2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

diloş selam

nasıl yani hergün banyo mu yaptırıyorsunuz? bizimkinin göbeği düşmüş olmasına rağmen doktor 3-4 gün daha bekleyin dedi. göbk düşmeden zaten yasaktı.

bızım kpss magdurları gelmedıler sanırım hala ınsallah emeklerı bosa cıkmaz Rabbim yardımcıları olsun (amin)

tamam tatlım sende kendine iyi bak kızınada paşanada iyi bakk aman dikkat et gözünün önünden ayrılmasınnzemuszemus
diloş selam

nasıl yani hergün banyo mu yaptırıyorsunuz? bizimkinin göbeği düşmüş olmasına rağmen doktor 3-4 gün daha bekleyin dedi. göbk düşmeden zaten yasaktı.

vallahi tatlım doktor bizede dedide annem dinlemedii öyle şeymi olur dedi valalhi bugün 4. günümüz 3 kere yıkandı günde 3 kere pansumanını yapıyoruzz annem benim büyük kızıda hemen yıkamıştı çok şükür bi sorun olmadı inşallah olmaz allahtan hayırlısıCADIARZU

dahada şişyorsun şeker sonra bir anda fos balon gibi sönmeye başlıyorsun. kilolarının gitmiş olduğunu görürüyorsun ama doktorunun dediği gibi 10 günden sonra. ondan sonra karın tamamen gitmiyor ama. diğer yerlerin normale dönüyor ben artık alyansımı takabilyorum mesala :))

Ben oyle gordummm cnm gayet hos cıkmıssın masallah yeni anne güzelligi gelmiş yadaaaa kaydirigubbakcemile3

İnsallah cnm iste 5 haftalıktan beri aynı doktora gidiyorumm zaten sürekli gergin oldugum icin dogumla ilgili o beni cok rahatlatıyoo :sinifsinif: Hımmm bak ne güsell cabucacık gelmiş sütün bende humana ve kayısı hosafı ikilisini denicem bakalımm

Oyyy yagız paşama bak ya sevmiş annesinin karnınııı kaydirigubbakcemile3 İnsallah suni sancıya gerek kalmaz cnmmm daha zamanıı var azcıkta olsa bıdıkınnn Şeniz Ya simdi giremicenmi sen yine neteee bakimmm daha yeni geldinnn

Olsun ama bi hafifleme ve rahatlama vardır en azında dimi kaydirigubbakcemile2

bızım kpss magdurları gelmedıler sanırım hala ınsallah emeklerı bosa cıkmaz Rabbim yardımcıları olsun (amin)

slm. ben geldim kpss mağduru olarak. sınav çok zordu. ama benim çok yüksek bir puan almama gerek yok. o yüzden umutluyum. ama sınavdan çıkan herkesin yüzü beş karıştı.

Yahu daha once ekledigim pixelde resimleri simd albüme ekleyemiyorummm gıcık oldummm Ortaya koysam herkes görsün istemiyorummm uff ama gorunde istiyorummm nolcekkk

slm. ben geldim kpss mağduru olarak. sınav çok zordu. ama benim çok yüksek bir puan almama gerek yok. o yüzden umutluyum. ama sınavdan çıkan herkesin yüzü beş karıştı.

Allah kurtardı en azından cnm, bu halinle gittin girdin sınavlara, hayırlısı olsunnn senin icinn kaydirigubbakcemile5

Allah kurtardı en azından cnm, bu halinle gittin girdin sınavlara, hayırlısı olsunnn senin icinn kaydirigubbakcemile5

evet haklısın. kurtulduk en azından. bundan sonra rahat rahat bebeğimi düşünebileceğim. sınav yüzünden onunla rahat rahat ilgilenemedim. rüyalarımda bile hiç görmedim bebeğimi.

ben bi şey merak ediyorum sanırım çoğunuz temmuzu beklemededen yani 40 hafta dolmadan doğum yaptınız hep önce mi oluyor yani :kedi:

gözün aydın canım zorda olsa sınava girdin çıktın allah inşallah başarılıda olmuşsundur umarım istediğin puanıda alırsın....ben sınavda fenalaşmıştım erken çıktım mecburen bu senede sınıfta kaldım o yüzden tam 6 ders eylülde tekrar girmem gerekiyor ama 6 dersi birden veremem bu sene güme gitti....sen paşa paşa oh girdin sınavına çıktın.ç...hakkında hayırlısı olsun...

Yahu daha once ekledigim pixelde resimleri simd albüme ekleyemiyorummm gıcık oldummm Ortaya koysam herkes görsün istemiyorummm uff ama gorunde istiyorummm nolcekkk
albüme bende resim koyamıyorum sitede genel bi sorun olabilir .albüm açılıyor ama resimleri almıyor bende görmek istiyorum senin resimleri emme nasıl etsekkin..

ben bi şey merak ediyorum sanırım çoğunuz temmuzu beklemededen yani 40 hafta dolmadan doğum yaptınız hep önce mi oluyor yani :kedi:

Belli olmuyoki o cnm, ama bizimde okuduklarımıza gore tüm bebeklerin ancak %5 i zamanında 40 haftada doguyomus, sezaryen olcaksan zaten 38 yada 39 da alıyo doktorlar, sanada hayırlı hamilelikler cok zor valla tüm yazı hamile gecirmek ben simdiden bu kadarcık havayla ayılıp bayılıyorummm, denie felan girme sansın varmı?

hep önce oluyor diye bi kural yok doktorlar doğumu 40 hafta olarak hesaplıyorlar fiks en fazla 41 hafta ya bırakmıyorlar bile....ama bu 40 haftasını tam dolduran kadın %5 miş :O37 haftalıktan öncesi premature (erken doğum)olarak belirlenmiş 37 den sonra doğanlar normal olarak sayılıyor...ay yanlış cümleler kurmak istemem ben okuyunca çok şaşırdım ama bir çok yerde ve birçok kitapta okuduğum aynen böyle 40 hafta dolması güzel bişey ama bunu dolduran kadın çok nadir....miş....araştırmalar bunu gösteriyor yane...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…