2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

benim oğlum 35 +2 de geldi. şuan 13 günlüğüz bizde. hipoglisemi bebeğin şekerinin çok düşmesi. bende biliyorsun diyabet vardı.diyabet olan annelerin bebeklerinde daha sık görülebiliyor maximum 4 saat aç kalmasından sonra komaya giriyor. banada aç bırak memeyi alsın dediler 4. saatin sonun oğlum hiç tpki vermiyor du canını acıttık çimdirdik falan hiç tepki alamadık.annem acayip salladı oğlumu kendine gelir gibi ldu o anda hemen bir şeyler yedirdik. simdide 2 saatte bir ama mama ama süt muhakkak veriyoruz.doktorumuzda sonra aynı şeyi dedi. aman dikkat sakın emsin diye çok aç bırakma olur mu? doktorumuz küçük emerse emer emmezse sen sütünü veriyorsun ya o bile yarar ona dediki bugün emmeye başladı.yani biberon bile etkili olmadı.umarım böyle devam eder. haftaya doktora tekrar gideceğiz.kilosuna bakacaklar alıyor mu almıyor mu diye. benimki ağlıyor giidyorum kızlar öptüm sizi

öptüm canım ben de seni ve Egemiziiiiii

Merhaba kızlar,
Uzun zamandır giremedim. Şimdi de çok fazla kalamayacağım. 23. Haziran'da doğum yaptım çok şükür. Evde kalabalık olduğundan bir de doğum esnasında kaburgalarıma hemşirelerin fazla bastırması yüzünden hala kendime gelemediğimden yazmaya fırsat bulamadım. Kızımın fotoğraflarına bakın teyzeleri. Albüme birazdan ekliyorum. Sizleri ve yazışmalarımızı çok özledim. Hepinizi öpüyorum.
canım gözün aydın...Allah anneli babalı büyütsün ipek bebeği çok tatlı tombiş tombiş yanakları varr...resimlerinde çok şeker çıkmış...bu arada normal doğum yapmıştın nasıl geçti canımm...
slm kızlar
http://img229.imageshack.us/img229/7653/ege1.jpg

becerebildim mi bilmiyorum karşınızda oğluşum teyzeleri

maşallah oğluşuna canım..çok tatlı saçlara bak simsiyah ayy yerim ben onu ya..temmuz bebişleri çok tatlılar yaaa...ama haziran bebişi oldular...

denicem canım çok sağolasınn bilgi içinn:1hug:

öpmemmi bal kokuyoo miss gibi:asigim:

hehe sen o uykuları rüyada görürsünn ama çok keyifllii ellerinle emek veriyosunn gözünle büyütüyosunn herşeye değerr:asigim:

sağol tatlım öpüyorumm kokluyorumm bi sarılıyokii içim gidiyoo:asigim:

maşallah canım çok tatlıı:nazar:

hoşgeldin canımcımmmmm
napıyo eylül kızımıssss , yeni resimleri varsa eklesene canım :dance:

star dust evet 4 günümüz kaldı heyecanla bekliyoruz inşallah hepimizsağlıklı bir şekilde doğum yapıp sağlıklı bebeklerimizi kucağımıza alırız inş. benim bebeğimde 34 haftada 1900 dü bakalım pazartesi kaç olmuş 2.5 olsa başka bişey istemem bizede baştan söyledi dr minyon bir bebek olacak diye babamız minyon heralde ondan
ipeğimu amatist maşallah canım bebeklerinize çok tatlılar bayıldım insan görünce dahada sabırsızlanıyor kucağına almak için can atıyor

star dust evet 4 günümüz kaldı heyecanla bekliyoruz inşallah hepimizsağlıklı bir şekilde doğum yapıp sağlıklı bebeklerimizi kucağımıza alırız inş. benim bebeğimde 34 haftada 1900 dü bakalım pazartesi kaç olmuş 2.5 olsa başka bişey istemem bizede baştan söyledi dr minyon bir bebek olacak diye babamız minyon heralde ondan
ipeğimu amatist maşallah canım bebeklerinize çok tatlılar bayıldım insan görünce dahada sabırsızlanıyor kucağına almak için can atıyor

bebek hareketliyse gerisi hikaye diyor tüm dr.lar bizimki de öyle maşallahı var bazı saatler özellikle .. yanlış hatırlamıyorsam senin kızçe de hareketliydi , o yüzden takılmayalım kilosuna felan .. ben sadece doğum yaptığım gün 2,5 kilo olsu istiyorum , çünkü sonrasında vciğerlerindeki su gidince ve ilk günler emme problem yaşar da kilodan düşerse hiç olmazsa 2nin altına inmez de küvezde kalmaz diye düşünüyorum ..
Allah sağlıkla ve sorunzsuz kucağımıza almayı nasip etsin yavru kuşlarımızı :asigim:

sonradan ne dikkatimi çekti , eee sen 34ten beri ultrasona girmedin mi , yani ölçüm felan yapılmadı mı , nerden baksan 25 gün olmuş o zamandan beri , kessssin 2500 olm uştur senin kızçe

selam kızlar
2 den beri elektrikler yoktu deli oldum:kızgın:
kapıcımız izinde
bi komşu kartonpiyer yaptırıyomuş naptıysa artık ana sigortayı attırmışkötükedihüso
koca apartmanda bi doğru düzgün adam yokmuş bi tanesi yapamadı:eek:klava:
yönetici anasigortayı bile bulamadı Allahım antikaların hepsimi bizi bulurrr:mymeka:
dolap sıfırlandı resmen bende sinirden yattım saatlerdir dön oraya dön buraya heryerim ağrımışşşş:sinifsinif:

sizler nasılsınız varmı gelişme kızlarrrr

doğuran yokmu anacımmmm:teytey:

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI--------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı--------------- D.TARıHı-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:
:nazar:hürrem_s-----------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan-----------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
:nazar:dilara80-----------------------24 haziran---------------kız--------------------------epi.sezeryan-----------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin---------------------------*------------------------*------------------------------sezeryan--------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
:nazar:confuse-----------------------------*-------------------------*-------------------------------------*-------------------------------*---------------------------------*

:nazar:derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
:nazar:rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
:nazar:sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
:nazar:karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
:nazar:nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
:nazar:nesquk_24-----------------6 temuuz-----------------------*-------------------------------sezeryan
:nazar:zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
:nazar:hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
:nazar:beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
:nazar:nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
:nazar:çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
:nazar:demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
:nazar:annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
:nazar:cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
:nazar:grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
:nazar:babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
:nazar:huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
:nazar:blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
:nazar:aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız----------------------------normal
:nazar:kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil

azcık heyecan olsun....:lepi:

Son düzenleme:
kikoşum maşallah kuzuya:nazar::nazar:
canım sıkma canını nasıl olsa normal olacak doğumun inşl. sibelin dediği hastaneye git istersen birdeŞeniz

selam kızlar
2 den beri elektrikler yoktu deli oldum:kızgın:
kapıcımız izinde
bi komşu kartonpiyer yaptırıyomuş naptıysa artık ana sigortayı attırmışkötükedihüso
koca apartmanda bi doğru düzgün adam yokmuş bi tanesi yapamadı:eek:klava:
yönetici anasigortayı bile bulamadı Allahım antikaların hepsimi bizi bulurrr:mymeka:
dolap sıfırlandı resmen bende sinirden yattım saatlerdir dön oraya dön buraya heryerim ağrımışşşş:sinifsinif:

sizler nasılsınız varmı gelişme kızlarrrr

doğuran yokmu anacımmmm:teytey:

doğuran olmaz mı varr vaarrrrrrrrr delikafadulden
bennnnnnnnnn :lepi:
bu masum melek yüzlü bebişleri gördükçe dokuz doğuryoum burdaaaa kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin canımcımmmmmmm Şeniz
dün gece yoktun , yoktunuz hatta , yalnız bırakınız beni :1closedeyes:

kızlar merhabalar nasılsınız bakalım biz ayakları havay diktik yatıyoruz

merhaba canım , ohhhhhhhh iyi yapıyonussss ana-kız kaydirigubbakcemile2

doğuran olmaz mı varr vaarrrrrrrrr delikafadulden
bennnnnnnnnn :lepi:
bu masum melek yüzlü bebişleri gördükçe dokuz doğuryoum burdaaaa kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin canımcımmmmmmm Şeniz
dün gece yoktun , yoktunuz hatta , yalnız bırakınız beni :1closedeyes:

merhaba canım , ohhhhhhhh iyi yapıyonussss ana-kız kaydirigubbakcemile2

detttttttt kandırıkçıııılülülülülülü
kız heyecan yaptırma bana zaten heyecan tavan yapmışşşş:eek:lmaz:

hayırlısıyla sağlıkla gelsin kuzucuklarrrrrr:Saruboceq:

nabersin canımmmmŞeniz
arasımızın keyfisi nasılllopuyorumnanaktan
geceleri artık film izliyorum uyuyana kadar tatlım yeni buldum bu yolu:lepi:
sızıp kalıyorum film izlerken oturur vaziyette napiim o bile idare ediyo:gitme:

bebek hareketliyse gerisi hikaye diyor tüm dr.lar bizimki de öyle maşallahı var bazı saatler özellikle .. yanlış hatırlamıyorsam senin kızçe de hareketliydi , o yüzden takılmayalım kilosuna felan .. ben sadece doğum yaptığım gün 2,5 kilo olsu istiyorum , çünkü sonrasında vciğerlerindeki su gidince ve ilk günler emme problem yaşar da kilodan düşerse hiç olmazsa 2nin altına inmez de küvezde kalmaz diye düşünüyorum ..
Allah sağlıkla ve sorunzsuz kucağımıza almayı nasip etsin yavru kuşlarımızı :asigim:

evet drumda ben üzülünce sorun değil önemli olan hareketli olması dedi bende o günden beri yediklerimi abarttım ama yemek ile ilgisi yokmuş tabii evet bazı saatler çok hareketli amin imş:Saruboceq:
sonradan ne dikkatimi çekti , eee sen 34ten beri ultrasona girmedin mi , yani ölçüm felan yapılmadı mı , nerden baksan 25 gün olmuş o zamandan beri , kessssin 2500 olm uştur senin kızçe
beni drum ayda bir sefer çağırıyor en son 1 haziranda usgye girdim bakalım pazartesi kaç olmuş inş yaaa 2.5 olmuştur

X