2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın kzıalr
naslılsınız
gece 4,30 da yattım gene dosdoğru uyumadım.
sabah 7 de artık yatak bana battı ayaktayım offfffffffffffffffff
neyse şükür halimize
kızımızı doktora götüreceğiz bugün inşallh
2 gündür hareketleri pek bir az ve keyfi dayanamadım ne olur ne olmaz diye dokotra gidiyoruz.
yoksa p.tesi giecektik.
doktor lafını duyunca benim ki bayağı bir tekmeler salvalor yaptır ama kandıramaz beniiiiiiiii
ne yapıyor içerde göremk laızm değil mi?
gideceğiz dedim gideceğiz.
dua edin bize
kims yok mu sabahcılardannnnnnnnn alooo

swetcim inşallah hayırlı haberlerle gelirsin ... ya senin bu bıcırık kız yerini pek sevdi galiba , baksana 40tan gün alamya başlamışsınız ama hala bi ekşın bi hareket yok kaydirigubbakcemile3
ablamın kız da 41. haftada doğmuştu , daha gelmeye niyeti yoktu zillinin , mecburen sez.la aldılar
bir de derler kızlar erken gelir diye :dilcikar:

Allah analı babalı büyütsün canım

keyfimize pek düşkünüz.o ultrosondada öyle duruyordu.seninde az kaldı.sağlıkla kucağına alırsın inşallah alya hanımı

çok sağol güzelim.darısı sizlerin başına.sizlerde kucağınıza alın biran önce bizde görelim fotoları

çok sağol canım.allah gönlüne göre versin.inşallah öyküde saçlı doğar.ultrosonda görünmüyormu sçları.doktor bize 2 boyutlu ultrosonda hep saçlarını gösteriyordu.ama tabi bu kadar saçlı olacağını tahmin etmedik.hastanede doktorlar zamanını bekleseydi saç olarak dünyaya gelecekmiş dediler.

çok sağol canım.darısı başınıza.allah bir avazda kurtarsın

sağol canım.darısı senin başına.aynı babası.keyif adamı.

çok sağol canım.inşallah seninde saçlı olsun bebişin.

teşekkür ederiz.sizinde az kaldı.sağlıkla alın kucağınıza bebeklerinizi

selçuğu da çok tebrik ediyorum canım .. e ama bu kadar olur , saç baş ayynı o kaydirigubbakcemile3

işte karşınızda çağın bera teyzeleri

ayyyyyyyyyyyyyy kıyamam ben kuzuyaaaaaa:nazar::nazar::nazar:rabbim nazardan saklasın annişine babişine bagışlasın vatana millete hayırlı bi evlat olsun :Saruboceq:küçügüm benimm yatışada bak senn keyfi yerinde paşanın maşallah bebişimize selsin güzelim allah bagışlasın çok şirinn mucizenin görüntüsü işteeeeeeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

277g.jpg

sanem 81 ve diger bilgileri eksik olan arkadaslar bana eksikleri gonderrseniz listemiz dolucak kızlar..bekliorum..

gunaydın kızlar
nasılsınız?
varmı dun bgn dunyaya gozlerını acan bebiş?
sanırım duraklama donemıne gırdık ......

gunaydın kızlar
nasılsınız?
varmı dun bgn dunyaya gozlerını acan bebiş?
sanırım duraklama donemıne gırdık ......

yok güzelim doguran heheheh beklesin bebişler yaaa heyecanlandırdılar bi ara amaa opuyorumnanaktan hadi ben kaçtım kahvaltı yapmadım daaaaaaakafamçokkarıştıhoşçakalınnn byyyyyyyyyyyyyyyyy

yok güzelim doguran heheheh beklesin bebişler yaaa heyecanlandırdılar bi ara amaa opuyorumnanaktan hadi ben kaçtım kahvaltı yapmadım daaaaaaakafamçokkarıştıhoşçakalınnn byyyyyyyyyyyyyyyyy

cnm afıyet olsun sana bız de prensesımle yaptık oturuyoruz suan kalkıp bıraz ewı toparlayıp yıne ustten toz alırız prensesı banyo atarım oynuyor orda bende ew işlerını yapıyorum bakalım mınık prens gelınce işlerı nasıl yapıcaz herseyı bırakırız artık yeterkı onlar aglamasın :KK66:

gunaydin kizlaaar!!
nezamandir giremiyordum, sizleri cok merak ettim,
neguzel bebislerimiz birer birer gelmeye baslamislar!!
benim sinan pasa tembel cikti, biturlu gelmiyo yaa!!!
onu coook ozledim,

günaydın kızlar
öylen oldu gerçi ama biz anca kalkıyoruz çünkü yine sabah ezanıyla uyuduk kabus gibi gecelerim
az kaldı sabrediyorum
kalktık kahvaltımızı ettik kızımla eşimle
şimdide hazırlanıp ananeye gitçez canım çok sıkılıyo
bu gece orda kalırım muhtemelen artık yarın görüşürüz yarına kadar 3 tane bebek doğcak bak içime öyle doğdu
hepiniz kendinize ve içinizdeki mucizelere dikkat edin
öptümmmmmmmmmmm

işte karşınızda çağın bera teyzeleri

oyyy maşallaaaaah maşallahhhhh
ayy yaradana kurbann ya
küçüm adam seniii yakışıklıııııı ne tatlısın sen öyle
saçlarınıda yesinler senin
ayy rahatınada pek düşkün keyfe bak yaaa yerim seni
allahım nazarlardan korusun 41 kere maşallah :nazar:

selsinciğim allah bahtını güzel eylesin yerim ben onun tombiş yanaklarını. güle güle büyüt canım

X