2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Demresu yeni yılın en şişko acanı seciyorum süpersinnnnn :hooray: Ah bi de konusabilsen ne güsel olurrrr :Saruboceq: Umarım iyidir ibrahim ege :Saruboceq:

Huri sen valla bugün yarın dogurcan bi de heycan yapıyosunn acan işlerine girip kısım uzat ayaklarını dinlennn, hala acanlık peşindeee şakkıdı :eek:klava:

jasmincim papatlant ve eyetkiner hepinizin gözü aydın bebişlerinize kavuşmuşsunuz allah analı babalı büyütsün tebrik ederim

demetcim küçük adamın bi yaş daha büyümüş oh maşallah hep böle güzel günleriniz olsun inşallah bizim içinde öp prensiniopuyorumnanaktan

ya sorma söylemeden ve söylerkende bunları düşünmedim değil ama öyle bir durum olduki adam diyo kimle görüşüyorum demresu diyemezdim tabi,merhaba ben 007 demresu falan :roflol: adımı söyledim tabiki ama emele dese seni şu aradı kız derki Allah Allah ben öle birini tanımıyorum falan.bide siz nerden tanıyodunuz falan dedi bir hafiyede adam yani şimdi ne diyim,battı balık yan going yani.
emelcim üzgünüüüüümmmmm
:roflol::sm_cool:

huri ağdacıya gittin demi hazırsın yani
olmammı cillop gibiyim yazı bile çıkarırım ben bununla ....birde normal doğumda dikiş atmıyorlarmış lazer mi ne yapıyorlarmış bir bandaj mı ne oluyormuş onu sorucam doktoruma öyle bişey olursa daha rahat ederim.malum sıcakta...

Demresu yeni yılın en şişko acanı seciyorum süpersinnnnn :hooray: Ah bi de konusabilsen ne güsel olurrrr :Saruboceq: Umarım iyidir ibrahim ege :Saruboceq:
Huri sen valla bugün yarın dogurcan bi de heycan yapıyosunn acan işlerine girip kısım uzat ayaklarını dinlennn, hala acanlık peşindeee şakkıdı :eek:klava:

ah yatabilsem ah yatabilsem acanlığı sefdim ben sıradaki kim.şimdi gamzeyi araştırmaya başlayalım bu arada emelle birebir konuşan yok daha heralde dimi cvp vermiyor demiştiniz en son....neyse geçiniz sıradaki...ben alıştım kızızm son 3 aydır bu kanamalara hehehe bi kum döküyom bi açılıyom saçılıyom genişliyom bir gün bilgisayar masasının altına fırlayıvericek ipek bebek delikafaduldenkaydirigubbakcemile3:roflol:

slmmmmm canlarımmmmmmmmmmmmmm nasılsınız sabahtan beri çatladım beraktan bilgisayerı eşim götürünce kala kaldım yaffffff işin bittiyse getir dedim ya işim var benim kızlar doguruyo haberim olmıycak gülüyooooooooo

diloş almıştır kuzusunu kucana canım yaa allah analı babalı büyütsün güzelim bahtı şansı açık olsun kızımızın hadi kurtuldun sende darısı başımıza opuyorumnanaktan

Allah korusun huri beeee :eek:klava: Sen bu gazla dogurana kadar bulursun bütün kayıplarııı, wantedddd by Huriiii :icecream:

slmmmmm canlarımmmmmmmmmmmmmm nasılsınız sabahtan beri çatladım beraktan bilgisayerı eşim götürünce kala kaldım yaffffff işin bittiyse getir dedim ya işim var benim kızlar doguruyo haberim olmıycak gülüyooooooooo
diloş almıştır kuzusunu kucana canım yaa allah analı babalı büyütsün güzelim bahtı şansı açık olsun kızımızın hadi kurtuldun sende darısı başımıza opuyorumnanaktan
evet canım diloş bebişini aldı kucağına eylül bebeği....herşey yolunda sırada kiiiii
:dance:

Diloş dogurdu, jasmincim dogurmus, papetland dogurmus ve en son ogrendigimiz eyetkiner erken dogurmus 1 hafta oncee, en azından bugunki gelişmeler bunlar, yarına allah kerimmm kaydirigubbakcemile3

aneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyy eyetkıner dogurmuşmuuuuuuuuuuuu ay canım yaaaaaaaaaaaaaaaaaa kıyamadım bak şimdiiii demek ondan kayıpmışşşşşşşşşşşşş

selam kızlar .......

bravo valla nasıl buldunuz emeli sizden korkulur kaydirigubbakcemile3 cnm ya demek doğum yapmış analı babalı büyüsün inşallah.

topige her gelişimde kesin huri dogum haberini vrmştir diyorum üstüne kimler dogurmuşş maşallah bütün annelerimizee huriş bu hafta sıra sende anacımm

X