2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hurıssssss bız ne zaman dogurucazzzzzzdelikafadulden

az önce anneme dıyorum herkes doguruyo ben ne zaman dogurucam ınsallah bu gece dogurursun dıyo:roflol:

selam kızlar .......

selam canım...hoş geldin

topige her gelişimde kesin huri dogum haberini vrmştir diyorum üstüne kimler dogurmuşş maşallah bütün annelerimizee huriş bu hafta sıra sende anacımm
valla bilmiyorum ki baksana aslında 36+6 yım yani daha erken ama açılma var bugünde hafif yollu pembe akıntım oluyor...bende anlamadım ya..
hurıssssss bız ne zaman dogurucazzzzzzdelikafadulden
valla sen doğururcam doğururcam derken kızıyordum hatırlarsan daha çok var hüzün erken doğurmayacağız diyordum ...ama şu an bunun için emin değilim kafamçokkarıştı benim kız yola bi giriyor bi geri gidiyo bende anlamadım ama şu an o serin serin püfür püfür doğumhane masasında yatmayı isterdim çok sıcak :)

kızlar benim no bir tek diloşta vardır bugün yarın doğurursam sizede vereyim...
yok ya valla su boşalırken bile size haber vermeden çıkmama evden hohohohohohohoh....diyom ya zati bir gün kız masanın altına fırlayıvericek heheheheh

selam kızlar .......

selam canım...hoş geldin

valla bilmiyorum ki baksana aslında 36+6 yım yani daha erken ama açılma var bugünde hafif yollu pembe akıntım oluyor...bende anlamadım ya..

beklesin be güzelim gelmesin daha ne kadar çok kalırsa kuzu için o kadar iyii
valla sen doğururcam doğururcam derken kızıyordum hatırlarsan daha çok var hüzün erken doğurmayacağız diyordum ...ama şu an bunun için emin değilim kafamçokkarıştı benim kız yola bi giriyor bi geri gidiyo bende anlamadım ama şu an o serin serin püfür püfür doğumhane masasında yatmayı isterdim çok sıcak :)

:1shok:sen öldürcen beni yaa başka meraklı gebe yoktur heralde dogumhane hastası

kızlar benim no bir tek diloşta vardır bugün yarın doğurursam sizede vereyim...
yok ya valla su boşalırken bile size haber vermeden çıkmama evden hohohohohohohoh....diyom ya zati bir gün kız masanın altına fırlayıvericek heheheheh

:roflol::roflol::roflol:

Kizlar bana gunaydin, size iyi aksamlar.

dogum yapan arkadaslari tebrik ediyorum. Allah saglicakla yavrularina kavusturmus. 8 aylik hasret bitmis.

Yalniz anlamadigim bir nokta var:) hepimiz temmuz annesi idik masallah hazirana patir patir dogurduk. ya yani nesil cok aceleci 40 haftayi bekleyemiyorlar, ya da zaman degisti.

hadi temmuz basinda dgoum yapacaklari anlarim da, temmuz ortasi sonu dogum yapacaklar da yakin tarihlerde sirada.

dun aksam benim de tek tarafli bir sancim oldu. o taraf sisti sisti sisti. tamam dedim bebek donuyor. hatta esime gosterim. esim dokunmak istedim. dur dedim elleme, korkutmayalim:) kedi sanki. Ama ugrasti ugrasti, yok donemedi. olsun o da bir gelisme. donecek benim kuzum.

Gerci bizim kiz hareket ediyor ediyor. ne zaman babaya gostermek istesem kameraya almak istesem duruyor. hareket etmiyor. Ona konsantre oldugumuzu anliyor.

neyse dun aksam hareketlerini bayagi bir cektik. dogunca gosteririrz artik:)

Huricim bence seninki de artik arkadaslarim dogdu ben durmam gayri buralarda, yalnizlik zor cekilmiyor, hepinizi hazir asker edeyim de gorun diyenlerden.

Kizlar bana gunaydin, size iyi aksamlar.

dogum yapan arkadaslari tebrik ediyorum. Allah saglicakla yavrularina kavusturmus. 8 aylik hasret bitmis.

Yalniz anlamadigim bir nokta var:) hepimiz temmuz annesi idik masallah hazirana patir patir dogurduk. ya yani nesil cok aceleci 40 haftayi bekleyemiyorlar, ya da zaman degisti.

hadi temmuz basinda dgoum yapacaklari anlarim da, temmuz ortasi sonu dogum yapacaklar da yakin tarihlerde sirada.

dun aksam benim de tek tarafli bir sancim oldu. o taraf sisti sisti sisti. tamam dedim bebek donuyor. hatta esime gosterim. esim dokunmak istedim. dur dedim elleme, korkutmayalim:) kedi sanki. Ama ugrasti ugrasti, yok donemedi. olsun o da bir gelisme. donecek benim kuzum.

Gerci bizim kiz hareket ediyor ediyor. ne zaman babaya gostermek istesem kameraya almak istesem duruyor. hareket etmiyor. Ona konsantre oldugumuzu anliyor.

neyse dun aksam hareketlerini bayagi bir cektik. dogunca gosteririrz artik:)

kıyamam kuzuya ne ugraşıyordur dönmek için yaffffffffffopuyorumnanaktan

:1shok:sen öldürcen beni yaa başka meraklı gebe yoktur heralde dogumhane hastası
ama girince anlayacaksın demek istediğimi çok güzel bi yer en azından püfür püfür ....kızım kendimizi böyle hazırlıyoruz iştek doğuma ne güzel ...:CüvCüv:

:hooray: beni sizler var ettiniz :roflol:
şımarma gız vereliniortak

Huricim bence seninki de artik arkadaslarim dogdu ben durmam gayri buralarda, yalnizlik zor cekilmiyor, hepinizi hazir asker edeyim de gorun diyenlerden.
valla aslında memnunum halimden yani sezeryanla doğum yapanlara bir tek ne zaman doğum yapacaklarını biliyorlar zamanını saatini biliyorlar diye çok özenirdim.
benim ne zaman olacağı belli değil ya hazırlıksız yakalanırsam derdim.ama benim kızda sanki sezeryanlı gibi sinyal verip duruyo...
hazır ol hazır ol geliyorum baakkk diyo...kırmızı ışık yanıyordu sarı ışığa geçti yeşil yakındır...bacak aramdan gelecek sıcacık bi işaret bekliyorum bakalım....hayırlısııııı

hüzünnnnnnnn slm bile vermiyon gariiiiiiiiiiiiiiiiiiii nassın güzelim anneyle hasret gideriyorsun negüzel kuzu nasıl

ama girince anlayacaksın demek istediğimi çok güzel bi yer en azından püfür püfür ....kızım kendimizi böyle hazırlıyoruz iştek doğuma ne güzel ...:CüvCüv:

ben oraya girince bayılmıyımdakaydirigubbakcemile3 takdir ediyorum işte seni güzelim tek örnek aldıgım kişisin valla bu konuda banada cesaret verdin sen benimde bakış açım aynı seningibiiiiiiiiiiiiiiiopuyorumnanaktan

Kızlar zuzu kacar (aşk-ı memnu behlülü gibin oldu ama) kaydirigubbakcemile3 Aybalam eşim geldiii, durmadan bıdı bıdı konusarak ve her saniyemi anlatarak beynini yemem lazımmm cok calısmammm lazım coookkk :emir_bebek: Öpüyorum hepinisiiii opuyorumnanaktan

X