2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

iyiyiz tatlım biz gebeş olanlar , kör topal uykusuzluk belasıyla idare ediyor ve gün sayıyoruz işte ..
confuse da doğum yapmış bu arada eğer duymadıysan

diğer topikte okudum canım.darısı sizin başınıza.inan doğurduğunda kuş gibi hafifliyorsun ve uykuda öyle bir geliyorki ama bu seferde bebekten dolayı uyuyamıyorsun.

Albümümden resimlere bakabilirsiniz.
Nilay, selsin sizler de doğum yapmışsınız. Çok sevindim. Hayırlı olsun. Güle güle büyütün.
Darısı diğer sevdiklerimin başına. Süper bir duygu.
Şimdi kızımı belemem lazım. Kendinize iyi bakın

diğer topikte okudum canım.darısı sizin başınıza.inan doğurduğunda kuş gibi hafifliyorsun ve uykuda öyle bir geliyorki ama bu seferde bebekten dolayı uyuyamıyorsun.

ay hadi inşallah yaaa , ben kurban olurum öyle uykusuzluğaaaa :asigim:
yeterki mis kokulum sağlıcakla gelsin kucağıma :Saruboceq:

ay ay emme problemi bunların hepsinde mi var. valla benim erken doğduğu için doktor sağ ver dedi birde hipoglisemiye girdi ilk başta oğlum çok korktum. şimdi 2 saatte bir biberonla veriyorum sütü yetişmediği zaman mama veriyoruz.bugün tüm öğünler slikon başlıkla emerek aldı çok sevinçliyim. büyüyoruz sanırım. sana geçmiş olsun selsinsinciğim allah analı babalı , ağlıklı büyütmeyi nasip etsin

hemmmen bakıyorummmmmmmmm
bol sütlü günler size, öpüyorum seni de ipektoşumuuu da

çok sağol canımcım

ay hadi inşallah yaaa , ben kurban olurum öyle uykusuzluğaaaa :asigim:
yeterki mis kokulum sağlıcakla gelsin kucağıma :Saruboceq:

inşallah canım inanılmaz güzel birşey hiç karnındaki gibi değil.gözünün içine bakıyorsun.kötü birşey olucak diye korkuyorsun.emmiyor aç kalıyor diye çok üzülüyorum mesela.inşallah en kısa zamanda sizler de tadıcaksınız bu duyguyu

çok sağol canım.benimkide silikon başlıkla emior.hastanede sütüm hiç gelmedi.mama verdiler.bizde şimdi silikon başlıkla emzirmeye çalışıyorum.zate benim mememi almıyor.sonrada sağıyorum kaşıkla veriyorum sağdığım sütü.doktor biberon ile verditmiyor alışmasın diye.şu an 6 günlük bebeğim.37+3 de dünyaya geldi belki küçük zaman ile alışır diyorum azimle bekliyorum.mamada vermek istemiyorum.sanki o da kabız yapıyor.off ya ne zormuş valla.hipoglisemi ne oluyor canım

ilk 15 günü atlatmak hem anne için hem de bebek için çok zormuş .onu atlatırsanız herşey çabucak yoluna ve düzene girer diyorlar .. hatta benim ist.daki dr. ilk 1 hafta demişti .. bebiş bizle didişcekmiş biz onunla . eğer didişmeyi biz bırakmaz da ona sevgiyle yaklaşmazsak bu bir ömür böyle devam edermiş .. annenin huzursuzluğu , gerginliği direkt bebeğe sirayet edermiş , hani bebekler doğduklarında alıcıları çok açık oluyor ve hisleri çok kuvvetli oluyor ya sanırım o hesap
o yüzden elimizden geldiğince dişlerimizi sıksak da ona belli etmeyecekmişiz elimizden geldiğince
selçuk elini çabuk tutsun yaa meraktayız burda tüm gebeşler ve ennişler :))))))

denicem canım çok sağolasınn bilgi içinn:1hug:

oki doki , öptüm canım ben de seni ve Eylülümüüüüüü , şirinemiiiiiiiiiiiiiiii Şeniz

öpmemmi bal kokuyoo miss gibi:asigim:

korkutma ya bizi...:1shok: hele benim gibi deliksiz sabaha kadar uyuyanı bugün doktora 10 dakka geç kaldık uyumaktan :lepi:

hehe sen o uykuları rüyada görürsünn ama çok keyifllii ellerinle emek veriyosunn gözünle büyütüyosunn herşeye değerr:asigim:

sağol tatlım öpüyorumm kokluyorumm bi sarılıyokii içim gidiyoo:asigim:

slm kızlar
http://img229.imageshack.us/img229/7653/ege1.jpg

becerebildim mi bilmiyorum karşınızda oğluşum teyzeleri

maşallah canım çok tatlıı

benim oğlum 35 +2 de geldi. şuan 13 günlüğüz bizde. hipoglisemi bebeğin şekerinin çok düşmesi. bende biliyorsun diyabet vardı.diyabet olan annelerin bebeklerinde daha sık görülebiliyor maximum 4 saat aç kalmasından sonra komaya giriyor. banada aç bırak memeyi alsın dediler 4. saatin sonun oğlum hiç tpki vermiyor du canını acıttık çimdirdik falan hiç tepki alamadık.annem acayip salladı oğlumu kendine gelir gibi ldu o anda hemen bir şeyler yedirdik. simdide 2 saatte bir ama mama ama süt muhakkak veriyoruz.doktorumuzda sonra aynı şeyi dedi. aman dikkat sakın emsin diye çok aç bırakma olur mu? doktorumuz küçük emerse emer emmezse sen sütünü veriyorsun ya o bile yarar ona dediki bugün emmeye başladı.yani biberon bile etkili olmadı.umarım böyle devam eder. haftaya doktora tekrar gideceğiz.kilosuna bakacaklar alıyor mu almıyor mu diye. benimki ağlıyor giidyorum kızlar öptüm sizi

amin canım aaaaminnnn
ya böyle masum melekleri görünce insanın hemen doğuruveresi geliyor , sonra da kışt kışt yapıyosun düşünce baloncuuunu , dur daha oğluşum senin en az 2 haftan var daha diyip oyalıyorum kendimi de onu da :)))))))))))))

sağol ayşeciğim. ilk günkü hali bu. şimdi daha büyüdü diyorlar ama ben anlamıyorum. allah sanada sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin. tüm melkeleri nazarlardan korusun allah

ay hadi yaaa , o zmana yeni halinden de istiyoz bak oki mi yerimseniben
amin canım , isteyen ve ekleyen herkesle beraber nasip etsin hepimize ve bebişlerinizi nazarlardan korusun Rabbim

oğlum için söyledikleriniz iin sağolun arkadaşlar. hepinize teşşekür ederiz. diloş kavuştun mu kızına :)) Allah bağışlasın :) kokla bizim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…