2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ben bişey yapmıyorum eşim banyo yapıcam ge lsenide keseliyim dedi işte bi güzel yıkandım paklandım temizlendim saçlarımı kremledim şimdi ....eşim çıksın duştan beraber bi güzel duamızı ederiz size kendime herkese şu an belkide doğumhanede doğurmaya çalışanlar vardır onlara....çok ihtiyacımız var şu an....öyle iştek ..

uykum oluyor benim ya ben güze luyuyorum ...ama sana bişey diyim kocan yokmu bu gece senin.kaçta gelecek sahi barmen değil de ne iş yapıyordu kocişin kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 hee barmen
canım benim eşim bursada özel bi araba fabrikasında çalışıyor
bu hafta malesef hep geç gitti işe geç geldi
şu araçlardaki ötv vergileri yüzünden yoğunluk var
adamcaz aklı bende 5 dk da bir arıyor napsın

eşimle ayrı kalmamak için üniversitelerimizi bile ikimizde busada uludağ üniversitesinde okuduk
ama onca sene okuyup şimdi iş yüzünden böyle arada ayrı kalıyoruz gelir birazdan
yeni proje gelmiş ona çalışıyolar
yani yeni araba modeli

ee ne zaman geleceği belli değil yani bu gece uykuları o yüzden olabilir yani olabilir değil o yüzden eşim mesaideyken ben t.v. karşısında hatta pc karşısında uyuya kalıyordum...şimdi ise ona sarılıp uyuyrken sabah 11 den aşşağı kalkmıyorum...tamamen güven meselesi isterse evde 10 kişi olsun ama eşin yoksa uyumak zor oluyor....ayran yap kendine ayran iç uykun gelir belkim

aradı şimdi çıkmış yarım saate ordayım dedi yarım saat daha bekliyeyim
evet o benim herşeyim onsuz uyuyamam o da bilir bunu
ama çok şükür bu hafta son bu şekilde gece uzun zamandır çalışmıyodu aslında ama denk geldi bu hafta
evet eşlerimiz iyi ki var allah bizi onlardan ayırmasın canım
:Saruboceq:

bende açıkçası namaz kılmayı düşünüyorum ama kalkamıyorum ....biri bişey yaptı bişey oldu bana...ben geçen mayıs ayında birden bire namaz kılmaya başlamıştım eşime iş için kendime bebek için çok dua ettim içkiyi bıraktım haftada 1 cin bitiriyordum tek başıma o dereceydim ...sonra eşim iyi bir işe girdi içkiyi bıraktım hamile kaldım ama ne olduysa birden bire namazıda bıraktım....ananem hastaneye yattı refakatçi olarak ona baktım hastanede kılamadığım için namazı bıraktım şimdide başlayamıyorum...ama süper bi duyguydu ben kapalı değilim hatta fazlası ile açık biriyim ama bu namaz çok farklı ilk gün kendi kendime ağlayarak namaza başladım madi durum bebek istiyoruz 3 sene olmamış çok kötüydüm ama nankörlük ettim şimdide başlayamıyorum iştek....öyle kandilden dolayı biraz duygusallaştım heralde opuyorumnanaktan

ewet allah bizi eşlerimizden ayırmasın o konuyada gelince...hani elin oğludur dersin senin gibi olmaz dersin ki ben biraz bencil bir insanım benmerkezciyimdir eşimin çok fazla üstüne düşmezdim...ben güçlüyüm tek başına hallederim diyen bir tipim...
ama bu hamilelik bana bir çok şeyi öğretti....annem bile ki ANNEM eşimin 1/10'i kadar ilgilenmiyor benimle....allahıma şükürler olsun.kocişkom bi tane bi bi bi..

ben nasılsa yarın sabah 11 den aşağı kalkmam....acaba yarın doğuran olacak mı? düşünsene kandilde doğmak,doğurmak ne güze bi şeydir...

canım ya başlarsın yine inşallah
manevi huzur çok çnemli ben de açık biriyim hatta baya.........
ama ben asla bu kul allah maneviyat işinin kapalılık açıklıkla bi alakası olmadını düşünüyorum
insanın kalbi temiz olsun içinde allah inancı,merhamet büğüye saygı küçüğe hoşsörü olsun kul ve allah sevgisi olsun bu insan bana göre dünyanın en iyi insanıdır...
kapalı olupta saygısız sevgisiz kin ve nefret dolu hayatını yaşayan çok insan var allah herkezin o güzel gönlüne göre versin inşallah canım
çok şükür yaradana:Saruboceq:

yok nerde uyku eşim gelmeden yatmam ben
bende onu düşünüyorum artık her an her saniye biri doğurabilir allah hayırlısını versin
uffffffffff ben de doğurmak istiyorum bazen diyom gideyim tamam olduysa oldu aldırıp geleyim kızımı diyom
sonra kıyamıyom azcık daha dursun içimde mis kokulum

hahaha demekki bu döönemde hepimiz aynı suygular içindeyiz.doğuranları görünce daha da hırslanıyo insan bende bendeeee diyosun...ama sabır karnımızda daha iyi besleniyorlar dünyaya gelince uyuym sağlamaları zor olabilir şu an ....:)

çok şükür allah beni mükemmel bi insanla karşılaştırmış
eşim çok iyi biri
sevecen ilgili
hele hamileliğimde bi görsen elimi sıcak sudan soğuk suya değdirmedi her işimi o yaptı hiçbir işe elletmedi yemeyimi ağzıma tuttu hala öyle ağzımın içine bakıyo çok şükür
ama herşey karşılıklı çok iyi bi hayat arkadaşı olduk birbirimize
bana bebek gibi davranır....
sabahın köründe işe gitçek bile olsa ağrım oldunda o benden çok üzüldü benimle beraber sabaha kadar uyumadı...
allah eşlerimizle saadetimizi bozmasın cümlemizin
çünkü bana göre artık hayat sadece sen ve eşin başrol sizsiniz gerisi yardımcı oyuncuopuyorumnanaktan

kesinlikle katılıyorum ,bazende aklıma takılıyor tabiki umarım ileriki zamanlarda herşey değişmez şeytana uymaz diye...ben yinede garantici biriyim yinede bencilliğim arada devam ediyor kendi içimde :kedi:zemuszemus
siz kaç yıllık evlisiniz?

canım 2 yıl dolmak üzere 2007 eylülde evlendik biz

güzel bizde 2005 nisanda evlendik...neyse canım biz yatar kıçım acıdı sende biraz kendini dinlendir bence ....hadi öptüm yarın görüşürüzzz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…