2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ah o zaman doya doya bi daha bakayım....oyyy benim güzel kızıma pek tatlı ,parmaklarıylada selam vermiş,yerim seni yerim

çok teşekkür ederim darısı başınıza inşallah ağrısız sızısız çabucak alırsınız yavrularnızı kucaklarınıza evet kiloları iyiydi doktorumun ölçümüyle bire bir çıktı hatta bir gün sonra doğdukları için daha kilolu doğdular
doğum hikayemi yukarda anlattım ama daha uzun bir zman bulursam oraya da yazarım canım

selam kızlar
akşam yatmaya gittim ama ne mümkün dön dön çok canım yandı karnıma araklarıma kollarıma sırtıma her yerime ağrılar girdi
dönüp durdum yatakta
sabah ezanına kadar hiçöççççççççççççççççççççççççççççççççççççç uyuyamadım
sonra çok sinirlendim bu duruma 2 saat ağladım
eşim de benimle harap oldu zavallım
sabah dalmışım uykuya saat 12 gibi kalktım
hemen diloşa mesaj yolladım
çok iyilermiş
hepinize selamı var

demetçim yakışıklı oğlunun doğum günü kutlu olsun bitanem allah herşeyi gönlüne göre versin
nice yıllara

ayyyyyyyyyyyy ipeğin resmini gördüm ya çokkkkkkkkkk şeker maşallah maşallah
tosunum benim allah nazardan korusun

selam kızlar geçmişi okumadım kimler doğurmuş bilmiyorum...kaçıncı sıradayım siz söyliyceksiniz ben 17 haziranda bebişlerimi kucağıma aldım:emir_bebek:..aceleci çıktı bi tanelerim..oğlum 2.480 gr kızım 2.350 gram doğdu bir hafta hastanede kaldık pazarteside taburcu olduk..tahmin edebileceğiniz gibi çook mutluyum..bakımları biraz yorucu olsada hiç şikayet etmiyorum bir kere kucağıma laınca yorgunluk ağrı falan kalmıyo..inşallah sizde yavrularınızı en sağlıklı şekilde kucağınıza alırsınızopuyorumnanaktan

saol canım benim darısı senin de başına enn sağlıklı şekilde..canım geçen pazartesi doktorum nidilatı kesmişti.. geciktirmek de sakıncalı olabilir dedi karnım çok büyüktü.rahim zorlanıyordu artık doktrorumdan gün istedim ısrarla vermedi onların gelmesini bekliycez dedi. salı sabahı kasılmalarım başladı yine 4 saat düzensiz devam etti..sonra gün boyu gayet rahattı akşam yine başladı ara ara su gelmeye başladı ama çok az az geldi.sonra yumurta akı gibi akıntı oldu bu arada hiç sancı hissetmedim meğer o akıntı nişan dedikleri imiş herkesde kan şeklinde gözükmüyormuş.. doktorumu aradım doğum her an olabilir istersen hastaneye git dedi acile yatırsınlar ama 3 4 gün sürebilir dedi..bende gitmek istemedim ..1 saat sonra falan tekrar akıntı gelince yine aradım git hemen dedi doğum başlıyor olabilir.. bende apar topar gittim..ama gayet rahattım bişey olmıycak diye nst de sancım çıktı nöbetçi doktor 1 saat sonra sezeryan olacaksın dedi..ne yalan söyliyim sezeryandan değilde sonda dan korktum..anesteziden sonra taksanız dedim ama bebekler etkilenmesin diye anesteziyi mümkün olduğu kadar geç takıyorlarmış o yüzden taktılar ama hiç de abartılacak bişey değil korktuğumla kaldım..öyle sezeryana alındım..15 dk sonra da annemlere müzjde vermişler..sadece ayılırken ağrı hissettim hemen iğne vurdular öyle bitti işte ..ilk gün biraz kötü hiç kalmıyorsun gelip bakıyorlar ameliyat yerine falan sonda na onlardan sıkıldım biraz ama sonraki günler fena değildi..erken kalkmanın ii olduğunu bildiğim için sonda çıktıktan kısa bi süre sonra yürümeye çalıştım odanın içinde..sizede tavsiye ederim yürüdükçe ağrılar azalıyo..kızımı küvezde tuttular emmesi zayıf olduğu için tek üzüntüm o oldu diğer herşey geçiyo sakın korkmayın. ağlayarak sezeryana girenler oldu onların daha kötü oluyo tedirgin oldukları için yürümekten de korkmayın..sanki dikiş açılacakmış gibi geliyo ama hiç bişey olmuyo..elimden geldiğince açık yazmaya çalıştım inşallah bi faydası olmuştur.. hasta bezlerini bol tutun bebek bezi pek işe yaramıyo özellikle ilk gün...pijamalarınız bol olsun ben 4 5 takım değiştirmek zorunda kaldım..ameliyat olduğunuz gün göğüs ucu kremini kullanın derim ben çok sızlıyo çünkü aklıma gelen öneriler burda merak ettikleriniz varsa cevaplarım biraz daha buralardayım

Hayırlı olsun gözün aydın cnmm, masallah topişlerine de :nazar: Allah analı babalı büyütsün nazarlardan saklasın cnmmm opuyorumnanaktan Off sen anlattıkca ben stres oldum valla yine hep bende ters tepkime yaratıyooo -tatlicadiarzu- Kuzuların resmini bian once bekliyorussss bak

kızlar gaydin in selamı var herkese pc bozuk oldugu icin gremedigini v eyetknerin telnn kendsnde olmadıgını soledi..

kizlar selam. gecmisi okıyordum. simdi emelle ilgili yazdiklarinizi okudum.
facebook ta var - oradan mesaj atabiliriz belki - emailine duser
bir de hyal meyal hatirliyorum arcelik bayisinden bahsediyordu. birine tarif ediyordu sanki, arcelik bayisinin karsisinda mi diyordu neydi. internetten de foca arcelik yazinca bi tane vodafone bayisi ile ortak bir arcelik vr - acaba orasi mi ki??

Kızlar kİlo topİĞİnİ aÇtım bakalım dogumdan hemen sonra kaÇar kİlo gİtcek bİzden

bir de hyal meyal hatirliyorum arcelik bayisinden bahsediyordu. birine tarif ediyordu sanki, arcelik bayisinin karsisinda mi diyordu neydi. internetten de foca arcelik yazinca bi tane vodafone bayisi ile ortak bir arcelik vr - acaba orasi mi ki??

sen telefonunu da koy nasılsa arayıp soruyos sormaktan zarar gelmez

selam canım..facebook a en son ne zaman gmiş...not falan var mı?

b de o yern telini arasak bencede zarar gelmez sormaktan..aryalım derim..

selam canım..facebook a en son ne zaman gmiş...not falan var mı?

b de o yern telini arasak bencede zarar gelmez sormaktan..aryalım derim..

yok arkadas listesinde olmadigimdan tum bilgilerini goremiyorum. mesaj attim oradan. telefon da verdim. bakalim ne cikacak. dur ben gecmiste arattiriyorum tabi yanlis hatirlamiyorsam. bakayim cikmazsa yine de arayalim.

masallah papetcim yaaa...Allah analı babalı buyutsun bebişlerini tatlım..kiloları da gayet iyi ikizlere gore..darısı basımıza ..dogum seklini ve haftasını bildirirsen listeye eklielim canım senide..

papetlant
canım masallah kuzucuklarına almıssın kucagına mutluluklar dılerım darısı basımıza ınsallah:asigim::nazar:

papetland canım dogum hikayeni asagıdaki toıpigimize merakla beklioruz..

http://www.kadinlarkulubu.com/temmu...e-2009-temmuz-annelerinin-dogum-oykuleri.html

Hayırlı olsun gözün aydın cnmm, masallah topişlerine de :nazar: Allah analı babalı büyütsün nazarlardan saklasın cnmmm opuyorumnanaktan Off sen anlattıkca ben stres oldum valla yine hep bende ters tepkime yaratıyooo -tatlicadiarzu- Kuzuların resmini bian once bekliyorussss bak

canım inanki streslik bişey yok bebeğin seni okadar mutlu edecekki ağrılarını hissetmiyceksin bile zaten ağrı kesici antibiyotik alıcaksın iyileşene kadar çektiğin stres inan daha kötü

X