2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

star-dust şu an doğuran giden yok en azından bizim haberimiz yok ....takılıyoruz işte sıcaklarla ...
kendini üzüzp ağlama krizlerine girme sonra benim gibi başın ağrır hehehehe

kızlarr küçük tosbağam benim:) maşallah deyin teyzoşlarııopuyorumnanaktan

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy melek teyzesi kurban olsun ona maşallah kızıma ya tam bi prensen diloşum çooook şekerŞeniz
yirim ben onun o güzel cicilerini ayy sana benziyo bu prensen diloş ya
çok tatlı maşllah
allahım bahtını güzel yazsın yavrularının çok sevdimben bu küçük tatlı kızı yaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bak şimdi kızımı daha çok merak etmeye ve biranönce kavuşmaya heves ettim...

diloşummm bunlar sana bitanem a.s.a.s.a.s.a.s.

bunlar da dünyanın ennn şirin bebeği eylüle

star-dust şu an doğuran giden yok en azından bizim haberimiz yok ....takılıyoruz işte sıcaklarla ...
kendini üzüzp ağlama krizlerine girme sonra benim gibi başın ağrır hehehehe

haklısın canım da tuhaf bi şeilde işe yarıyor ve rahatlatıyor beni ... o yüzden , garip gelcek belki bi çoğuna ama , ağlayınca seviniyorum bile " ahha şimdi uyuucam " diye :)))

aynen canım resmen ter boşanıyor her yerimden
sen nasıl oldun saba çok gerginim demişin

Uykusuzluktan mıdır nedir inanılmaz gergindim sabah gozlerimden uyku akıyodu, uyuyamıyorum ne yaparsam yapayım uyuyamıyorum sıcaktan, balkona cıkıyorum, geri geliyorum olmuyo sonunda eşim uyanıyo mecburen yatıp debelenmek zorunda kalıyorummm :sinifsinif: Simdi ılık duş aldım daha iyiyim ama esnemekten çenem yırtılcakkk kaydirigubbakcemile3

demresu inanmıyorum senin göbişin çok bambaşka kız dimdik duruyo ne aşağıda ne yukarıda ileriye dönük bir göbüş....çok hoşuma gitti çok tatlı gıdıklayasım geldüüü:CüvCüv:sırnaşık şey

starım uykusuzum guzelim ....naparsın iyi misin canım?..sende benim gibi bu sıcaklarda yanar mısın abe?

uzun zamandır oğluşuma aldıklarımı ekleyememiştim , eşim pc ye format atınca gitti tüm yüklediğim , bir gün bizim topiğe eklerim dediğim , resimler .. dün mevlütte kullanmak için aldığım ( satıcı bayan genelde bebek arabası için kullanıldığını söyledi ) alt açma setini ve bir kaç yazlık kıyafetmizi ekliiim ..

alt açmamız :

alt açmanın yastığı ve şapkası , tabiiki şapka bizi bozar , karizmayı çizer lmaz: kullanmıycaz onu o yüzden kaydirigubbakcemile3

bunlar da yazlık cicilerimissssssssss :asigim:

starım uykusuzum guzelim ....naparsın iyi misin canım?..sende benim gibi bu sıcaklarda yanar mısın abe?

yok be abe , burası yağdı yağacak , kapalııı mendebr bi hava var , nasssıl keyfim yerinde o yüzden :))) sıcaklamıyorum , hatta ufaktan atıştırmış olmalı yağmur sanki toprak kokuyor üstelik :))
uykusuzluk beni canımdan bezdiriyor valla benneyaptımki , iki damla gözyaşı , sonra ohhh missler gibi uyuyorum :))))

oy oy oyyyy arasımızın cicileri ne kaday da guzelmiş..annesi guzel gunlerde giydir ins..en cok salopetini begendim hepsi nharika..

Cok sirinnn alt açması da kıyafetleri de cnm, su aygurusuna bayıldımmm oncelikle kaydirigubbakcemile3

kıyamam sana starım..ama neyseki ilaca gerek kalmadan 2 damla gozyası uyutuosa seni sadistlik gb olmasın emme ..dogal yoldan uyuman daha ii bebişim..:)

oy oy oyyyy arasımızın cicileri ne kaday da guzelmiş..annesi guzel gunlerde giydir ins..en cok salopetini begendim hepsi nharika..

Cok sirinnn alt açması da kıyafetleri de cnm, su aygurusuna bayıldımmm oncelikle kaydirigubbakcemile3

teşekkürler teyzelerimmmm , ben bu cicileri giycem sizin çıtırık kızları tavliycam ehhiii :roflol:
kıyamam sana starım..ama neyseki ilaca gerek kalmadan 2 damla gozyası uyutuosa seni sadistlik gb olmasın emme ..dogal yoldan uyuman daha ii bebişim..:)

yok canım hiç sadistlik değil , hamilelik :))))))))) sapıttırdı iyice , doğru düşünemez oluyor insan sanırım :)))))))))
ama dr.um passiflora içebilirsin demişti , ben de içinde alkol neyin var , onu içeceğime 1 bira içerim , aynı şey :))) o da alkol bu da , hiç olmazsa tadını çıkarırım diimi ama
tabi el kadar sabinin alkolik olma ihtimalini göz önüne alarak zıplaya zıplaya kafamdaki düşünce baloncuğunu dağıttım ..
velhasıl bu durumda iyidir ağlamak kaydirigubbakcemile3

allah seni ne diyim bende deneyeyim ağlamayı diycem bende sorun yok zaten uyumakta sıkıntı yaşamıyorum...
kıyafetler güzel kullanışlı evlatlarımız ne kadar şanslı ya .....rabbim evladı olmayana evlat maddi durumu olmayana yardımcı olsun ki evlatlarının isteklerini yerine getirebilsinler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…