden Masallahhh kızımıza allahım nazarlardan korusun bıdıkımızı Yarını dört gözle beklicesss resimler icinnnn :1hug:

nurcum ınanamıyorum şok oldum resmendelikafadulden
sen bu sınava gırmeyı cok ıstıyodun ama nasıp degılmıs tatlım saglık olsun bebgın herseyden önemlıopuyorumnanaktan
gözun aydın bıtanem allah analı babalı buyutsun darısı basımıza ınsallah:1hug:

herkese ıyı aksamlaropuyorumnanaktan

bız bugun emınönune gıttık sekerlerımızı ve sepetımızı aldıkopuyorumnanaktan

ama yorgunluktan öldum bu gece dogurmazsam baska zaman dogurmam heralde:kedi:

burda bı arkadasa sıparıs vermıstım ama ıptal ettım pek ılgılenmedı nedense:umursamaz:

bı ara resımlerı cekıp eklıcemzemuszemus

ya dün yazışmıştık canım ya sınava girecekti. birbirimizi teselli etmiştik. bebeklerimiz bizi üzmeyecekti. ama nur girememiş demek sınava. ama hiçbir şey bebeklerimizden daha önemli değil. seneye tekrar başvuru yapar. hem konulara hakim biraz çalışsa da yeter. dünyanın en güzel hediyesini almış nur.

merhabalar herkese,
ben de henüz bir hareketlilik yok bekliyorum oğluşumun gelmesini.Şansada evimi satılığa çıkarmıştık ve bugün satıldı şimdi bu hafta ev taşıyacağım nasıl olacak naparım bilemiyorum.Ara ara giriyorum ama hep aklım sizlerde oluyor merak ediyorum hepinizi.

kendini sen yine de fazla yormamaya çalış. yorgunluk doğumu tetikler. en azından evini taşı da ondan sonra gelsin bebeğin. çok zor olur. yardımcı olabilecek kimse var mı çevrende.

Var canım annem,k.validem,görümcemler yardım edecekler ben pek bir şey yapamam zaten şu durumda.Oğlum gelmeden taşınırım inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…