2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hüzüncüm slm canım nasılsın annen gelmemişmiydi o na yaptırsana işleri sen yorma kendini.benimde sağolsun eşim yapıyor birçok şeyi.hafta sonları oldumu temizlik bekliyor eşimi zavallı adam.

bizimde yarın son nst ve son muayene var bakalım ona göre kuaförede gitmem gerekiyor inşallah planlandığı gibi 1 temmuzda gelir yoksa hazırlıksız yakalanrım selsin dün yazmış hep aklıma o geliyr jilet meselesi.

selam kızlar...

demet zuzum nur huris merhaba ..umarım herkesin keyfi yerindedir..benm kız cok tepiklemio artık sizde de ole mi?

dilosum saglıklı haberler veriri bize ins..

bilas gecmise bakiim geliorum..

selam canımmm Şeniz
gece ben geldiğimde sen çkmışsın :umursamaz:
şafak 8 dimi:lepi:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdelikafadulden

diloşum çıkmış yarım saat olmuşşşşşşşşşşşş kendisiyle konustum epudral olmuş sesi çok iyi geliyorduuuuuuuuu:lepi::Saruboceq:
eylülümüz de kendiside çok iyiymişşşşşş:sm_cool:
emişmeye çalışıyorlarmışşşşşşşşşş:asigim:
bebişin kilosu hakkında henüz bilgi vermemişlerr
sonra yine arıycammm
hepinizeeeeee çokkkkkkkk selam söylediiiiiiiiiiiiiiii:sm_cool::teytey::teytey:

ayyyyyyyyy ne m mutlu diloşaaaaaaaaaaaaa
Allah sağlık ve uzun ömürler versin Eylül kızımıza , annesine de bol süt yerimseniben

sıcaktan gülüm ya bende öğle miğdem hep ağızımda ve bişey yemek istewmiyorum bizimkinin zoruyla kahvaltı ettim...

öylemi bunuda not alıyım bende alıyım dursun evde....ben biliyom yoksa başıma gelecekleri...
sütüm gelmez eve geliriz derim ki humana stl çay alın bana süt getirir arttırır...
annem: aman huriş bırak şu para tuzaklarını ne çayı çay sütmü getirir...
eşim:ya annem doğru diyo çay sütmü getirirmiş
kaynanam:ben şimdi bi ....yaparım gelir hemen sütün
:bbo::1shok:
en iyisi alayım bi köşede dursunda zemuszemus saol canım...

bence de al canım , böyle bir dialogun yaşanması çoooooooook muhtemel , hatta ben de alayım bi an önce kaydirigubbakcemile5

canım yaaa çok teşekkür ederim koydum resmini.sağol canımkaydirigubbakcemile5

rica ederim tatlım , başka resimler de bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzz delikafadulden

merhabalar kızlar,,
doğum heyecanı son sürat sürüyo çok güzell..:sm_cool:
iki hafta önce dr bir haftaya doğurursun demişti ama biz duruyoruz hala:icecream:
adet sancısı gibi sancılarım oluyo benim. nstde de sancım çıkıyo ama ötesi yok henüz.

uzun zamandır buralarda olmayınca doğrdun sanmıştım kaydirigubbakcemile3
ama artık az kaldı diimi , hayırlısıyla elsin kuzucuuun kucağına

ay maaşallah canım yaaaa :nazar: ısırırımmmm onun o gıllliiiicik parmaklarınıııııı delikafadulden

adenezar maşallah kuzucuğuna böyle görünce insan sabredemiyor kavuşmak için neyseki haftaya çarşamba 2 gibi allah izin verirse yavrum kollarımda ogün birçoğumuz doğuracaz sanırım sürpriz çıkmassa aradan.

senin de az kalmış canımmm , haftaya seni konuşucaz " sibelden haber var mı , ne yaptı , bebiş nasılmış , sibel nasılmış ...." delikafadulden

hoşgeldin starımmmopuyorumnanaktan

bende çok merak ediyorum emeli yaaaaaa:gitme:

hoşbuldum demetimmmmmmmmmm opuyorumnanaktan
ya bu kadar sessizlik hiç hoşuma gitmiyor ..
inşallah kendisi de ibrahim ege de iyilerdir ....

zuzucum komşuya gitmiştim sayfa açık kalmış evet canım cundayı bende çok severim çok şirin bir yer bütün tatilcilerimizde gelmiş çok kalabalıktı ogün 1 saat içinde1 0 tane hamileydik kimse boş durmamış çalışmış diyorum eşime tabii canım odamız gelsin ekleyecveğim cuma günü anca gelirmiş yazın bekliyoruz canım artura gelirseniz alya ve naz kızımızla vapurla cundaya geçeriz inşallah gider bir süredir hata veriyor gitmiyor

bişey sorcam sezeryan tarihleri belli olanlar 1 hafta öncesinden humana still alı içseker bi işe yararmı acaba

selam canımmm Şeniz

evet canım uykusuzlar kulubunn en dayanıksız uyesiyim yane.kafamçokkarıştı.uykum geldigi gb yatmayı deniorum:)

safagımız bugunu saymazsak 7:lepi: sen nasılsın keyfin nasıl?

zuzucum komşuya gitmiştim sayfa açık kalmış evet canım cundayı bende çok severim çok şirin bir yer bütün tatilcilerimizde gelmiş çok kalabalıktı ogün 1 saat içinde1 0 tane hamileydik kimse boş durmamış çalışmış diyorum eşime tabii canım odamız gelsin ekleyecveğim cuma günü anca gelirmiş yazın bekliyoruz canım artura gelirseniz alya ve naz kızımızla vapurla cundaya geçeriz inşallah gider bir süredir hata veriyor gitmiyor

Ayy sabırsızlıkla bekliyoruz naz kızımızın odasınııı delikafadulden Ahh bi gelebilsem derinimmm bakalım doktoruma sorcam derseki 40 ından sora gidebilirsiniz agustos ortası insallah gelcem oralaraaaa sanada gelcem soledim eşimeeee opuyorumnanaktan Offf yirim ben o ikisiniiii adaya gitceklermisss bıdıklarrrrr Şeniz

Yahu emelin cebi kimsede yokmu??? Benimde durup durup aklıma geliyoo, kötü bisi düşünmek istemiyorumm ama cok merakk etttimmmm :sinifsinif:

kızlar az önce bir yanlışlık yaptım:))))))) tam yazamadım heyecandan geliba
jasmincin bu gün sabah saatlerinde bir erkek çocugu dünyaya getirdi paşamız 2200 olarak dogdu şuan küvezde yatıyo bir hafta kadar da yatabilirmiş dr öyle söylemiş ama yinede durumu iyiymiş çok şükür jasmincimle konuştum kuzumun ağrıları varmış ama çok mutlu yarın taburcu olacak çiçeği burnun da annemiz şükür zor bir hamilelik geçirdi ama sonunda sağlıkla bebeğine kavuştu rabbim ikisinide bir ömür korusun henüz emzirememiş bebişini sağacakmış galiba şimdilik rabbim yardım etsin ikisinede :)))))))))))) resimleri de inş en yakın zmanda pelincim sağlığına kavuşunca paşamızı da kendini de ekler sizleer de görürsünüz :)))))))))))) herkese hayırlı dogumlar diliyorum rabbim yardımcınız olsun sağlıkla bebeklerinize kavuşun inş

jasmincin bu gün sabah saatlerinde bir erkek çocugu dünyaya getirdi paşamız 2200 olarak dogdu şuan küvezde yatıyo bir hafta kadar da yatabilirmiş dr öyle söylemiş ama yinede durumu iyiymiş çok şükür jasmincimle konuştum kuzumun ağrıları varmış ama çok mutlu yarın taburcu olacak çiçeği burnun da annemiz şükür zor bir hamilelik geçirdi ama sonunda sağlıkla bebeğine kavuştu rabbim ikisinide bir ömür korusun henüz emzirememiş bebişini sağacakmış galiba şimdilik rabbim yardım etsin ikisinede :)))))))))))) resimleri de inş en yakın zmanda pelincim sağlığına kavuşunca paşamızı da kendini de ekler sizleer de görürsünüz :)))))))))))) herkese hayırlı dogumlar diliyorum rabbim yardımcınız olsun sağlıkla bebeklerinize kavuşun inş

tatlım haber verdigin icin cok tesekkurler.sezeryan mı olmus dogum??

.bebegimiz e koca b masallah gozuaydın jasminin..Allah analı babalı buyutsun..b kuzucuk daha geldi ne guzel yaaa:lepi:

Ayyy ne güsel bi haber verdin cnm bizeee, allahım saglıkla büyütmeyi nasip etsinnn jasmine güsel bebişiniii opuyorumnanaktan Analı babalı büyütsün insallahhhh :Saruboceq: Cok zor zamanlar gecirdi ama ne kada güsel bi sonuc aldı en onemlisi o dua edelim bebişinede bi an once kavussun, evlerine gitsinler ikisi beraberrr :Saruboceq: Eger gorusursen cnm bizlerden cok selam sole, sanada hayırlı bir hamilelik dönemi ve dogum dilerimm cnmmm delikafadulden

zuzum walla izmirli arkadaslara sormak lazım..starda yok sanırım baska kim vardı?

Bilmiyorumki cnm, amatistte olsa onunda işi var bu aralar, birileriyle hastane icin konusuyodu amatistti sanırım, diloşta olsa arardı simdiyeee, cidden merak etmeye basladımmm kac gun oldu girmeyeliii :1shok:

selam canımmm Şeniz

evet canım uykusuzlar kulubunn en dayanıksız uyesiyim yane.kafamçokkarıştı.uykum geldigi gb yatmayı deniorum:)

safagımız bugunu saymazsak 7:lepi: sen nasılsın keyfin nasıl?

bugün daha iyiyim daha az uyumama rağmen :)))))))))
sen nasılsın canım Şeniz

ay maaşallahhhhhhhhhhh , selam ve sevglerimizi ve tebriklermizi ilet bizden .. haber verdiğin çin de çook teşekkürler .. darısı senin de başına olsun yerimseniben

zuzum walla izmirli arkadaslara sormak lazım..starda yok sanırım baska kim vardı?

evet canım bende yok , belki diloşta vardır diycem ama o da merak ediyordu demekki onda da yok :1no2:

bugün daha iyiyim daha az uyumama rağmen :)))))))))
sen nasılsın canım Şeniz

ay maaşallahhhhhhhhhhh , selam ve sevglerimizi ve tebriklermizi ilet bizden .. haber verdiğin çin de çook teşekkürler .. darısı senin de başına olsun yerimseniben

evet canım bende yok , belki diloşta vardır diycem ama o da merak ediyordu demekki onda da yok :1no2:

bende iyi sayılırım tatlım ..uykusuzluk gecici olucak diemiorum bizim sıpaların nasıl olucagını kestiremedigim icin..sanırım alışmak daha mantıklı:))

eyetkinerin no su gamzede olabilir mi zzuzum??

bende iyi sayılırım tatlım ..uykusuzluk gecici olucak diemiorum bizim sıpaların nasıl olucagını kestiremedigim icin..sanırım alışmak daha mantıklı:))

eyetkinerin no su gamzede olabilir mi zzuzum??

Ay bilmiyorumki karenimmm konustugumda sorarımmm hürremi sormustum yoktu ama bence en yüksek ihtimal amatist cunku onlar hastane konusunda baya konusmuslardı hatta amatist bi tanıdık vasıtasıyla hastane bulmustu ben oyle hatırlıyorum ama yanlısmıyım acaba CADIARZU

ayy maşallah hayırlısıyla kavuşmuş kuzusuna
bebişlerimiz tek tek geliyor hayrlısıyla sağlıkla gelsinler inş
canım bizden çok selam söyle jasmincine

Ay bilmiyorumki karenimmm konustugumda sorarımmm hürremi sormustum yoktu ama bence en yüksek ihtimal amatist cunku onlar hastane konusunda baya konusmuslardı hatta amatist bi tanıdık vasıtasıyla hastane bulmustu ben oyle hatırlıyorum ama yanlısmıyım acaba CADIARZU

o zaman amatiste özelden soralım .. gerçi ben sanırım dün msj attım amatiste henüz dönmediğine göre girmedi siteye bugün .. özelden atarsak görünce hemen döecektir

X