2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sabır güzelim allah kolaylık versin tüm gebişleimize az kaldı bitecek sıkıntıların beninde sıkıntılar başladı uyuyamamak en kötüsü zaten

sabah 7 30 da pes ederek kalktım mücadeleden
evi toparladım
zoraki kahvaltı ettim süt içtim
oğluşum anneannesinde kaldı
teyzesi izmire tatile gitmişti geldi onu özlemiş onla kaldı
yalnızım yani
şimdi gözlerim kapanıyo
uykusuzluktan başım dönüyo
yatsam uyuyabilirmiyim kiiii:gitme:

kahvaltımızıda ettik gerçi bundan sonraki öğünleri zoraki yiyorum hiç iştahım yok nedense ralarda meyva çok yiyorum heralde ondan
demetcim yaa sabır canım hakikatten çok zor uykusuzluk şölee serin bir yer bul belki uyursun canım sen bayağı ağırlaştın benim hafif bir göbeğim var o kadar 12 kilo aldım göğüslerim bile büyümedi inş sütüm olur üzülüyorum
bizim şafak 4 gittikçe heyecan basıyor allahım hayırlısı ile hepimiz bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alsaydık

günaydın tatlı anneler bende dün nst ye girmiştim.doktor iyi dedi sonuca sancı falan yok dedi ama gece oturduğum yerden karnımın alt tarafında çok ağrı gaz sancısı gibi dirşey hissettım 1 dakika sürdü ve geçti ama bu arada gazımda vardı inşallah doğum sancısı değildi. bebeğim çarşambayı bekle diye tembihledim ama dinlermiki.sanki kendini iyice aşağıya sokmaya çalışıyordu gece anlayamadım:))

derincim allah izin verirse bebeişlerin doğumgünü aynı olacak.çiroz kızlarımız bizim.benimkide anca 3 kilo doğabilecek sanırım.

gnydn kızlarrrrrrrrr

hoşgeldin nazlıcım durumlar nasılll

derinim inanamıyorum 4 günün mü kaldııııııııııııııııııı:lepi:
darısı bizlerin başına inşallah düşündükçe 15 gün gözümde büyüyor biraz moral bozukluğu yapıyorr bende sanki hiç geçmicekmiş gibiii:sinifsinif:
herşeye üzülüyorum sıkılıyorum eve sığamıyorum dışarı çıksak rahat edemiyorum yürüyemiyorum Allahım yardım ettttt:gitme:

azıcık uzanayım ben kızlar sayfa açık kalsınnnnn:gitme:

sıbelcım demetcım gnydın kızlar
amaaannnn beklıyom ıste hıc cıt yok bızım pasada yerı cok rahat sanırım hareketlerde de bı azalma yok aynen top oynuyor sankı hareketlı bı bebek mı olcak nedır?ablasıda maffetmıstı bızı 3yıl boyunca :)
oleeee beklıyoz bı belırtı yok bızde sızler nasılsınız?

derincim allah izin verirse bebeişlerin doğumgünü aynı olacak.çiroz kızlarımız bizim.benimkide anca 3 kilo doğabilecek sanırım.
evet sibelcim galiba 4 kişiyiz o gün aynen canım benimki 2.5 anca olur heralde 1 ay önce 1900 dü bakalım pazartesi kontrolümüzde kaç çıkacak ne yapalım doğunca büyüyecekler inş

günaydın herkese. biz oğlumla yarın kpss sınavına gireceğiz. umarım bebeğim uslu dururço.son iki günde çok hareketli. umut ediyorum ki yarın böyle olmayacak ve annesinin rahat rahat sınavına girmesini sağlayacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…