2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

cok sagolun kızlar verdıgınız bılgıler ıcın. amatis biberonla sutunu mu sagıp ıcırıyorsun. bır de kasık ı ne ıcın kullanıyosun. ben pompa almadım gerekırse alıcam. eczanelerde satılıyordur lazım olunca hemen aldırırım

sabah biliyorsunuz dayımlar kahvaltıya geldiler star-düst özellikle yakından takip etmişti durumu :) dayımın 10 aylık kızı var yengeminde huyunu bildiğim için yanında çantasında en ufak bir yiyecek getirmez bi yere ..bende onlar gelesiye yoğurt çorbası yaptım prinçli yoğurtlu yumurtalı mis gibim....bunlar sabah geldiler kahvaltı ettiler o kızcağız kahvaltı boyunca ağladı masaya almadı kızı 10 aylık peynir yumurta falan yedirebilirdi masadan....
sonra uyuttu...çorba içirseydin dedim kalkınca içer emzirdim ben onu evde dedi...kız3 saat falan uyudu kalktı çorbayı ısıtıyım dedim.geldi mutfağa ...acaba yedirmek mi istemiyor diye düşündüm...canım içine tuz atmadım dedim.(hani bebeğe göre yaptım demek istedim) tamam ben hallederim dedi.çorbayı tabağa boşalttı içinede tuzluğu devirdi anam baktım tuzluk elinde bi aşağı bi yukarı sallanıyo doldurdu tuzu....24 yaşında 10 aylık kızı var evinde internet elinin altında her türlü olanak var....hiç mi merak etmezsin be kadın bu çocuk senin sütünle doyarmı saat 3 e kadar o çocuğu sabah içirdiğin sütle bıraktın...birde çorbasına tuzu boca ettin...:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

cok sagolun kızlar verdıgınız bılgıler ıcın. amatis biberonla sutunu mu sagıp ıcırıyorsun. bır de kasık ı ne ıcın kullanıyosun. ben pompa almadım gerekırse alıcam. eczanelerde satılıyordur lazım olunca hemen aldırırım

evet canım medelanın elektrikli pompasını aldım her iki saatte bir sağıp biberonlaiçiriyorum.paşamın canı istersen kauçuk başlıklar var onunla emiyor beni. ama nadir ağırlıklı biberon. geceleri mama veriyorum yetmiyor sütüm. pompa için acele etme zten bende öle yaptım baktım ki emmedi hemen eczaneden aldırdım mecburen yoksa süt yürüyor ve beze yapıyor ağrın oluyor. kaşıkta ısıya duyarlıklı slikon kaşık almıştım.markasını unuttum valla. jokerden almıştım iki kaşık bir arada satılıyordu. büyük biberon chicconun 0 grubundan küçükler ise weenin alştırma biberonu diye geçiyor ilerde süzgeci var meyve suyu içiyormuş onlarla

sabah biliyorsunuz dayımlar kahvaltıya geldiler star-düst özellikle yakından takip etmişti durumu :) dayımın 10 aylık kızı var yengeminde huyunu bildiğim için yanında çantasında en ufak bir yiyecek getirmez bi yere ..bende onlar gelesiye yoğurt çorbası yaptım prinçli yoğurtlu yumurtalı mis gibim....bunlar sabah geldiler kahvaltı ettiler o kızcağız kahvaltı boyunca ağladı masaya almadı kızı 10 aylık peynir yumurta falan yedirebilirdi masadan....
sonra uyuttu...çorba içirseydin dedim kalkınca içer emzirdim ben onu evde dedi...kız3 saat falan uyudu kalktı çorbayı ısıtıyım dedim.geldi mutfağa ...acaba yedirmek mi istemiyor diye düşündüm...canım içine tuz atmadım dedim.(hani bebeğe göre yaptım demek istedim) tamam ben hallederim dedi.çorbayı tabağa boşalttı içinede tuzluğu devirdi anam baktım tuzluk elinde bi aşağı bi yukarı sallanıyo doldurdu tuzu....24 yaşında 10 aylık kızı var evinde internet elinin altında her türlü olanak var....hiç mi merak etmezsin be kadın bu çocuk senin sütünle doyarmı saat 3 e kadar o çocuğu sabah içirdiğin sütle bıraktın...birde çorbasına tuzu boca ettin...:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Ya yuhhh bi de boylesi var iste, insan üzerine titrer cocugunun yazık günah aglamasına kıyamaz be, ben cok kızıyorum cok sanki kolay yoldan gelmiş gibi bi de bole yapıyolar ya herkese anne deniyo iste maleseffff :kızgın:

benım arkadaslarım da pısık kremı yerıne sadece hakıkı zeytınyagı kullanmıslar. sızce ne kadar mantıklı. daha mı ıyı acaba

Valla nede olsa bi cocuk doktoru edinces annecik bence insalah dogunca bıdışınn doktoruna danış ben oyle yapıcam simdilik gecici olarak bisiler aldm bakem ne dicekkk CADIARZU

kızlar ben şimdilik kaçtım paşamı doyuracağım birde kardeşim geldi onunla ilgileneceğim öpüyorum hepinizi

bende gelen giden bitmiyo saolsunlar...hangisi daha iyi bende anlamadım annecik ya ....gelmeleri mi iyi gelmemelerimi?
gelmezlerse belki kendimi değersiz yanlız hissedebilirim yardım etmiyolar kapımı çalmıyolar die,geldikleri zamanda böyle sinir oluyorum bende şaştım...kafamçokkarıştı
mesela bugün yenge çocuk uyuturken kahve yaptım sütü kaynattım bize yaptım onun fincanı ayırdım çocuk uyuynca dedim fincanın mutfakta sütte cezvede al koy dedim...sonrasında onlar gidince mutfağa girip ortalık toplayacaktım cezve öylece duruyo insan içine su koyar yıkaması kolay olsun diye bebeğe yedirdiği tabak duruyor tezgahın üstünde falan....bazen düşünüyorum işte gelmelerimi güzel gelmemelerimi :) bakalım..şu an çok ileri derecede rahatsız değilim...

Oleeeyyyyyyyyyyyyyyyyyy ekledim zannımca resimleri valla ne var ne yok ekledim, ıncık cıncık tek tek cekmedim ama cok ayrıntı vermeye calıstım, hayırlısıyla bebişiimmm icin hazırımmm :nazar: Ben bi yemek yiyip geliyorummmm

hıc gelmemelerı de ıyı degıl tabıkı. herseyın bır zamanı var. anlayıslı olmak lazım. sen dogurmak uzeresın ayakta yarım saat zor duruyoruz. sana kahvaltı hazırlatmaları yanlıs bence. cok gormek ıstıyorlarda sızı cagırsalardı. cok kınadım

ben esıme zor hazırlıyorum kahvaltıyı. hatta kendıme bıle. aksamları 2 gun dısarda yıyoruz. napıyım dayanamıyorum her gun her gun. zorakı yapıyorum. zaten cok sevmem yemek yapmayı

ay geldim ben yağızın odasının son eksiklerini yaptık eşimle birlikte uyku setini felan serdik bi halısı kaldı onuda yarın bakıcam belki bulurum desenli almıcam sanırım düz bişiy bakıcam umarım bulurum çok gezemem zaten hemen halledersem süper olur

zuzuum şimdi biz kızımla bu gece sana yatıya gelcez ama ben bebek odasında ki o yatakta yatmak istiyorum...çünkü dolapta ki pembe elbiseyi birde cibinliği birde pembe çarşaf takımını bide bornuzunu yakası çiçekli olanını birde gece müzik çalarını birde oyun halısını çalmayı düşünüyoruz kızızmla ha bide o pembe elbisenin altına önde duran pembe ayakkabılarıda bide o duvarda ki resim takmak için yaptığın şeyide gözümüze kestirdikte onu sökmek biraz gürültülü olur ondan vazgeçtim şimdilik düşünüyorum bunları koymak içinde o tekerlekli bir oyuncak sandığın var onun içine koymayı planlıyoruz....yatıya bu gece müsaitmisin canım :kedi:eek:puyorumnanaktan:lepi:kaydirigubbakcemile3

KIZZZZLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR delikafadulden
NUR BUGÜN SAAT 1 DE EPıDURAL NORMAL DOĞUMLA ıLAYDAMIZI DÜNYAYA GETıRDı. hihoyyyt
3250 GRAM 52 CM PRENSESıMıZ.:nazar:
TABıı Kı NURCUM BUGÜN SINAVA GıREMEMıŞ,GECE 2 DE SUYU GELMıŞ SABAH 6DA SANCILARI BAŞLAMIŞ VE 1 DE DE DOĞUM YAPMIŞ.
ıLAYDAMIZ YANINDAYDI VE SESı ÇOK ıYı GELıYORDU.
HEPıNıZE SELAMI VAR YARIN HASTANEDEN ÇIKACAKMIŞ,HEMEN RESıMLERı KOYARIM DEDı.

Ay şok oldum ve sevindim sınava giremedi demek böylesi hayırlıymış maşallah kuzusuna ne güsel sağlıkla gelmiş 41 kere maşallah ana kıza:nazar:

Tşkler annecik tüm bebekler hayırlısı ile gelsinler döne döne uyusunlar odalarında beşiklerinde hepsi en iyisi en güseline layıklar

KIZZZZLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR delikafadulden
NUR BUGÜN SAAT 1 DE EPİDURAL NORMAL DOĞUMLA İLAYDAMIZI DÜNYAYA GETİRDİ. hihoyyyt
3250 GRAM 52 CM PRENSESİMİZ.:nazar:
TABİİ Kİ NURCUM BUGÜN SINAVA GİREMEMİŞ,GECE 2 DE SUYU GELMİŞ SABAH 6DA SANCILARI BAŞLAMIŞ VE 1 DE DE DOĞUM YAPMIŞ.
İLAYDAMIZ YANINDAYDI VE SESİ ÇOK İYİ GELİYORDU.
HEPİNİZE SELAMI VAR YARIN HASTANEDEN ÇIKACAKMIŞ,HEMEN RESİMLERİ KOYARIM DEDİ.

ay dudu sen ne diyon ay nasıl yani ay inanamıyorum bu ilkler beni öldürecek bak bu haberleri böyle pat diye veriyonuzx bende doğurcam ağlıyorum ama ben yaaaaaaa......bu kadar stres yaptı sınava giremedi demek ay nasıl olmuş ay ayyyyyyyyyyyyyy kıza bak ya durdu durdu sınav günün bekledi gelmek için....ay güleyim mi napıyım ağlıyorum şu an çok heycanlandım ben yaaaaaaa:teytey:delikafadulden:içelim:kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktandelikafadulden

X