2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

merhaba kızlar ........

ben hiç iyi değilim uykusuzluktan halsiz bitkin perişanım yatamıyorum .

of çokda sıcak uyunmuyorki mafoldumben

günaydın herkese

burcucum başarıalr dilerimve diğer sınava girecek arkdaşlara da
umarım bu zor günlerde veridğiniz emekler boşa gitmez

günaydın herkese. biz oğlumla yarın kpss sınavına gireceğiz. umarım bebeğim uslu dururço.son iki günde çok hareketli. umut ediyorum ki yarın böyle olmayacak ve annesinin rahat rahat sınavına girmesini sağlayacak.
ay canım benim, benim kızda öyle annecim yarın beni üzme diye yalvarıyorum kuşuma resmen inş sorunsuz atlatacaz canım hayırlııyla
biz biraz ders çalışalım. son gün de olsa bakmak gerek. sonra da dinleniriz. herkes için güzel bir gün olsun.

kesinlikle katılıyorum son günde olsa bişeylere bakmak gerekli hadii kolay gelsin
sınavda başarılar

slm temmuz anneleri
yazılarınızı hep takip ediyorum

yaa dişi ağrıyan varmı benim gibi
çok kötü ağrıyooooo.buz koydum şuan
geçen günde ağrımıştı
neyapcam ben yaaaakafamçokkarıştı

slm temmuz anneleri
yazılarınızı hep takip ediyorum

yaa dişi ağrıyan varmı benim gibi
çok kötü ağrıyooooo.buz koydum şuan
geçen günde ağrımıştı
neyapcam ben yaaaakafamçokkarıştı
benımde ılk 3 ayda cok agrımıstı.
zeytının cekırdegını cıkartıp dişinin üstüne koyabılırsın.ılık suya bıraz tuz atıp gargara yapabılırsın.
karanfılde işe yarıyor ama dikkatlı olmak lazım kasılmaları baslatabılır.:eek:lmaz:

evet sibelcim galiba 4 kişiyiz o gün aynen canım benimki 2.5 anca olur heralde 1 ay önce 1900 dü bakalım pazartesi kontrolümüzde kaç çıkacak ne yapalım doğunca büyüyecekler inş
temmuz 1 de 4 kişi bırlıkte doguma giricez kıslar.
derin,rosem,sibel,yserez..:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:alkisalkisalkis

benımde ılk 3 ayda cok agrımıstı.
zeytının cekırdegını cıkartıp dişinin üstüne koyabılırsın.ılık suya bıraz tuz atıp gargara yapabılırsın.
karanfılde işe yarıyor ama dikkatlı olmak lazım kasılmaları baslatabılır.:eek:lmaz:

karanfili yaptım ama işe yaramadı.kasılmalarla ilgili olduğunu bilmiodum:1shok:

önerilerin için saol rosem

karanfili yaptım ama işe yaramadı.kasılmalarla ilgili olduğunu bilmiodum:1shok:

önerilerin için saol rosem

o zaman zeytının cekırdegını cıkartıp azıcık tuz atıp dişinin üstüne koy canım.
bırde sık sık tuzlu ılık su gargarası yap.
eger cokta agrıyorsa aslında agrı kesıcı ıcebılırsın.hamılelerın kullandıkları var bılıyorsundur.kaydirigubbakcemile5

o zaman zeytının cekırdegını cıkartıp azıcık tuz atıp dişinin üstüne koy canım.
bırde sık sık tuzlu ılık su gargarası yap.
eger cokta agrıyorsa aslında agrı kesıcı ıcebılırsın.hamılelerın kullandıkları var bılıyorsundur.kaydirigubbakcemile5

minoset içtim canım çok saol bilgilerin için çok saolopuyorumnanaktan

evet rosemcim temmuz ayının ilk anneleri olma sıfatıda bizde olacak işallah.tabi ondan önce bir atraksiyon olmazsa

temmuz 1 de 4 kişi bırlıkte doguma giricez kıslar.
derin,rosem,sibel,yserez..:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:alkisalkisalkis

evet rosemcim 4 kişiyiz o gün benim pazartesi son kontrolüm var ogün tam kesinleşecek 2sine 3 üne sarkarmı bilmem şimdiye kadar 1temmuz denilmişti hayırlısı artık:emir_bebek::CüvCüv::teytey::lepi:

selam kıslarr.. gecmişi okudum birazz...

doktorum bana son muayenemdee bu haftalarda alınan agrı kesicilerin bebeğin kalbinde deliğe yol actıgını minoset bile olsa cok tavsiye etmediğini, mümkün oldukça uzak durmam gerektğini söledi.. aklınızda olsun..

selam kıslarr.. gecmişi okudum birazz...

doktorum bana son muayenemdee bu haftalarda alınan agrı kesicilerin bebeğin kalbinde deliğe yol actıgını minoset bile olsa cok tavsiye etmediğini, mümkün oldukça uzak durmam gerektğini söledi.. aklınızda olsun..

canım nasılsın bebişimiz iyi değil mi

X