2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar emelin gecmisteki yazısmalarını check ettim ve izmir sada hastanesine gidiomus ve gokhan bey dr uymus..

starcım bu bilgiden bişilere ulaşabilir miyiz..dedktif oldum walla ama baya oldu kızın grmeyeli merak ettim..

zuzuuum kullanıcısından alıntı

Ay bilmiyorumki karenimmm konustugumda sorarımmm hürremi sormustum yoktu ama bence en yüksek ihtimal amatist cunku onlar hastane konusunda baya konusmuslardı hatta amatist bi tanıdık vasıtasıyla hastane bulmustu ben oyle hatırlıyorum ama yanlısmıyım acaba

o zaman amatiste özelden soralım .. gerçi ben sanırım dün msj attım amatiste henüz dönmediğine göre girmedi siteye bugün .. özelden atarsak görünce hemen döecektir

aslında yserez'de de olabilir .. hastane konusunda onunla da görüşüyorlardı

kızlar emelin gecmisteki yazısmalarını check ettim ve izmir sada hastanesine gidiomus ve gokhan bey dr uymus..

starcım bu bilgiden bişilere ulaşabilir miyiz..dedktif oldum walla ama baya oldu kızın grmeyeli merak ettim..

du bi araştıralım bakalım canım...
iyi oldu bu bilgi şimdi hihoyyyt...

kızlar az önce bir yanlışlık yaptım:))))))) tam yazamadım heyecandan geliba
jasmincin bu gün sabah saatlerinde bir erkek çocugu dünyaya getirdi paşamız 2200 olarak dogdu şuan küvezde yatıyo bir hafta kadar da yatabilirmiş dr öyle söylemiş ama yinede durumu iyiymiş çok şükür jasmincimle konuştum kuzumun ağrıları varmış ama çok mutlu yarın taburcu olacak çiçeği burnun da annemiz şükür zor bir hamilelik geçirdi ama sonunda sağlıkla bebeğine kavuştu rabbim ikisinide bir ömür korusun henüz emzirememiş bebişini sağacakmış galiba şimdilik rabbim yardım etsin ikisinede :)))))))))))) resimleri de inş en yakın zmanda pelincim sağlığına kavuşunca paşamızı da kendini de ekler sizleer de görürsünüz :)))))))))))) herkese hayırlı dogumlar diliyorum rabbim yardımcınız olsun sağlıkla bebeklerinize kavuşun inş

hayırlı uğurlu olsun maşallah darısı başımıza kutlarım selamlarımızı söylee..

acabahastaneyi arasak ta kadın doğum asistanlarından numarasını falan mı alsak?

şimdi aradım hastaneyi dr.da sekreteri de izindelermiş . emel en son 4 haziranda kontrole gitmiş .. doğum yapıp yamadığını santraldeki bayan bilmiyormş , hasta kayıt bölümü de yoğunmuş , ilerleyen saatlerde yeniden arayın dedi...
şimdilik bu var elimizde :sm_confused:

kızlar , emelin telefonnu almak için de uğraştım , dil döktm ama vermiyorlar .. 4 haziranda muayene var ve doğum yapmış olsa bilgi olarak ekranında olurmuş , öyle dedi ...
ya bi ara hast. değiştirecekti , yeni bulduğu hastane burası mı yoksa buradan başka bir yere mi gitti acaba ????

aklıma ne geldiiiiiiiiiii
emel avea bayisinde çalışıyormuş , ipeğimu söylemişti
acaba oradan bulabilir miyiz telefonunu
kaç tane avea bayisi olabilir ki bir ilçede ??????????????

selam kızlar geçmişi okumadım kimler doğurmuş bilmiyorum...kaçıncı sıradayım siz söyliyceksiniz ben 17 haziranda bebişlerimi kucağıma aldım:emir_bebek:..aceleci çıktı bi tanelerim..oğlum 2.480 gr kızım 2.350 gram doğdu bir hafta hastanede kaldık pazarteside taburcu olduk..tahmin edebileceğiniz gibi çook mutluyum..bakımları biraz yorucu olsada hiç şikayet etmiyorum bir kere kucağıma laınca yorgunluk ağrı falan kalmıyo..inşallah sizde yavrularınızı en sağlıklı şekilde kucağınıza alırsınızopuyorumnanaktan

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI--------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:
:nazar:dilara80-----------------------24 haziran---------------kız--------------------------epi.sezeryan-----------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin---------------------------*------------------------*------------------------------sezeryan--------------------24haziran------------------35+1 :hooray:

:nazar:hürrem_s---------------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan
:nazar:derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
:nazar:rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
:nazar:sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
:nazar:karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
:nazar:nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
:nazar:zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
:nazar:hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
:nazar:beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
:nazar:nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
:nazar:çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
:nazar:annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
:nazar:cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
:nazar:grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
:nazar:demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
:nazar:babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
:nazar:huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
:nazar:blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
:nazar:kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil

jasmincinde listeye dahil edilmiştir arkadaşlar....

Son düzenleme:
***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI--------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------ooray:---------------------29+6 :hooray: a.s.
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray: a.s.
:nazar:menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray: a.s.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray: a.s.
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray: a.s.
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------21 haziran-----------------37+3 :hooray: a.s.
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray: a.s.
:nazar:dilara80-----------------------24 haziran---------------kız--------------------------epi.sezeryan-----------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin---------------------------*--------------------*------------------------------sezeryan--------------------24haziran------------------35+1 :hooray: a.s.

:nazar:hürrem_s---------------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan
:nazar:derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
:nazar:rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
:nazar:sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
:nazar:karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
:nazar:nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
:nazar:zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
:nazar:hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
:nazar:beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
:nazar:nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
:nazar:çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
:nazar:annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
:nazar:cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
:nazar:grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
:nazar:demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
:nazar:babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
:nazar:huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
:nazar:blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
:nazar:kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil

jasmincinde listeye dahil edilmiştir arkadaşlar....

benimki normal alacağı için(inşallah) 40.haftamı yazalım canım 21 temmuz,kızım olacak

avea şubelerinde foça yok , belki menemende çalışıyordur diye menemen şubeyi aradım ama ı-ıhh :-/
ya ne olrdu sanki hast.den tel.nunu verselerdi yaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

X