2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

huriş kız kaynanana gitmedin mi

gitmedim gidesim yok boşver hafta sonu eşim evde onunla giderim gitmek istemiyorum.karnım ağrıyor başım ağrıyor ocakta yemeğim var bebeğim ağlıyor v.s. şakkıdısositosositoopuyorumnanaktan

cgülistan ödüm koptu kocamı işten çağardılar demişsin bende çıkardılar sandım ay nasıl oldum buz gibi kestim...ay kocişlerimizin işine bişey olmasııınnnnnn......aman ammiiinnn allahım

sıla kısss ne arıyon sen yine buralarda .. iyisin ve herşey yolunda dimi ??
en son ne zaman gittin kontrole ?
rahim ağzı ne alemdeymiş ?
dr. doğum için aşağı yukarı bir gün verdi mi ?

burbery uzun zamandır topiğe gelip paylaşımda bulunmamışsın canım , sen ve oğluşun iyisiniz değil mi :1hug:

gitmedim gidesim yok boşver hafta sonu eşim evde onunla giderim gitmek istemiyorum.karnım ağrıyor başım ağrıyor ocakta yemeğim var bebeğim ağlıyor v.s. şakkıdısositosositoopuyorumnanaktan

cgülistan ödüm koptu kocamı işten çağardılar demişsin bende çıkardılar sandım ay nasıl oldum buz gibi kestim...ay kocişlerimizin işine bişey olmasııınnnnnn......aman ammiiinnn allahım

aaaaaaaaamin :Saruboceq:

canımm Allah korusunn..ay düşünmesi bile kötü..Rabbim kimseye yaşatmasın..emniyet mensubu canım..her an herzaman iş çıkıyo..ama uzn süreden buyana ilk defa gece çağırdılar..bende yanlız kaldım..inş erken gelirrr..yanlızlığa pek alışık diilimm :gitme:

çok teşekkür ederim kızlar....

star_dustçum canım hala antibiyotik devam ediyor güzelim doğuma kadar kullanacaksın dedi
o yüzden tekrar ettirmedik tahlili salı günü bitecek bu hafta antibiyotik o bitince tekrar bakacağız bakalım
idrarda proteyin neden olur ki acaba
tansiyonum da çok düşük hadi yüksek olsa endişe duycam ama ne bileyim

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI--------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:
:nazar:hürrem_s-----------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan-----------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
:nazar:dilara80-----------------------24 haziran---------------kız--------------------------epi.sezeryan-----------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin---------------------------*------------------------*------------------------------sezeryan--------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
:nazar:confuse-----------------------------*-------------------------*-------------------------------------*-------------------------------*---------------------------------*

:nazar:derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
:nazar:rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
:nazar:sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
:nazar:karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
:nazar:nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
:nazar:nesquk_24-----------------6 temuuz-----------------------*-------------------------------sezeryan
:nazar:zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
:nazar:hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
:nazar:beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
:nazar:nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
:nazar:çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
:nazar:demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
:nazar:annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
:nazar:cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
:nazar:grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
:nazar:babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
:nazar:huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
:nazar:blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
:nazar:aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız----------------------------normal
:nazar:kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil

azcık heyecan olsun....:lepi:
canım benide ekleyebilirmisinn :kedi:
17 temmuz normal olcak inş..
tabi paşam erken gelmek istemezse :emir_bebek::asigim:

çok teşekkür ederim kızlar....

star_dustçum canım hala antibiyotik devam ediyor güzelim doğuma kadar kullanacaksın dedi
o yüzden tekrar ettirmedik tahlili salı günü bitecek bu hafta antibiyotik o bitince tekrar bakacağız bakalım
idrarda proteyin neden olur ki acaba
tansiyonum da çok düşük hadi yüksek olsa endişe duycam ama ne bileyim

geçmiş olsun benneyaptımki
neden olduğunu bilmiyorum canım ama pek de es geçilecek bir durum değil diye biliyorum .. antibiyotik kullanıyorsan eminim değerlerin değişecek ve normale dönecektir ..
düşük tansiyon her zaman daha iyi , boş ver düşük dursun .. kullandığım kasılma ve doğum önleyici ilaçlar yüzünden tansiyonum bi ara 14-15ten , nabzım 120-105ten aşağı inmiyordu , neyseki 1-2 haftadır tansiyonum normal seviyede nabzım da biraz düştü 95lerde seyrediyor ..

1 hafta 3 gün daha yatçaz kalkçaz bebişim doğcak oleyyyyyyyyyyyyyyyy

inş canımm..
ne güzelll yaa gününüz belli..
bizde heran olacakmış gibi bekliyoruz..
hoş benim paşadan daha tık yok..
ne sancı nede başka bişeyy..
Hayırlı zamanda gelir inş kuzucuklarrr :ecrin_bebek:

Son düzenleme:
inş canımm..
ne güzelll yaa gününüz belli..
bizde heran olacakmış gibi bekliyoruz..
hoş benim paşadan daha tık yok..
ne sancı nede başka bişeyy..

benim de dr.um yarın İngiltereden dönsün , ertesi gün konuşucaz doğum ne zaman olur ne zaman gelebilir İzmire diye .. ona göre ben de doğum yapmayı planladığım hastaneyle temasa geçicem ve anestezi uzmanının isteyeceği işlem vb.leri halledicem
bana geçen gün tel.da söylediği " ilaçları kesince artık 36 gibi bekliycez " , yani 36 +6da olursa 11 temmuz ctesi görünüyor bizim de .. tabi bi pazar olsun konuşalım etraflıca , sonra hurişe diycesss " yaz güselim benim muh.doğ.tarihi de bu " hihoyyyt

valla bende çıkarıldı gibi algıladım ayyyyy demişim ,neyseki sorun yok

benim de dr.um yarın İngiltereden dönsün , ertesi gün konuşucaz doğum ne zaman olur ne zaman gelebilir İzmire diye .. ona göre ben de doğum yapmayı planladığım hastaneyle temasa geçicem ve anestezi uzmanının isteyeceği işlem vb.leri halledicem
bana geçen gün tel.da söylediği " ilaçları kesince artık 36 gibi bekliycez " , yani 36 +6da olursa 11 temmuz ctesi görünüyor bizim de .. tabi bi pazar olsun konuşalım etraflıca , sonra hurişe diycesss " yaz güselim benim muh.doğ.tarihi de bu " hihoyyyt

canım izmirde mi doğum yapacaksn

X