2009 Şubat Anneleri

dilra cnm ins. arkadasin yanilmistir
yanilmasa bile cogu bebek bunu kolaylikla atlatiyor benim oglumda sarilik gecirmisti yaklasik bir hafta hastanede mavi isik altinda yatti .. bol bol emzir cnm bebisini
iyi haberlerinizi bekliyoruz
benim bebisimde gelsin istiyorum yaaaaaaaaa
senin rahminde yumusama yada acilma varmiydi son kontrolünde ???
bide merak ettigim acilma oldugu zaman kac gün sonra geliyor bebisler
tuanimda hic acilmam yoktu kizlar coook heyecanlandim sevindim doktorum bana öyle diyinceesositososito

ssaaslancim gaz sorunun iyi olmasina sevindim rezene cayi gercekten cok ise yariyor bende yarindan itibaren rezene cayini icmeye baslicam :-)

aybukeden haber varmi bebisi baslamistir ins. emmeye
en son yarim saat emdi diye yazmisti ins. emiyordur

dogum sonrasi nasil korunucaksiniz kizlar ??? ben bi ara israrla spiral taktirtmak istedim ama korkuyorum cesaret edemiyorum cok sey okudum bazilarinin icinde kirilmis vs......
halamda kendini dogum aninda kisirlastir dedi onuda istemiyorum tekrar bebek yapcagimdan degil ama kisirlasak istemem yasim daha 22 sonucta ...
simdiye kadar haplarla korundum gercekten cok iyiydi ama bide 3 ay da bir yapilan igneler varmis hangisi daha iyi o ignelerden kullanan varmi hic ???

kızlar iyi geceler,
kimseler yok cidden. eminim zor geçiyodur geceler biz son aya kalamayınca bi yandan da o sıkıntıları çekmemiş olduk aslında.
benim de deli gibi uykum var ama oğlumun acıkıp uyanmasını bekliyorum. çünkü ne zaman kafamı yastığa koysam acıktığı aklına geliyo keratanın. ben de bu gece inat ettim bakalım ne kadar dayanabilirsem..

CİMCİME bu kadar genç yaşta hormonlarına bu kadar yüklenme derim ben. spiral taktırmak belki de daha sağlıklıdır senin için. onu da doğumdan hemen sonra takıyolar zaten bişey anlamıyorsun.

iyigeceler kızlar uyuyamadım kalktım yattığım zaman nefes alamıyorum sanki bi tuhafım bu gece cimcimecim bencede sipral daha iyi gibi ben onu düşünüyorum kullanan arkadaşlarım var çokta memnunlar hem uzun süreli korunma en rahatı bence

kızlar bugece bende uyuyamayanlardanım
cimcime canım sen kaç haftalıksın birde bebeğinin cinsiyeti ney
ben cumartesi günü doktora gidicem ilk defa nts ye gircem birde çatı muayenem yapılacak
en son gittiğimde bebek dönmüştü ama bu sefer gittiğimde doktor çatı muayanesine göre normal yada sezeryan olacağını söylicek
çok heycanlıyım
birde çatı muayenesinden korkuyorum
çatı muaynesi olan varmı aranızda kızlar

sibellas beyazbulut canlarim saolun bencede o en iyisi ama korkuyorum
su korkuyu bi atlatiyim bende onu yaptirmak istiyorum aslinda zaten sanirim ilk kadin doktorunun muayene etmesi gerek sanirim herkeze takilmiyor hayirlisi olsun haftaya gittigimde dooktorumla konusucam bu konuyu ... eger ozamana kadar daha hamileysem tabii :CüvCüv:

kızlar bugece bende uyuyamayanlardanım
cimcime canım sen kaç haftalıksın birde bebeğinin cinsiyeti ney
ben cumartesi günü doktora gidicem ilk defa nts ye gircem birde çatı muayenem yapılacak
en son gittiğimde bebek dönmüştü ama bu sefer gittiğimde doktor çatı muayanesine göre normal yada sezeryan olacağını söylicek
çok heycanlıyım
birde çatı muayenesinden korkuyorum
çatı muaynesi olan varmı aranızda kızlar

mrb cnm biz 38+4 olduk hihoyyyt oglum olucak cnm ,sen kac haftaliksin ?
canim hic korkma öyle anlatildigi gibi acima falan olmuyor yani benim ikinci hamileligim oldugu icin yapilmadi cati muayanesi ama simdiye kadar her seferinde doktorum ilk alttan bakti sonra ultrasonla göbekten bakti cati muayanesi normal alttan bakilan gibiyse ben simdiye kadar hic aci hissetmedim

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın kızlar gece yarım yamalak uykudan sonra erkenden kaktım yine bugün kahvaltıya davetliyim arkadaşıma ama canım hiç gitmek istemiyor b,r bahane bulsam gitmesem benim hiç evden çıkasım gelmiyo kızlar sizdede böylemi evde eşofmanla pijamayla rahat rahat oturuyom biryere giderken giyinmek zorundayım ve çok sıkılıyorum kıyafetler bile ağarlık üstümde sanki

emekbebek çarşamba günü doktordaydım çatı muaynesi yaptı benim canım biraz yandı açıkçası ama normal veya sezeyan demedi sadece açılma varmı yokmu ona baktı

günaydin koca göbüslerrrrr ve güzel annelerrrr
ben bu sabahta koca göbüslüyüm :CüvCüv: ..... oglumu gönderdim simdi krese sabahlari baya stressli geciyor günlerim.... kizlar simdilerin tadini cikartin bundan sonra artik üc kisilik bi aile olucaksiniz :emir_bebek: bol bol uyuyun dinlenin benim oglum oldugu icin doyasiya dinlenemiyorum devamli arkasindan kosturmak zorunda kaliyorum ,bugünde yemek yapmiyim kahvaltilik yerim diyemiyorum ,sabahlari bu sabahta erken uyanmicam deme gibi bi lüksümde hic olmadi ... ben memnunum sikayet etmiyorum oglum icin deger okadar kosusturmaca ...
demek istedigim suanin tadini cikartin doyasiya :emir_bebek:

beyaz bulut cnmmm bende evden disari cikmaya üseniyorum walla ,evde ne güzel sac bas toplu rahat rahat esofmanla disari cikarken giydigim pantalonlar cok SIKIYOR .. bide simdiye kadar giydigim bi kot pantalonum vardi o olmuyor artik digeride yikamadaydi dün doktoruma gitmek icin giycek kiyafet bulamadim :1no2: nasil morallerim bozuldu randevuma yarim saat kala esofmanla ciktim hemen kalin bi kilotlu corap aldim elbise giymek icin ,normal elbiselerimden biri oldu onu giydimde gittiim :bbo:
doktorum bi sorun SIKINTIN varmi diye sorunca bende hersey yolunda tek sorunum kiyafetlerim olmuyor dedim güldü kaydirigubbakcemile3

günaydın koca göbüşlülerrrr:CüvCüv: bizimkilerin daha gelmeye niyeti yok valla hiç doğum korkusu falan da kalmadı bir an önce çıksında şöyle rahat rahat yürümek hareket etmek istiyorum yataktan bir anda kalkabilmek, oflamadan sağa sola dönmek vs vs...
havada kötü bende kötüyüm bugün sıkıldım artık yaa olsun bir an önce bide bugün göğüslerim sızlıyo nedense sütmü doluyo acaba çok tuhaf bişey
inşallah bu gece sancılar başlarda sevgililer günü hediyesi olur annesinede babasınada hediye verir kereta ama nerdeeeekötükedihüso

39+4 oldukk yok yokkkk işin tuhaf tarafı hiç gelcekmiş gibi hissetmiyorum bi kaç gün önce sancılarım kasılmalarım vardı şuan hiç yok iyice umudum kesildi gününe kadar gelmezse sezer istiycem olmıycak böyle tosuncuk kimbilir kaç oldu zaten ayın 24nde 3100grdı.
durucum başın sağolsun yazını okudum allah mekanını cennet etsin ananenin..

kızlar günaydın hepinizi öpüyoru oğlumla ilk önce.
Sunset canım ben sezaryan oldum normal doğum hiç düşünmemiştim. Çok korkuyordum ama şimdi keşke normal mi olsaydı diyorum gerçi kemik yapım uydun değilmiş. Sezaryan zor bebeğinle hemen ilgilenemiyorsun gazını atana kadar doğum sancıları çekmiş kadar oluyorsun. Bana kkalırsa biraz daha bekle. Sabret. Ama bebeğim 6 günlük herşeyim normala girdi sadece amaliyat yerim acıyor. Tüm ağrılara rağmen iyiki Allah böyle güzel bir bebeği verdiği için şükürler olsun.

selam koca göbişler ve kucağında bebişliler :))
önden giden biri olarak yeni bir konuya parmak basayım dedim :p
sezeryan olan arkadaşla sizleri de drlarınız 6. haftada kontrole çağırdı mı?
ben 23 şubatta kontrole gideceğim de
eskisinden daha çok sorun olan bir nokta var
ameliyat yeri ve civarında kıl-tüy sorununu nasıl hallledeceğiz?
ağda dikişe zarar verir mi acaba? ya da jiletle bir hasar olur mu
:S

39+4 oldukk yok yokkkk işin tuhaf tarafı hiç gelcekmiş gibi hissetmiyorum bi kaç gün önce sancılarım kasılmalarım vardı şuan hiç yok iyice umudum kesildi gününe kadar gelmezse sezer istiycem olmıycak böyle tosuncuk kimbilir kaç oldu zaten ayın 24nde 3100grdı.
durucum başın sağolsun yazını okudum allah mekanını cennet etsin ananenin..

bendede hiç sancı yok kasılmada yok doktor baktı çarşamba günü açılmada yokmuş ben sezeryan istemiyorumya :çok üzgünüm:

selam koca göbişler ve kucağında bebişliler :))
önden giden biri olarak yeni bir konuya parmak basayım dedim :p
sezeryan olan arkadaşla sizleri de drlarınız 6. haftada kontrole çağırdı mı?
ben 23 şubatta kontrole gideceğim de
eskisinden daha çok sorun olan bir nokta var
ameliyat yeri ve civarında kıl-tüy sorununu nasıl hallledeceğiz?
ağda dikişe zarar verir mi acaba? ya da jiletle bir hasar olur mu
:S

Bu zamana kadar sadece girip okuyabiliyordum malum bizim kızın yaramazlıklarından yazmaya fırsatım olmuyor buraya ne zaman otursam ağlamaya başlıyor.
benide kontrole çağırdılar canım ama ebeye sorduğumda o bölgeye mümkünse ağda yapma şuan dedi ama jilet işini sormayı akıl edemedim tüy dökücü kremi sakın düşünme diyede ekledi ama ne yapıcağımız konusunda bişey söyleseydi daha memnun olucaktım

X