2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam kizlar. dun emele ulasmissiniz en sonunda. bana misafir geldi o yuzden cikmak zorunda kaldim.
dilaracim gozun aydin canim. allah saglikli uzun omurler versin insallah. bebeklerine kavusan tum annelerin gozleri aydin.
karen sana da gecmis olsun canim.
yaa kizlar gobekler indi mi sizin?

Diloşcum hosgeldin cnmmm, masallah Eylül kızımıza allah analı babalı büyütsün nazarlardan saklasın kuzunu bitanemmm , sütünde insallah en kısa sürede gelir cnmmm opuyorumnanaktan

canım o senin çatı durumuna bağlı sanırım

valla ben annemin ilk çocuğuyum ve 5 750 doğmuşum hemde normal:lepi:
gerçi azıcık yırtmışım ama:kedi:-tatlicadiarzu-

Yufssss şişko olcak demet bebekliginden belli olurmusss, yakın illerden görmeye gelmislerdir kısım seni, amanın cilekimizde benzerse valla bende kalkıp bakmaya gelicemmmm kaydirigubbakcemile3

kıslar sezeryana gırecekler genelde kacıncı haftada doguma gidecek?
benımkısı 38+ 3 oluyor.sizinkiler kac oluyor?

Benim 39+0 olcak eger beklerse bebiş cnmm, tam 1 hafta once alıcam durabildigi kadar dursun dedi doktorcummmm bakalım gerci yarın yne gidicem fikir degistirirmi bilmem -tatlicadiarzu-

Geçmiş olsun Karencim bilirim o heyecanı, bende en son sancılandıgımda acaip stres olmustum :sinifsinif: İnsallah bekler bebişin annesi 1 haftası kaldı hayırlısıylaaa

Hepinizin kandli mübarek olsun kızlar, umarım hepimiz icin hersey gönlümüzce ve hayırlısıyla olur, allahımmm tüm bebek bekleyen annelerin, hamile olsun yada olmasınnn yardımcısı olsunnn :teselli:

Ben gece uykumu alamadıgım sürekli dolastıgım icin ilk kez acaip gerginimmm oyle boyle diil, herseye bagırasım cagırasımm laf soyleyesim geliyo bugün ara ara girip katılırımmm öpüyorum siziiii :gitme:

çok sağolun kızlarrr darısı başınızaa inşallah sezaryanım rahat geçti ve kayısı hoşafım çok işee yaradıı gazlarım kalmadı diyebilirimmkaydirigubbakcemile3 yanınızda mutlaka götürünnnkaydirigubbakcemile2

slm kızlar.Regaip kandiliniz mübarek olsun.hayırlı doğumlar olması için bol bol dua edelim birbirimize bu hayırlı gecede.bu arada bebbişle 3 aylarda doğacak.bebeğine kavuşan annelere geçmiş olsun.Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.Hayırlı evlatlar olsunlar inşallah.

kızlarr küçük tosbağam benim:) maşallah deyin teyzoşlarııopuyorumnanaktan

ay yirim ben onu yirim yirim sıcaklamaz dimi diloş açık giyindirilmez heralde şimdi daha çok erken değil mi...ay azını burnunu kopayıyım ben onun....aman yarabbim şu güzelliğe bak yaaaa...ya yeter ama ya bende artık koklamak istiyorum kızmı yaaaaa yanlız takımda süper ha manken gibiii

maşallah bu negüzellik ....:asigim:
Rabbim nazarlardan korusunnn..
canım yaa nekadarda tatlı bişey buu...
Allahım sağlıklı sıhatli hayırlı ömürler versin inş..

teşekkür ederim kızlarrr hurişş hayır canım onlar anne karnında ılık sıcak ortama alışık oldukları için açık giydirilmez ben bi çıtçıtlı badi bide bu takımı giydirdim vücudut ısısı iyiydi hadi bakalım senini kuzucukta eli kulağındadır gelir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…