2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

nur maşallah kız o göbüşle sen sıralara nasıl oturuyosun hehehehe..maşallah maşallah sınavı rahat geçirirsin inşallah....

dah benim aşağıya yine bişeyler oluyor..hissediyorum içerden aşağıya yola doğru baskı yapıyor kıpır kıpır bu kız az kaldı patlatcak suyumu yaaaaa....

dılos sımdı nasılsın agrın sızın falan varmı rahat hareket edebılıyomusun gaz problemın falan oldumu ay bıraz aydınlat bızıııııdelikafadulden

canım ağrın oluyo tabikide ama ağrı kesicilerle rahatlıyosunn şuan var biraz idare ediyorumm ilaç verdi 8 saatte bri kullanıcam gaz problemim olmadıı kayısı hoşafı çok işimee yaradıı amelyattan 5 saat sonra wc çıktımm her ikisinede:kedi:lülülülülülü
delikafaduldenopuyorumnanaktan
maşallah ya rabbim ne kadar sevimlisin sen yirim çeni maşallah opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan diloş valla çok özendim bende bir an ewwel dogurmak istiyorum

teşekkür ederim kızlarr yserezz inşallah canım az zamanınız kaldı hayırlısıyla kurtulcaksınkaydirigubbakcemile2
kızlar taze göbüş size

göbişş süperrr maşallah nurrr:1hug:

bilgiler için teeşkkürler tatlımmmŞeniz

maşallah nurcum göbeeğine özendim bende koycam kaydirigubbakcemile2
sağol canım bekliyorum göbüşünü
sığıyoruz vlla sıralara hala
olmazsa dra bi git canım ya

göbişş süperrr maşallah nurrr:1hug:

teşekkür ederim diloşum

kızlarr küçük tosbağam benim:) maşallah deyin teyzoşlarııopuyorumnanaktan

Diloşummm bu ne tatlılık bu ne güzellik, bu ne şıklık allahım allahımmm nazarlardan saklasınnn emiii Kız diloş bu güzel kız sana hic benzemiyoooooo naniknaniknaniknanik Güzel ablasına benziyo ciddennn masallah canım 41 kereeee a.s. Ya sen agladım demişsin bende aglamaktan bayılabilirim sulugöz balık burcuyum nede olsa simdiden gozlerim doldu okuyunca senin mesajıııı offf offfff :sinifsinif:

Ya takma derinimmmmm sen onu bunu bu dünyada bi eşin, bi nazlı Naz'ın bi de sennn gerisi boş geçici seyler, senin zerre kadar sinirini bozduguna degmez bitanemmmmm, bakkk azcuk günümüzzzzz kaldı sevinmek icin daha cok nedenimiz var artıkkkk :sm_cool:

selam kıslarrrrrr hihoyyyt
hurişşşş dün bi ara girip okuduklarımdan yanlış anlamadıysam emele bi şekilde ulaşmış ve doğum yaptığını öğrenmişsin sherlock holmes'um benimmmmmmmmm

dün gece tam yattım gözümden uyku yaşları akarken , ama uyuyamadım yine nesef darlığından ... sonra oturdum yatakta , uykumun yeniden aynı şekilde gelmesini bekledim ve geldi hemen .. yattım yine kalktım daraltıdan ay sinirlerim boşaldı yine ağladım ama eşim uyanmasın diye sesimi çıkartmamaya çalışıyorum , odadan çıksam diğer odaya geçsem annem ayakta ne oldu deyip panikleyecek , ay büsbütün gerldim bu kez :sinifsinif: eşim uyandı , o da tedirgin oldu , yüzmü yıkadım yattım , hem 1 gece önceden kalma uykusuzluk + ağlayınca gelen rahatlık sayesinde biraz orda biraz burda uydum ..
kandil münasebetyle mesaj ve tel. trafiği bitti , öğle yemeği derken anca damladım buraya
dünden beri var mı doğuranımız bugün yerimseniben
ben ara ara geçmişe dalıcam

kızlarr küçük tosbağam benim:) maşallah deyin teyzoşlarııopuyorumnanaktan

diloşummmmmmmmmmmmm

çok tatlııııııııııııııııııııııııı bir kız bu yaaaaaaaaaaaaaaaaaa delikafadulden
bayıldım , Allah nazarlardan korusun çıtırığı :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…