2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Ya ne biliim ortayada eklemek istemiyorum maksadım arkadaslarım gorsun sadece, sadece bebekimin son ultrason goruntusunu ekleyebildim :sinifsinif:

zuzumm bebişi geçtim ben seni yemek isitoyrum ne tatlı şeysin sen öyle...bizim eve gelirmisin bana pınar sosis pişirirmisin heeee?

ay illa canımı çektridin bak bende eklemek istiyom resim kocişimle
bende biraz daha uğraşayım bakalım ekleyebilirim belkiii

biraz daha küçültün arkadaşlar o zaman oluyo

Nası kücültcemm kine su resim işini bi türlü beceremiyorummmm :sinifsinif:

zuzumm bebişi geçtim ben seni yemek isitoyrum ne tatlı şeysin sen öyle...bizim eve gelirmisin bana pınar sosis pişirirmisin heeee?

Allah seni bildigi gibi yapsın emiiii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Sosis yerine sucuk yapsam sosisi pek beceremiyorummm :roflol:

çok tşk ederim şimdi çalışıyorum ama ağustosta tatile gidicem o zaman girerim herhalde bakalım kısmet opuyorumnanaktan

hayırlısıyla bizde kucaĞIMIZA alsak allah kurtarsın tüm hamileleriopuyorumnanaktan

Kızlar pıŞık kremı hangı marka aldınız. Bır de ates olcer aldınız mı . Kulakdan olcen elektronık mı aldınız yoksa geleneksel derece mı. Son hazırlıklarımı yapıyorum

Benım karnım dusmus galıba. Daha sonra assagıya ıner dıyorlardı. Sanırım ınmıs. Oturamıyorum. Yanı bacaklarımı 180 derece acıp oturabılıyorum nerdeyse sıze de oldu mu

Kızlar pİŞİk kremı hangı marka aldınız. Bır de ates olcer aldınız mı . Kulakdan olcen elektronık mı aldınız yoksa geleneksel derece mı. Son hazırlıklarımı yapıyorum

Ben chicco nun pişik kremini aldım annecik, ateş ölçerde aldım braun un ama kulaktan ölcer diil gereksiz pahalı geldi bana geleneksel aldımmm :lepi:

Kızlar pİŞİk kremı hangı marka aldınız. Bır de ates olcer aldınız mı . Kulakdan olcen elektronık mı aldınız yoksa geleneksel derece mı. Son hazırlıklarımı yapıyorum

en iyi pişik kremi penaten almanyada var ben getirttim. ama doktorlar kullanmayın diyoo.yine bn arada sürüyorum özellikle kakalı çok kaldıysa yada popada kırmızılık görürsem. dereceye gelince eczacı arkadaşım en iyisinin klasik civalı dereceler olduğunu söledi.bende vardı bende almadım. en çok ihtiyacın olacak şeyler bebk emmezse pompa, küçük biberonlar 30 ml. iki tane birde slikon kaşı muhakak al.

Benım karnım dusmus galıba. Daha sonra assagıya ıner dıyorlardı. Sanırım ınmıs. Oturamıyorum. Yanı bacaklarımı 180 derece acıp oturabılıyorum nerdeyse sıze de oldu mu

öle olu derler ben son zamanları yaşayamadım bilmiyorum.bebeğim doğum kanalına girdikten 2 gün sonra geldi.ama bel ağrınız yoksa birden başlıyorsa dikkat edin doğum haberiymiş ben iki gece üst üste bel ağrısı çektim ama bilmiyordum oysaki oğlum geliyorum demiş

bu arada penaten krem amerikan pazarında satılıyor. yada tanıdk varsa almanyadan getirtirsiniz. olmayan bişi önermedim yani

düşer benimde yerlerde geziyor kasıklarımı yıkarken artık göbeği tek elimle havaya kaldırıyorum altını öyle keseliyorum nerdeyse göbeğimi dizlerimde gezdiricem :) hatırlayanlar bilirler benim çok erken düştü hemde...
valla ben nivea set olarak hepsini aldım mendilini,kremini,sabun,şampuan,krem evime gelip görenlerde hepsi sadece pişik kreminden memnun olduklarını onlarda hepsini aldıklarını ama sadece pişik kreminin güzel olduğunu söyledler.deneyip görücez.şampuanı yaplı yağlı yapıyormuş sanki arınmıyor gibiymiş ....bakalım...

SÜtten bÖÖÖ geldı artık
ay ben bugün hiç süt içmedim hemen gidip içeyim bir maşrafa yoksa naştabamıydı neyse işte ondan...laelaelaelaelaesırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…