2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

oy oy oy oy hava süper oldu birden bire serin esiyor püfür püfür perdeler havalardaaaaaaa wwwoooowww kalkıp dans edesim geldiiii hehehehehe

kızlar hava çok basık gerçekten boğucu bi hava var canım çok sıkılıyo tek başımayım evde hee bide minik öykü tabi....
ya kimse yokken çıkarsam kızımı sevsem koklasam mis gibi gıdısından
sonra birileri gelince gene bişey olmamış gibi koysam yerine çaktırmadan ne güzel olur

kız biz varız ya burda

hayal gücüne hayran kaldım...kimse görmeden çıkarcan öpücen koklayacan sonra yine yerine sokacan ....hehehehehehehe

sık kullanılanlarımı temizlemem lazım internette bebekle ilgili ne gördüysem hepsini eklemişim sık kullanılanlara kalabalıktan bulamıyom aradığımı be ya v.....sizdew sohbet etmiyonuz birazdan yok kocalarımız geldi dersiniz kaçarsınız ...lülülülülülü

valla allahtan varsınız nur siz de olmasanız iyice napardım bilmem
çok bunaldım artık
annem de bize gel diyor ama çok uzaktalar gitmek istemiyorum zaten kaldı 1 gün artık eşim devamlı evde olcak akşamları bu hafta da bi geçsin
aslında kayınvalidem alt katta ama........
ben inmek istemiyorum evimde rahat ediyorum allahtan yemeğimi herşeyimi getiriyo sabah öyle akşam
o da geliyo 5-10 dakka duruyo ben seni rahatsız etmiyeyim dinlen diyor gidiyor

ayyyyyyyyyyyyy ben yarın doktora gidiyorum bakalım öykülerin bitanesi nasılmış
çok özledim annesinin güleryüzlüsünü
bebişim benim
bakalım kaç kilo patetes oldu
fıstığım benimmmmmmmm

ya bu arada kandiliniz mübnarek olsun tüm dualarınız kabul olsun inşallah
biraz geç oldu ama kusura bakmayın gönüllerimiz bir zaten dimi ama:kedi:

amin canım senin de kandilin mübarek , duaların kabul olsun canım ..

tamam o zaman kikoşum , ya ne bileyim , durduk yere kimsenin enerjisini düşürmek ben kendime bazen dar gelirken başkalarına darallar getirmeyi hiç istemem . yoksa , evet , bunlar bizim paylaşımlarımız iyisiyle kötüsüyle ..
Alah daha büyük dertler vermesin son tahlilde :lepi:

hmmm ... o zaman evet durum biraz karışık .. ama son yazdığına katılıyorum , bu kadının artık senin son haftalarında olduğunu kör değil de görüyorsa yemekleri kendi evinde yapıp seni-sizi çağırması gerekir .. ille de çaya gelecekse gelir çayı da sende yapar yada çayı da onlarda içersiniz .. enin etrafındakilerin hepsini kovalamalı şööyllleeeeeceee klava:

dimi ya kızım önde balkon çıktı resmen,napalım canım gögüslerden yana hiç şansım olmadı bende göbeğimi dimdik yaptım,çok seksüüüüyüm kaydirigubbakcemile3

demresu ve nur maşallah canım göbüşünüzeee

demresu ve nur gobuslerinize koca b masallah kızlar..:)

poff cok sıcaaak buguuunnn.kafamçokkarıştı

demresu ve nur göbüşlerinizede içindekilerede maşallah çok şekersiniz

güzel yorumlarınız için çok teşekkürler kızlar opuyorumnanaktan

biraz geçmişe bakayım dedim yerimseniben

canımcımm az önce annem sordum , rahmetli annaanemin bu konuda bir olayı vardı neydi diye , meğer annaaanemler küçükken 7-8 yaşlarındayken artık nerden duydularsa bu karınca yumurtası muhabbetin , bir kaç arkadaşı karınca yumurtalarını ezip sürmüşler malum bölgelere ve rahmetlinin doğru dürüst tüyü yokmuş o bölgelerde , tek tük .. yani kocakarı işi değil , denenmiş ve sonuç alınmış, buyrun burdan yakın ehehehe :)))))

hadiiii,eee karınca yumurtasını nerden bulcaz bilen varmı :uhm:

ayyyyyyyyyyyyy ben yarın doktora gidiyorum bakalım öykülerin bitanesi nasılmış
çok özledim annesinin güleryüzlüsünü
bebişim benim
bakalım kaç kilo patetes oldu
fıstığım benimmmmmmmm

bende yarın cuma değil mi ya ...cuma tabii yarın 10:20 de benimde randevum var...ayy gündüz gidiyom doğumhaneye almazlar beni normal muayne odasında ki çatala çıkarır beni....ama ama açılmam iyice açıldıysa....noluır kızlar...hakkatten hiç bi şeyim yok sancım yok bişeyim yok açılmam var 4 cm ....ee nolcak ???? mesela laelaelaelaelae

hadiiii,eee karınca yumurtasını nerden bulcaz bilen varmı :uhm:

eczanelerde var ya ....yeşil bi kutu üstünde kocaman karınca resmi var karınca yumurtası yağı 25 ytl...ama işe yaradığıonı söyleyemem....öyleymiş kullananalar pek fark etmedi diyo ama bebekte ne olur bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…