2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ben varım karen kızlar erkenci bu akşam kadro baya eksik
diloşıum yok demet yok star yok

melekcim selam canım..nasılsın..oyku yernde duruo mu yane sakin mi yoksa benmki gb tepisik bisi mi oldu:))

evet kızlar yok walla..zaten star tam yarasa modunda daha gec saatlerde cıkıp ceeeee dio ve kacıo sanırsam:)

sizin olduğunuz saatte eşimle dizi izliyorduk : prison break ... bana kalsa 2-3 bölüm daha izlerdim de saat 1 oldu , adamceyiz yarın işe gidecek diye ben de yattım onunla , iyiki de yatmışım uyumuşum ve yaklaşık yarım saat önce kalktım . alt karın bölgemde müthiş bir ağrı-acı var . bi şeyler atıştırıp minoset içtim , geçmesini ve yeniden uykumun gelmesini bekliyorum ..
karencim yerinde tespit " star tam yarasa modunda daha gec saatlerde cıkıp ceeeee dio ve kacıo sanırsam:) " , malesef ayyyyynen öyle oluyo tatlım yaaa mafoldumben

:))))
tanıdık geldi niyeyse , eşim de bi ara öyleydi , sonra taş mı düştü ne oldu süper zevkli ve ince düşünceli bir adam oldu çıkıverdi opuyorumnanaktan
ay maşallah diyimmm kaydirigubbakcemile3

valla ben şimdiden 1,5-2 saatte bir uyanıp uykumun gelmesi için biraz balkonda biraz pc başında oturup yeniden uykuya daldığım ve bu böyle gece boyunca 2-3 tur sürdüğü için sanırım alışkın olucam gece uyku bölünmelerine .. hiç olmazsa bu kez iyi ve yerinde bir sebebim olacak uykumun bölünmesi için , şikayet de edemiycem diye düşünüyorum yerimseniben

Allahım misafir bile yok bu saatte , 1 kayıtlı kullanıcı = ben oluyorum , ben de uykumu da alıp gideyim burdan barim kaydirigubbakcemile3

herkese günaydın kızlar çok yorucu geçiyo:) uykusuz hergece heheeh şimdiden alışınnn bu arada mama takviyesi yapıyorum yoksa açlıktan basıyo yaygarayııı inşallah sütümm gelcek bekliyorumm offffffffffffff neyse kızlar ben çıktım hepinizi öpüyorummopuyorumnanaktan

gunaydın kızlarrrr:)..

starcım ruyalarda bulusurus sarkısını soleriz artıkın napalaım:))..vay prison breakcisin sende dememkki..bende cok severim, lost un yeri de ayrı emme..

lost ben ve esimin evliligimizin ilk aylarında paso izledigi b sure sonra bö getrdgi dizi oldu yane..ama hakkını yemiyeyim dizi cok guzel..

dilosuuum hosgeldin ve gule gule dices b sure sana...eylulumuze iyi bak annesi kolay gelsin canııımmm..bu arada sütün hic gelmedi mi?

dilosuuum hosgeldin ve gule gule dices b sure sana...eylulumuze iyi bak annesi kolay gelsin canııımmm..bu arada sütün hic gelmedi mi?

sütüm çok az ve ağız sütü derler ya canım öyle geliyo şuan ve sıktıkça bile zor geliyo düşün yani( çok istiyo emmek kuzucuk bi sinirleriniyo süt gelmiyo diyee çok üzülüyorumm:gitme:

günaydın kızlarrrrr

sayfalar baya bi birikmiş okumakla bitmezz varmı bi gelişme yeni bebişler gibiii:lepi:

diloşummmmmm minik kuzumuz nasıllllopuyorumnanaktan
canım gelicek sütün 3. gün bugün anca gelir tatlım üzülme sakınnnnŞeniz

sütüm çok az ve ağız sütü derler ya canım öyle geliyo şuan ve sıktıkça bile zor geliyo düşün yani( çok istiyo emmek kuzucuk bi sinirleriniyo süt gelmiyo diyee çok üzülüyorumm:gitme:

günaydın diloşş stres yapma bak sesozda süt geç gelebiliyormuş sabır güzelim kuzu nasıl opuyorumnanaktan

güzellerim günaydınnnnnnnnnnnnnnn nasılsınız zzzz

günaydın canım

kendi adıma şükür diyeyim ama artık çok ta iyi hissetmiyorum kendimi sabaha kadar öyle mücadele ediyorum ki oturarak yatıyorum resmen 10 dk da birde büyük bi mücadele vererek kalkıp wc e gidiyorummafoldumben
sabır diyorummmm sabırrrrrr 15 gün kaldııııııııııı:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…