2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI--------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:
:nazar:hürrem_s-----------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan-----------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
:nazar:dilara80-----------------------24 haziran---------------kız--------------------------epi.sezeryan-----------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin---------------------------*------------------------*------------------------------sezeryan--------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
:nazar:confuse-----------------------------*-------------------------*-------------------------------------*-------------------------------*---------------------------------*

:nazar:derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
:nazar:rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
:nazar:sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
:nazar:karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
:nazar:nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
:nazar:nesquk_24-----------------6 temuuz-----------------------*-------------------------------sezeryan
:nazar:zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
:nazar:hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
:nazar:beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
:nazar:nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
:nazar:çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
:nazar:demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
:nazar:annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
:nazar:cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
:nazar:grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
:nazar:babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
:nazar:cgulistan--------------------------17 temmuz---------------erkek-------------------------normal
:nazar:huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
:nazar:blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
:nazar:aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız----------------------------normal
:nazar:demresu-------------------------21temmuz--------------------kız---------------------------normal
:nazar:sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız----------------------------normal
:nazar:kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil
:nazar:kikoleyim--------------------------26 temmuz--------------unuttum----------------------normal

nurcuğum yat artık sınavı düşünme-----işallah istediğin gibi geçer sınavın.....bekliyoruz canım güzel haberlerini...

selsincim,,,,,,,,,,,,,,

maşallah allahım o nasıl şeker bişey yaaa rüya gibi gerçekten bir mucize çok ama çok şeker canım oğlun allahım nazarlardan korusun pek yakışıklı ya
saçları çok güzel inşallah öyküde saçlı doğar çok merak ediyorum bende.

selam millet bugun gremedm işlrrim coktu..

selsinimm harika b bebek bu 41 kere masallah..hakkaten inanamıorum ya bunlar nasıl karnımızda duruo ..kocaman duruo pasan masallah canım.saclarda super yane...Allah saglık versin canım ,darısı basımıza..:)

Melekcim sende guzel haberlerle donmussun cok sevndm oykudeki gelismelere..eccuk daha sabır sonra kucagnda ins..:)

amatistcigim senn bebisde coooook tattlııı masallah..:)cok sevmller yaaaa bende kızımı istiooom artık yaaa:umursamaz:

süper :))))))))
yine kimse kalmamış yahuuuuuuuuu :))))))))
a , ama yooo bi tane misfir varmış , selaaaaaaaaam hihoyyyt

işte karşınızda çağın bera teyzeleri

maşallah canım Çağın paşaya :nazar:, saçların kime benzediği çok bellliiii kaydirigubbakcemile3
ayrıca ne keyfine düşkünmüş paşamız yahu , yatışa bak yatışaaaaaaaa , hasta etti hepimizi burda kendisine :asigim:

Bende bugün doktoruma gittm bıdışımı tombul yanaklımı gördüm, resmi bilem cekildi kızımınnn zar zorrr sürekli hareket ettigi ve kordonunu yüzüne getirmeye calıstıgı icinnn, masallahh bebeişim baya baya bi kilolanmısss topalak olmuş, boyu posu da yerinde, suyu da... Eger bi numara yapmazsa bıdısımmm 8 temmuz saat 10 da cıkmaya hazırlancakkk :teytey: Aman nazar degdirmiyimmm kucuk Alya'ma, yarında odamızım son rotuşlerini yapcam, resimlerimizi koyarım insallah genel hatlarıylaaaa :nazar:

aman da Alya hanımdan güzel taze haberler mi aldık ne kaydirigubbakcemile2
Allah nazarlardan korusun bıdışımızıııı , e sen yarın hepten kayıpsın o zaman :umursamaz:

günaydın kzıalr
naslılsınız
gece 4,30 da yattım gene dosdoğru uyumadım.
sabah 7 de artık yatak bana battı ayaktayım offfffffffffffffffff
neyse şükür halimize
kızımızı doktora götüreceğiz bugün inşallh
2 gündür hareketleri pek bir az ve keyfi dayanamadım ne olur ne olmaz diye dokotra gidiyoruz.
yoksa p.tesi giecektik.
doktor lafını duyunca benim ki bayağı bir tekmeler salvalor yaptır ama kandıramaz beniiiiiiiii
ne yapıyor içerde göremk laızm değil mi?
gideceğiz dedim gideceğiz.
dua edin bize
kims yok mu sabahcılardannnnnnnnn alooo

selsin canım
çağın bera ya maşallh
allahım ne tatlıklık.
hele o saçalr tam hayallerimde kızımın doğduğunda olduğunu düşüdünüğüm gibi.
ay yavrum maşallah
pek bir tatlı
allah korusun hepisni de hangisi güzel değil ki.
maşallah hepsine birden

selsin maşallah canım yavrukuşuna 41 kere nede tatlı yatıyor öyle hele o saçlar maşallah hepsi birbirinden tatlı bu beişlerin yaaa
zuzuuum canım alyamızada maşallah hadi günümüzde belli artık insan dahada heyecanlanıyor hadi bekliyoruz o danızın resimlerini heyecanla çok bekletme bizi

selam arkadaşlar bende sitenin daimi takipçilerindenim normalde 11 temmuzda doğması gereken oğlumuz dün dünyaya geldi 3 kilo olarak doğdu allahıma şükür herşey yolunda darrısı sizlerin başına

Allah analı babalı büyütsün canım

Selsincimmm ve amatistcimmmm bebişler süper fotojenik masallah 41 kere allah analı babalı büyütsün a.s. Selsincimmm senin topacın o rahat fotosuna bittim ama ne güselll uyuyo cagın ya tek elini de yanagına koymusss bayıldım bayıldımmm :nazar: İpek kızımıza bol bol yorum yaptım zannımca..... Masallah forumumuzdaki bütün bebişlerimiz cok güsellll e annelerde güzel olunca tabeee :icecream: Allahım sütü gelmeyen annelere bol süt versin insallah benimde en korktugum seyyy :Saruboceq:

Sınava girecek tüm arkadaslara da simdiden basarılar, umarım bebişleri onlara ugur getirirde emeklerinin karsılıgını alırlar :hooray:

Bende bugün doktoruma gittm bıdışımı tombul yanaklımı gördüm, resmi bilem cekildi kızımınnn zar zorrr sürekli hareket ettigi ve kordonunu yüzüne getirmeye calıstıgı icinnn, masallahh bebeişim baya baya bi kilolanmısss topalak olmuş, boyu posu da yerinde, suyu da... Eger bi numara yapmazsa bıdısımmm 8 temmuz saat 10 da cıkmaya hazırlancakkk :teytey: Aman nazar degdirmiyimmm kucuk Alya'ma, yarında odamızım son rotuşlerini yapcam, resimlerimizi koyarım insallah genel hatlarıylaaaa :nazar:

keyfimize pek düşkünüz.o ultrosondada öyle duruyordu.seninde az kaldı.sağlıkla kucağına alırsın inşallah alya hanımı

selsin bebişin çok tatlı canım hemen bebişlerin arasına ekliyorum tatlım .allah bağışlasın darısıda bizim başımıza

çok sağol güzelim.darısı sizlerin başına.sizlerde kucağınıza alın biran önce bizde görelim fotoları

selsincim,,,,,,,,,,,,,,

maşallah allahım o nasıl şeker bişey yaaa rüya gibi gerçekten bir mucize çok ama çok şeker canım oğlun allahım nazarlardan korusun pek yakışıklı ya
saçları çok güzel inşallah öyküde saçlı doğar çok merak ediyorum bende.

çok sağol canım.allah gönlüne göre versin.inşallah öyküde saçlı doğar.ultrosonda görünmüyormu sçları.doktor bize 2 boyutlu ultrosonda hep saçlarını gösteriyordu.ama tabi bu kadar saçlı olacağını tahmin etmedik.hastanede doktorlar zamanını bekleseydi saç olarak dünyaya gelecekmiş dediler.

selam millet bugun gremedm işlrrim coktu..

selsinimm harika b bebek bu 41 kere masallah..hakkaten inanamıorum ya bunlar nasıl karnımızda duruo ..kocaman duruo pasan masallah canım.saclarda super yane...Allah saglık versin canım ,darısı basımıza..:)

Melekcim sende guzel haberlerle donmussun cok sevndm oykudeki gelismelere..eccuk daha sabır sonra kucagnda ins..:)

amatistcigim senn bebisde coooook tattlııı masallah..:)cok sevmller yaaaa bende kızımı istiooom artık yaaa:umursamaz:

çok sağol canım.darısı başınıza.allah bir avazda kurtarsın

maşallah canım Çağın paşaya :nazar:, saçların kime benzediği çok bellliiii kaydirigubbakcemile3
ayrıca ne keyfine düşkünmüş paşamız yahu , yatışa bak yatışaaaaaaaa , hasta etti hepimizi burda kendisine :asigim:

aman da Alya hanımdan güzel taze haberler mi aldık ne kaydirigubbakcemile2
Allah nazarlardan korusun bıdışımızıııı , e sen yarın hepten kayıpsın o zaman :umursamaz:

sağol canım.darısı senin başına.aynı babası.keyif adamı.

selsin canım
çağın bera ya maşallh
allahım ne tatlıklık.
hele o saçalr tam hayallerimde kızımın doğduğunda olduğunu düşüdünüğüm gibi.
ay yavrum maşallah
pek bir tatlı
allah korusun hepisni de hangisi güzel değil ki.
maşallah hepsine birden

çok sağol canım.inşallah seninde saçlı olsun bebişin.

selsin maşallah canım yavrukuşuna 41 kere nede tatlı yatıyor öyle hele o saçlar maşallah hepsi birbirinden tatlı bu beişlerin yaaa
zuzuuum canım alyamızada maşallah hadi günümüzde belli artık insan dahada heyecanlanıyor hadi bekliyoruz o danızın resimlerini heyecanla çok bekletme bizi

teşekkür ederiz.sizinde az kaldı.sağlıkla alın kucağınıza bebeklerinizi

X