2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

herkese merbaha kızlarr evimize geldikkkhihoyyyt hepinize ayrı ayrı teşşekür ederim canlarımm darısı başınıza inşallah benim kızım uslu masumun emişiyoruz ama bende sütten eser yokkkmafoldumben emmeyi çok istiyo kuzucuğumm inşallah sütün gelirrr duaa edinn ben arada gelmeye gayret edicem şimdilik çıkıyorum kuzucuk durmuyoo bu arada boyu 50cm kilomuz 3250 grammopuyorumnanaktan
maşallah canım gözünüz aydın inşallah sütünüzde çoğalırda minik prensesimiz aç kalmaz annesi ha bu arada mama takviyeside yapıyonmu canım

kızlar bebek 4 kilo olunca sezeryanmı yapıyolar ? şimdi en sonsalı günü gittim kızım maşallah :nazar: 3.650 gr çıktı eğer doğum olmassa haftaya salı tekrar bekliyo doktor o zamana 4 kiloyu bulabilir diye tahmin ediyorum sezeryanamı alır acaba
benim bildiğim kadarıyla hem baş ölçümü hemde annenin çatısyla alakalı bi durum

kızlarr küçük tosbağam benim:) maşallah deyin teyzoşlarııopuyorumnanaktan

2086.jpg
41 kere maşallah çok şeker bişi buuuu tıpkı sen gerçi babayı görmedim ama sana çok benziyo muhteşem bişi allah analı babalı büyütsün inşallah

neyse hürrem zati bugün yarın işe gelir görürürz hehehehehehe kaydirigubbakcemile3
allah iyiliğini versin emi öldüm gülmekten

bize daha bi kimsecik hiç ciciş almadı teyzeleriiiiiii :umursamaz::sinifsinif:

yok be abe , burası yağdı yağacak , kapalııı mendebr bi hava var , nasssıl keyfim yerinde o yüzden :))) sıcaklamıyorum , hatta ufaktan atıştırmış olmalı yağmur sanki toprak kokuyor üstelik :))
uykusuzluk beni canımdan bezdiriyor valla benneyaptımki , iki damla gözyaşı , sonra ohhh missler gibi uyuyorum :))))
canım ya valla sen böle şeyler yazdıkça içim cız ediyo allah hakkaten yardımcın olsun bizimkide dertmi seninkinin yanında:teselli:

of kızlar beni heyecan bastı yıneeee...safagım 6 bugunu saymazsak..kaydirigubbakcemile2

canım sanada geçmiş olsun inşallah seninkide bekler şu 6 gününü

ööffff öfffff öööyyyyyffffff beeehhhhhhyyyyy bu gün geçmiyo banaaaaa ....kaynana gacısı camdaydı evde bugün....aman beni görmesinler akşama damlarlar buraya...dün akşam gelemediler bu akşam gelirler.....

starım ve nurcum cicişlerinizi sağlıklı günlerde kullanın inşallah çok şekerler bebek kıyafeti değilmi işte hepsi birbirinden güzel bide onların içine o minnoşlarda eklenince daha daha bi şeker oluyolarr

bizde bugün kardeşlerim ve eşimle yatak odamızı değiştirdik beişiği yerleştirdik bana hiç bişe elletmemeye çalıştılar ama genede ölmüşüm valla şimdi denize gittiler ohhhhhh ben evde pinekliyom

ya bu arada kandiliniz mübnarek olsun tüm dualarınız kabul olsun inşallah
biraz geç oldu ama kusura bakmayın gönüllerimiz bir zaten dimi ama:kedi:

ay bişey değil gelsinler insan eline bi tas bişey alır gelirken bide bi kuruluyo yandan yandan artık huriş çay koysun çay doldursun...koyma kardeşim otur sende diyeniniz olabilir ..onuda yaptım bu seferde kayınpeder kalkıyor mutfakta bişeyler yapmaya başlıyor hepten fıttırıyorum....kayınpederde saolsun bi şeyi 100 kere anlatır...kafamçokkarıştı

mesela bişey anlatcak dimi pazartesi günü ,yok pazar mıydı, ya pazartesiydi ,ya yok yok salıydı beee :bbo:artık böyle fenalık geçirirsin dinlerken....:1shok:
bi ayağımı uzatayım dersin uzat kızım uzat nolur rahat ol bak lütfen gider yatak odamdan yastık alır getirir lütfen yaslar arkana uzat kendini..ulan uzatasın varsa bile diken gibi dikelirsin....:mymeka:

huricim annenden yeterince çekiyosun bari kaynananlardan çekmeyeydin vah kadersiz arkadaşım benim allahtan kocişin senden yana bide bak ipek kızın daha sırtın yere gelmez senin korkma

ya benim dogum yaklastikca heyecan var olmasina var tabi ama dehset olcude korkuda artis soz konusu nasil atlaticam ben bunu bilmiyorum :çok üzgünüm:

ya benim dogum yaklastikca heyecan var olmasina var tabi ama dehset olcude korkuda artis soz konusu nasil atlaticam ben bunu bilmiyorum :çok üzgünüm:

şekerim korkunun ecele bi faydası yok demişler napalım
bizde gidip paşa paşa doğuracaz başka yolu yok :lepi:
benim ilinci genede sizle aynı durumdayımkafamçokkarıştı

dünkü WANTED : EMEL- eyetkiner - operasyonu başarıyla tamamlanmış , emeği geçenlere teşekkürü bir borç bilirim :))))))))))))

allah seni ne diyim bende deneyeyim ağlamayı diycem bende sorun yok zaten uyumakta sıkıntı yaşamıyorum...
kıyafetler güzel kullanışlı evlatlarımız ne kadar şanslı ya .....rabbim evladı olmayana evlat maddi durumu olmayana yardımcı olsun ki evlatlarının isteklerini yerine getirebilsinler...

ammman ne güzel , maşallah de bak ...
kıyaftlerimizi beğendin demek , onları giyip cıstak cıstak sizin kızları tavlıycak oğlum benim kaydirigubbakcemile3zemuszemus
dualarına yürekten katılıyor ve amin diyorum ben de :Saruboceq:

of kızlar beni heyecan bastı yıneeee...safagım 6 bugunu saymazsak..kaydirigubbakcemile2

ya çok az kaldııııııııııııııııı
haftaya senin bebişin resmine bakıp bakıp sevicez , maşallah diycessss .. diimi , bak öyle gecikme olmasın pls resim istiyoruss doğumdan sonnraki en yakın zamanda kaydirigubbakcemile2

ne güzel karel şafağın 6 benim şafağım bile belli değil yaaaa...

benim de benimdeeeeeeeeeeee kaydirigubbakcemile5
gerçi göründüğüm 2 dr.da 36.haftaya fitler amnladığım kadarıyla .. 36+6 olursa 11 temmuz oluyor ve şafak 16 diyebilirim :uhm:

canım ya valla sen böle şeyler yazdıkça içim cız ediyo allah hakkaten yardımcın olsun bizimkide dertmi seninkinin yanında:teselli:

ama ben rahatladığımı da yazdım aynı zamanda canım .. eğer yazdıkların sizi sıkıyor yada bir şekilde üzüyorsa bundan sonra daha dikkatli olurum .. daha önceleri bu kadar da açık yazmıyordum , yine öyle yapayım ben en iyisi ...

starım ve nurcum cicişlerinizi sağlıklı günlerde kullanın inşallah çok şekerler bebek kıyafeti değilmi işte hepsi birbirinden güzel bide onların içine o minnoşlarda eklenince daha daha bi şeker oluyolarr

teşekkürler canımmm , ayyyyy evet yaaa minnoşlar giyicek ve bu giysiler bile onlara büyük gelecek ya , çok komik olacaklar çoooooook kaydirigubbakcemile3
ay bişey değil gelsinler insan eline bi tas bişey alır gelirken bide bi kuruluyo yandan yandan artık huriş çay koysun çay doldursun...koyma kardeşim otur sende diyeniniz olabilir ..onuda yaptım bu seferde kayınpeder kalkıyor mutfakta bişeyler yapmaya başlıyor hepten fıttırıyorum....kayınpederde saolsun bi şeyi 100 kere anlatır...kafamçokkarıştı

mesela bişey anlatcak dimi pazartesi günü ,yok pazar mıydı, ya pazartesiydi ,ya yok yok salıydı beee :bbo:artık böyle fenalık geçirirsin dinlerken....:1shok:
bi ayağımı uzatayım dersin uzat kızım uzat nolur rahat ol bak lütfen gider yatak odamdan yastık alır getirir lütfen yaslar arkana uzat kendini..ulan uzatasın varsa bile diken gibi dikelirsin....:mymeka:

e ama bilmiyorlar mı senin açılman olduğunu ve heran doğurabileceğini ve dolayısıyla dinlenmen gerektiğini .. eşin evdeyse o yapsın yada kaynanatöre " böyle olmasa kalkardım ama bi zahmet ... " deyip ona itele servis işini felan kaydirigubbakcemile5

ay hepimiz aynıyız acaba bebişlerimizin 40 çıkınca gitsek nolur denize..mikrop kaparmıyız nasıl olur ya ben ağustosta eylül başı ayağımı bari sokayım denize ya zaten bu sene tatilde yok köyde yok hiç değilse 1 günlüğüne havuza denize gideyim dimi ama yaya

starcım yazdıkların beni inan sıkmıyo ama inan senin için çok üzülüyom ve çok dua ediyom ama merak etme üzülüpte kendi pisikolojimi alt üst etmiyom
paylaşımlara devam
zaten derdimiz ne niye buırdayız birbirimizin dertlerine yardımcı olabilmek için dimi

e ama bilmiyorlar mı senin açılman olduğunu ve heran doğurabileceğini ve dolayısıyla dinlenmen gerektiğini .. eşin evdeyse o yapsın yada kaynanatöre " böyle olmasa kalkardım ama bi zahmet ... " deyip ona itele servis işini felan kaydirigubbakcemile5

bilmiyorlar kimse bilmiyor açılmam falan olduğunu hastaneye gittiğimizi ne bizimkiler ne kaynanamlar eşimle kimseye söylememe kararı aldık çünkü...eşim gece 12:30 da gelecek...gelirlerse kaynanatöre söylerim yada bi bardak çayı önüne koyar otururum....
onların gelme sebebi evde canı sıkılır bizimde canımız sıkılıyor beraber oturalım...ama oturuyolar işte başka bişey yapmıyorlar öyle olacaksa bırakın beni tek başıma ben vantlatörün karşısında apışıp yatayım yaniii....aman umrum değiller ya ....gelirlerse gelirler napıyım...cadı kaynana evde şu an bi ara sor bişey istermisin gel şunu yapalım akşam tek başınasın gel bizde yemek yeriz....
allah tependen baksın senin.....laelaelaelaelaekafamçokkarıştı:1shok:

X