2009 Şubat Anneleri

sirincek cok sevindim cnm ögrendigine prenseslerde bi cogalma var bu günlerde :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydın arkadaşlar...
Hamileliğimde 20.haftadayım. Akıntım var . Bazen beyaz bazen açık sarı şeklinde biraz sulu bir akıntı. Kaşıntı ya da yanma yok. Bir de bazen vajinamda çok kısa süreli ağrılar hissediyorum. Sizlerde de oluyor mu?
Cevaplarınız için teşekkür ederim şimdiden.
Allah hiçbirimizi korktuğumuza uğratmasın....

kizlar sizede bi danisiyim istedim
kendim ücüncü cocugu yapak istemiyorum ama insallah okulum bitince iyi bir isim ,kazancim olunca filistinden kücük bi cocuk evlatlik almak istiyorum
esim zorlanirsin öz evlat gibi olmaz diyor ??
sizcede haklimi ? bu düsünce yaklasik bir bucuk yildir kafamda ama almanyada evlatlik edincek kadar iyi bi durumum yok o yüzden beklemem gerkiyor

siz ne düsünüyorsunuz evlatlik konusunda ?????

günaydın halaymirmirmirmir
bendede akıntı oluyor ama nette okudugum normal diyodu bu haftalar için.yerimseniben
agrıda arada oluyo oda rahmin büyümesindendir sanırım

kizlar sizede bi danisiyim istedim
kendim ücüncü cocugu yapak istemiyorum ama insallah okulum bitince iyi bir isim ,kazancim olunca filistinden kücük bi cocuk evlatlik almak istiyorum
esim zorlanirsin öz evlat gibi olmaz diyor ??
sizcede haklimi ? bu düsünce yaklasik bir bucuk yildir kafamda ama almanyada evlatlik edincek kadar iyi bi durumum yok o yüzden beklemem gerkiyor

siz ne düsünüyorsunuz evlatlik konusunda ?????

canımcım bence eşin haklı.sonuçta diğer ikisi senin canından kanından olacak anneler ne kadar ayrım yapmasada yiğenlerimizi bile canımız kadar severken kendi çocuklarımızla bir tutamayız.
hiç çocugun olmasaydı o zaman kendi çocugun gibi çok severdin.yine seversin ama muhakkak ayrım olur diye düşünüyorum ben.
bu hem senin için hemde alacagın çocuk için çok zor olur.

kızlar bugün benim dogum günüm.ama sevgili kocam sabah hastaneye gitti ama evden çıkarken kutlamadı senağlama unuttumu acabasenağlama:1no2:

kızlar bugün benim dogum günüm.ama sevgili kocam sabah hastaneye gitti ama evden çıkarken kutlamadı senağlama unuttumu acabasenağlama:1no2:
sositosositosositososito DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM NİCE MUTLU YILLARAŞeniz sositosositososito

UNUTMAMIŞTIR AKŞAMI BEKLİYODUR.BEKLE SÜPRİZ YAPACAKTIR TADINI ÇIKAR.yerimsenibena.s.a.s.

iyiki doğdun canım unutsada canını sıkma olabiliyo bazen böyle durumlar inanın bende cep telefonuma özel günleri kaydetmesem unutuyorum çok yoğun çalışıyorum tarihleride hiç aklımda tutamam üzme kendini bunun için

sositosositosositososito DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM NİCE MUTLU YILLARAŞeniz sositosositososito

UNUTMAMIŞTIR AKŞAMI BEKLİYODUR.BEKLE SÜPRİZ YAPACAKTIR TADINI ÇIKAR.yerimsenibena.s.a.s.

teşekkür ederim canım.ama öyle süpriz yapan bi kocacım yok malesef.bir ihtimal ama zannetmiyorum.heleki kutlamasın olacaklardan korksun:eek:klava:

canım nice mutlu yıllara! Bebeğinle eşinle bir ömür boyu mutlu,saglıklı güzel yıllar hep seninle olsun. acele etme bekle benimkide aynısını yapmıştı akşam kutlayacaktır a.s.

iyiki doğdun canım unutsada canını sıkma olabiliyo bazen böyle durumlar inanın bende cep telefonuma özel günleri kaydetmesem unutuyorum çok yoğun çalışıyorum tarihleride hiç aklımda tutamam üzme kendini bunun için

saol tatlım .iyiki varsınız.ilk kutlayan sizlersiniz.çok saolunn:1hug:

canım nice mutlu yıllara! Bebeğinle eşinle bir ömür boyu mutlu,saglıklı güzel yıllar hep seninle olsun. acele etme bekle benimkide aynısını yapmıştı akşam kutlayacaktır a.s.

teşekkür ederim bitanem.ama akşama hazırlarsam kendimi hayal kırıklıgından korkuyorum:1no2:

günaydın arkadaşlar

demircool doğum günün kutlu olsun canım eşin ve bebeğinle daha nice yıllara:1hug:a.s. dalgınlığına gelmiştir canım eşinin sabah çıkarken akşama hatırlıcaktır merak etme:1rolleyes:

canımcım bence eşin haklı.sonuçta diğer ikisi senin canından kanından olacak anneler ne kadar ayrım yapmasada yiğenlerimizi bile canımız kadar severken kendi çocuklarımızla bir tutamayız.
hiç çocugun olmasaydı o zaman kendi çocugun gibi çok severdin.yine seversin ama muhakkak ayrım olur diye düşünüyorum ben.
bu hem senin için hemde alacagın çocuk için çok zor olur.

evet haklisin cnm , bende ayrim yaparmiyim diye düsünüyordum
cok iyi detayl düsülücek bi konu sanirim CADIARZU
ne kadar zor olcagini bilsemde haberlerde ,internette o cocuklari görünce dayanamiyorum ,aslinda zengin olsaydim onlara bi yuva ,okul bigi bi yer yaptirirdim
gariplerim nasilda sevinirlerdi :1rolleyes:

Son düzenleyen: Moderatör:
doğum günün kutlu olsun canım.. seneyede bebeğin kucağında kutlarsın inşallah:) sevdiklerinle nice mutlu yıllara..

Günaydın güzel anneler :) DEMİRCOOL doğum günüğn kutlu olsun unutmuş olabilir .Hem hasta değil mi eşim daha iki gün önce mi ameliyat oldu anlayış göster canım benim sonra çıkartırsın acısını :)))

bebişim gitti gidiyordan mı aldın baby sound u?? ayrıca kalp sesini dinleyebildin mi? bazı arkadaşlar her türlü bölgeyi denemişler yine de ses alamamışlar...panik olmayalım bi de...ben de almayı düşünüyorum da....

canım ilk 2 gün bişey anlamadım ses gelmiyo dedim hatta eşime ama benim göbüş vardı biraz yağ olunca bebek daha derinde kalıyo sonradan duydum sesini şimdi bazı bölgelerimde derinden geliyo sesi.. eşim hepsi buradadan almış canım güzel bişey son aylarda baya büyüyüp az hareket edeceği için daha çok lazım olucak ben çok kafama takıyorum hissedemeyince..

bebişim bende almak istiyorum ama acaba gereksiz mi diye düşünüyorum bi türlü karar veremedim

X