2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayyyyyyyyy kuzu heyecanlandırdı desene hadi hayırlısı güzelim geçmiş olsunopuyorumnanaktan

karencım cok heyecanlı bır gece gecırmısın.gecmıs olsun.
acaaba terligin kaymasının etkısıyle mı geldı akıntı?
benımde wc den sonra gelıyor akıntı hatta bu aralar iyice fazlalastı.
senden gelen beyazımsımıydı acaba?bebegın suyu sarı renkte oluyormus,benım akıntı süt gibi.kafamçokkarıştı

canım benimki 39+0 görünüyor ama begünkü nst sonucuna göre değişirmi bilmem.
bende cumartesı gunu nst ye gırıcem bakalım ne dıcek.
senınkı bayagı gecmıs canım.doktorun mu oyle ıstedı?

yaaaaaaaa starım yok ortalarda dünde girmedi gecede yoktu bügünde yokk merak ettim şimdi iyidir tosbamızla inşallah stoşummmm nirdesinnnnnnnnnnnnnn mafoldumben

çokkkkkkkkkkkkkk sıcakkkkkkkkkkkkk cancazlarım yanıyommmmmmmmmmmmmmm mardinnnnnnnn yanıyoooooooooooooooooooo

selam kıslarr...bis geldik....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

gecmişi hiç okumadım. sadece aramıza katılan melekleri takip edebildimm... öle çok heyecanlandım kiii anlatamamm.. diğer tüm arkadaşlardan da gusel haberler vardır inş..:Saruboceq:

bis kızımla cok sukur iyiyiz.. ilaçlarımıza ve seruma dvm ediyoruz.. pazar gunu catı muayenemiz varr.. normal istiyoruz ama bakalımm.. sezeryansa gun belirliycez inş..

çokkkkkkkkkkkkkk sıcakkkkkkkkkkkkk cancazlarım yanıyommmmmmmmmmmmmmm mardinnnnnnnn yanıyoooooooooooooooooooo

ben dün yemeği yaktım bugün kahvaltımı yaktım şimdide ağızımı yaktım yakarın nan bu topiğiiiiii heeeyyyyyyttttttttdelikafadulden:1ninca:Çok üzgünüm çoook:teytey:

canım o senin çatı durumuna bağlı sanırım

valla ben annemin ilk çocuğuyum ve 5 750 doğmuşum hemde normal:lepi:
gerçi azıcık yırtmışım ama:kedi:-tatlicadiarzu-

eskiden öyleymiş cnm şimdi 4 ün üzeri sezeryan diye duyuyorum hep bakalım hayırlısı artık bu arada sanada maşallah yani patates bebek kaydirigubbakcemile3

maşallah canım kuzucuğuna
canım çatı muayenesi oldun mu çatınla ilgili doğup doğamayacağı

salı çağırdı cnm o zaman çatı muayenesi yapacakmış ay iyice stres oldum ben ne olacağım belli değil

rosemcim dr um öyle istedi 40. haftadan 1 hafta önce olur sezeryan dedi heralde bende de sancı falan olmayınca sonuna kadar beklemeyi düşündü.hayırlısı artık.benim kuzunun kilosuda pek fazla değil geçen hafta 2700 şimdi noldu haftaya nolur bilmem.inşallah beklerde bira et toplar.::)))

merhaba hanımlar.
kandiliniz mübarek olsun.:Saruboceq:
masallah bizim bebeler cok hayırlı günlerde gelıyor.
dilaracımda ıyıymıs cok sevındım.masallah kuzusuna.a.s.

hoşgeldin canım teşekkürler seninde

hurişcim 10 temmuz ama sıralama da altta kalmışımmmm:umursamaz:kaydirigubbakcemile3

kıslar sezeryana gırecekler genelde kacıncı haftada doguma gidecek?
benımkısı 38+ 3 oluyor.sizinkiler kac oluyor?

benimde aynı seninki gibi canım

evet azcıkın tombalakmışımmm tüm hastaneyi gezdirmişler kucaktan kucağa zemuszemus

karenimmmmmm canım benim geçmiş olsun az kaldı bencede hayırlısıyla gelsin minik serramızzzzopuyorumnanaktan

günaydın canımmmm

karen hadi bakalım yoksa bebişimiz sabırsızlıkmı yapacak dersin.....

demet cvp versene yaaa...8 mi 10 mu?

verdimmmmm:lepi:

hoşgeldin sılacım iyi olmana sevindimmmŞeniz

ben dün yemeği yaktım bugün kahvaltımı yaktım şimdide ağızımı yaktım yakarın nan bu topiğiiiiii heeeyyyyyyttttttttdelikafadulden:1ninca:Çok üzgünüm çoook:teytey:

allah yakmasın hurişcimmmmkaydirigubbakcemile3

kızlarrrrrrrrrrr annemler geldi ben çıkıyorum kısa kısa yazdım ama kusura bakmayın hepinizi öptümmmmmmmmŞeniz

salı çağırdı cnm o zaman çatı muayenesi yapacakmış ay iyice stres oldum ben ne olacağım belli değil

canım hiç korkma o kadar kötü geçmiyor benim mesela çatı normal çıktı ama üstten basıkmış 4ü geçerse doğmaz dedi drun söylüyor zaten

nurcum bende bebek 4 kiloyu bulunca normal dogum olmuyor diye biliyorum.

hoş geldin cnm seninde kandilin mübarek olsun . evet cnm bende öyle biliyorum bakalım inş olmazda o kadar normal doğurururm

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI--------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4 :hooray:
amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
papetlant------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:
hürrem_s-----------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan-----------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
dilara80-----------------------24 haziran---------------kız--------------------------epi.sezeryan-----------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
jasmincin---------------------------*------------------------*------------------------------sezeryan--------------------24haziran------------------35+1 :hooray:

derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız----------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil

aaa herkeş sırasını bilsin gelmiyim oraya klava::sm_cool:

kızlar hepinize tesekkurler gecmis olsun dilekleriniz icin:)

sanırım erken gelicek ama umarım bekler kızım..

rosemcim rengi seffaftı ama son gelen sarımtrakdı hakkaten..

kızlar hepinize tesekkurler gecmis olsun dilekleriniz icin:)

sanırım erken gelicek ama umarım bekler kızım..

rosemcim rengi seffaftı ama son gelen sarımtrakdı hakkaten..

inş bekler canım.zaten 6 gününüz kaldı.
6 gün daha durur inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…