2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canımyaaa nasılda yatmışşşş
oy ben o kücücük elleri yerimmmm
babası şimdiden jöleleri hazırlasın canımm kaydirigubbakcemile3
Rabbim sağlıklı sıhatli hayırlı ömürler versinn canımm
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

amin canım.hazırlıyoruz.zamanının doldursaydı saç olarak dünyaya gelicekti galiba.darısı senin başına canım.sende biran önce kucağına al sağlıkla inşallah

oy maşallah selsincim saçlar mükemmel miden nasıldı hani yanmayla saçın alakası varmıymış.

sağol teyzesi.valla canım hamileliğim boyunca benim ne midem bulandı ne de midem kaynadı.onlar hep hurafe bence.bende öyle nbiliyordum.ama bak gayet saçlı.ve annesi hiç zahmet çekmedi

selam arkadaşlar bende sitenin daimi takipçilerindenim normalde 11 temmuzda doğması gereken oğlumuz dün dünyaya geldi 3 kilo olarak doğdu allahıma şükür herşey yolunda darrısı sizlerin başına

Selsincimmm ve amatistcimmmm bebişler süper fotojenik masallah 41 kere allah analı babalı büyütsün a.s. Selsincimmm senin topacın o rahat fotosuna bittim ama ne güselll uyuyo cagın ya tek elini de yanagına koymusss bayıldım bayıldımmm :nazar: ıpek kızımıza bol bol yorum yaptım zannımca..... Masallah forumumuzdaki bütün bebişlerimiz cok güsellll e annelerde güzel olunca tabeee :icecream: Allahım sütü gelmeyen annelere bol süt versin insallah benimde en korktugum seyyy :Saruboceq:

Sınava girecek tüm arkadaslara da simdiden basarılar, umarım bebişleri onlara ugur getirirde emeklerinin karsılıgını alırlar :hooray:

Bende bugün doktoruma gittm bıdışımı tombul yanaklımı gördüm, resmi bilem cekildi kızımınnn zar zorrr sürekli hareket ettigi ve kordonunu yüzüne getirmeye calıstıgı icinnn, masallahh bebeişim baya baya bi kilolanmısss topalak olmuş, boyu posu da yerinde, suyu da... Eger bi numara yapmazsa bıdısımmm 8 temmuz saat 10 da cıkmaya hazırlancakkk :teytey: Aman nazar degdirmiyimmm kucuk Alya'ma, yarında odamızım son rotuşlerini yapcam, resimlerimizi koyarım insallah genel hatlarıylaaaa :nazar:

selsin bebişin çok tatlı canım hemen bebişlerin arasına ekliyorum tatlım .allah bağışlasın darısıda bizim başımıza

selam arkadaşlar bende sitenin daimi takipçilerindenim normalde 11 temmuzda doğması gereken oğlumuz dün dünyaya geldi 3 kilo olarak doğdu allahıma şükür herşey yolunda darrısı sizlerin başına

Masallah sanemcimm 41 kere, allah nazarlardan saklasın uzun saglıklı ömürler versin bebişine insallahhhh :nazar:

teşekkürler zuzum dualarınızı eksik etmeyin

Dualarımız sizinle Nurcummm :teselli: Cok az insanın yasayabilcei bi durum aslında, bende smmm sınavlarına girerken hamileydim ama cok kücüktu, ruhsatımı alırken karnım burnumdaydı hic unutmıcaım bi tören olduuu delikafadulden 2kişilik para alcaklar diye korktum bi annnn kaydirigubbakcemile3

canım nasılsın bebişimiz iyi değil mi

canım cok kısa süre pc başında durabildiğim için görmemişim yazdığını kusura bakma.. iyiyiz çok şükürr... bi üç hafta daha beklerse kızım cok daha iyi olcaz ama bakalımm.. sizde iyisinizdir umarımm.. canmım yarın sınavın dimii?? başarılar diliyorumm... rabbim zihin açıklığı versinn

hayırlı olsun canım bebeişinn..
maşallah meleğine annesi :emir_bebek:

Bende bugün doktoruma gittm bıdışımı tombul yanaklımı gördüm, resmi bilem cekildi kızımınnn zar zorrr sürekli hareket ettigi ve kordonunu yüzüne getirmeye calıstıgı icinnn, masallahh bebeişim baya baya bi kilolanmısss topalak olmuş, boyu posu da yerinde, suyu da... Eger bi numara yapmazsa bıdısımmm 8 temmuz saat 10 da cıkmaya hazırlancakkk :teytey: Aman nazar degdirmiyimmm kucuk Alya'ma, yarında odamızım son rotuşlerini yapcam, resimlerimizi koyarım insallah genel hatlarıylaaaa :nazar:
Rabbim nazarlardan korusun bebişini ve tüm bebişleriii
canım sağlıklı bi şekilde yavruna kavuşursun inş.

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI--------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:
:nazar:hürrem_s-----------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan-----------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
:nazar:dilara80-----------------------24 haziran---------------kız--------------------------epi.sezeryan-----------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin---------------------------*------------------------*------------------------------sezeryan--------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
:nazar:confuse-----------------------------*-------------------------*-------------------------------------*-------------------------------*---------------------------------*

:nazar:derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
:nazar:rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
:nazar:sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
:nazar:karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
:nazar:nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
:nazar:nesquk_24-----------------6 temuuz-----------------------*-------------------------------sezeryan
:nazar:zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
:nazar:hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
:nazar:beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
:nazar:nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
:nazar:çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
:nazar:demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
:nazar:annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
:nazar:cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
:nazar:grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
:nazar:babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
:nazar:cgulistan--------------------------17 temmuz---------------erkek-------------------------normal
:nazar:huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
:nazar:blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
:nazar:aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız----------------------------normal
:nazar:demresu-------------------------21temmuz--------------------kız---------------------------normal
:nazar:kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil
:nazar:kikoleyim--------------------------26 temmuz--------------unuttum----------------------normal

hayırlı olsun canım bebeişinn..
maşallah meleğine annesi :emir_bebek:

Rabbim nazarlardan korusun bebişini ve tüm bebişleriii
canım sağlıklı bi şekilde yavruna kavuşursun inş.

Aminnn cnmmm insallah hepimiz saglıklı bi sekilde kavusurus yavrularımızaaa, burdan onu da paylasmak nasip olurrrr :1hug:a.s.

beni de yazın listeye kıslar.. 21 temmuz dogum gozukuyoo.. kızımm olcak inş. normal istiyorum ama pazar gunu netleşcek inş..

X