2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kocakarı lafı değil bence çünkü koca karılar karıncayağı yumurtasımı biliyomuşşş....saçmalık bence bu yeni çıkan bişey ki nerden biliyorlar...
bende ki tam koca karı lafı ama ben yapıcam anne sütü....evet anne sütünü sürüyormuşsun kıl çıkan yerlerine tüy çıkmazmış denemekte zarar olmadığı için deneyeceğim...hihoyyyt

iyi geceler şekerler nasılsınız bakalım
iyi geceler canım...

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI--------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4 :hooray:
amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
papetlant------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:
dilara80-----------------------24 haziran---------------kız--------------------------epi.sezeryan-----------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
jasmincin---------------------------*------------------------*------------------------------sezeryan--------------------24haziran------------------35+1 :hooray:

hürrem_s---------------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
aysenur2009--------------------20temmuz------------------kız----------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil

bana uyku bastımirmirmirmir gidip yatayım da kaçmasın zaten bu günlerde zor buluyorum..öptüm hepinizii arkidişleropuyorumnanaktan..iyi geceler...

anaaa ben karınca yumurtası dedim yukarıda sayfanın üstünde reklamı çıktı çok ilginç,ne desek reklamı gelirmi acaba :roflol:

kızlar bende yatayım bi bakaym uyuyabilecem mi sabah erken kalkıp son tekrarı yapacam hepinize iyi geceler öpüldünüz

ben bunu çoook öncelerden biliyorum ama şu an piyasada olanlar ise birkaç yıldır var hatta çıkınca yuh be bunuda duyup piyasasını yapmışlar demiştim.

napiiim anam bacım bende kese attırmayı bırak yüzüme baktırcak koca yok gecenin bu saati yalnızlık başıma vurdu senağlama

hayırlısı olsun canım ben 10 gün kadar havalandırdım canım ama pek kokmuyor mobilya
güle güle kullanın canım merakla bekliyorum resimleri hemen ekle tamam mıvereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…