2009 Şubat Anneleri

tatoş, büyük geçmiş olsun. bütün site paniklemiş ve hastaneye gitmende hemfikir. psikolojin çok yıpranmış olabilir ama bu işin başka yolu yokki canım. inşallah iyi haber alırız senden.
nisan, benim de dişetlerim çok kanıyor, doktoruma sorduğumda hamilelikte görülebileceğini daha yumuşak bir diş fırçası ile masaj yaparak fırçalamam gerektiğini, kanıyor diye fırçalamayı asla bırakmamamı söylemişti. hamilelik gingivitisi diye bir olaymış.. internette bu konuyla ilgili çok fazla bilgi var. biri de bu: http://gebelik.org/smf/index.php?topic=842.0

ve sevgili bebişim, nice mutlu yıllara.. bugünün en güzel haberi sensin canım. Allah yeni yaşında sağlıklı bebeğini kucağına nasip etsin inşallah.

sabah sabah yine moralim altüst oldu..sol tarafımda ki sancıyla uyandım ayağa kalkar kalkmaz kan boşaldı ne iç çamaşırım kaldı nede çarşafım...acil doktora gittim...bebeğin yaşadığını ama kanamanın içerde devam ettiğini daha teşkilatlı bir hastaneye yatmam gerektiği konusunda uyarıldım...şuandada ped koydum hala devam ediyor kanamam..ne yapacağımı şaşırdım..hastanelerden nefret eden ben şimdi belkide yatırırlar diyen bir doktorum var..:senağlama: :senağlama:

tatoş allah acil şifalar versin tekrar aynı şeyleri yaşatmasın inşallah kardeşim sen bekleme önlemini al derim bakarsın müdahele etmeleri gereken bir durum olur ama içini de rahat tutmaya çalış bebeğinle konuş seni duyacaktır yüreğini ferah tut.:ecrin_bebek:

tatoş canım geçmiş olsun.bencede hastanede dinlenmen gerekiyor.seni senden başka kimse senin kadar düşünmez.sen bu durumda bebeğinide düşün yaşamak onun hakkı.çok dikkat et.umarım herşey yoluna girer.

ben pek iyi değilim kızlar ya. bugün yine gittim doktora. çünkü yanmalar geçmiyo. rahim ağzında felaket bir yanma. idrar yaparken yanma. sürekli idrara çıkıyorum. öff ya bu halim nolacak. bebişe bişey olacak korkuyorum.

idrar kültürü temizdi. bugün yine tahlil yapıldı bu sefer de idrarda kan çıktı. eritrosit çıktı.

haftaya geçmezse örnek alınacak rahim ağzından. bu işin sonu iyi gitmiyo bence.

canım çok sıkıldı.senağlama

tek düşüncem bebiş. yoksa ağrılar sızılar katlanırım ama bebişe bişey olmasın. allahım sen onu koru, ona bi zarar gelmesin.

bi krem le yine antibiyotik başladık. allahım lütfen geçsin artık bu her neyse.

ben pek iyi değilim kızlar ya. bugün yine gittim doktora. çünkü yanmalar geçmiyo. rahim ağzında felaket bir yanma. idrar yaparken yanma. sürekli idrara çıkıyorum. öff ya bu halim nolacak. bebişe bişey olacak korkuyorum.

idrar kültürü temizdi. bugün yine tahlil yapıldı bu sefer de idrarda kan çıktı. eritrosit çıktı.

tek düşüncem bebiş. yoksa ağrılar sızılar katlanırım ama bebişe bişey olmasın. allahım sen onu koru, ona bi zarar gelmesin.

dur ağlama, bebiş tehlikede olsaydı 1 hafta süre vermezdi doktorlar.. hemen örnek alırlardı, ya da gözlem altında tutarlardı.. artık yavrular küçük değil ki, nerdeyse yarıya geldik.. sen içini ferah tut, sağlam ol, oğluş sıkı sıkı yapışsın sana. inşallah yeni ilaçların fayda verir de,neşeli haberlerini okuruz burdan. Allah herkesin bebeğini korusun.:Saruboceq:

arkadaşım yalnız değilsin benimde yarın randevum var bendede yanma var idrarda sık sık idrara çıkıyorum ağrı oluyo idrarımı yaparken şu dönem oluyormuş hormonlardan dolayı kaslar gevşiyo ve mikrop kapma daha kolay oluyormuş. bende yarın tahlil isteyeceğim
hem cinsiyetide öğreneyim artık 17+3 olduk.

arkadaşım yalnız değilsin benimde yarın randevum var bendede yanma var idrarda sık sık idrara çıkıyorum ağrı oluyo idrarımı yaparken şu dönem oluyormuş hormonlardan dolayı kaslar gevşiyo ve mikrop kapma daha kolay oluyormuş. bende yarın tahlil isteyeceğim
hem cinsiyetide öğreneyim artık 17+3 olduk.

ahh canım keşke öyle olsa. ama su bile değdiremiyorum ben hem rahim ağzı girişinde kızarıklık bide küçük bi yara gördüm. haftaya da geçmezse vajinal muayene ve örnek alınacak.

idrar kültürü yaptırdık idrar yolu enfeksiyonu mu diye yok tertemiz çıktı. sadece eritrosit var idrarda. doktorum taş yada kum döktün mü dedi daha önce, yok öyle bişey de olmadı benim. allahım bu nasıl bi hastalık bi türlü çıkmıyo bişeyde.

kesin vajinal bi enfeksiyon ama hiçbişeye cevap vermiyo.

bebişe bişey olmasın da ben dayanırım ağrılara yanmalara. çok korkuyorum kızlar ya.

ahh canım keşke öyle olsa. ama su bile değdiremiyorum ben hem rahim ağzı girişinde kızarıklık bide küçük bi yara gördüm. haftaya da geçmezse vajinal muayene ve örnek alınacak.

idrar kültürü yaptırdık idrar yolu enfeksiyonu mu diye yok tertemiz çıktı. sadece eritrosit var idrarda. doktorum taş yada kum döktün mü dedi daha önce, yok öyle bişey de olmadı benim. allahım bu nasıl bi hastalık bi türlü çıkmıyo bişeyde.

bebişe bişey olmasın da ben dayanırım ağrılara yanmalara. çok korkuyorum kızlar ya.

allah korusun canım. dikkat et merak etme doktorlar ne gerekliyse yaparlar zaten yeterki gittiğin hastane iyi bir hastane olsun ilgilensinler

ayy kızlar ne oluyo size. geçmiş olsun canlarım rabbim şifa versin bebşlerinizi sag saglim kucanıza alırsınız inşllh. dualarımız sizinle:teselli::teselli:

bebişim doğum günün kutlu olsun bebeğinle ve eşinle uzun ve mutlu bir hayatin olsun.

ayy kızlar ne oluyo size. geçmiş olsun canlarım rabbim şifa versin bebşlerinizi sag saglim kucanıza alırsınız inşllh. dualarımız sizinle:teselli::teselli:
VALLA NAZARLARA GELDİK ZOR DÖNEM BİTTİ RAHAT EDİCEZ DEDİK SIKINTILARIMIZ BAŞLADI . ALLAH SONUNU İYİ GETİRSİN İNŞALLAH :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar iyi geceler, ben bugün çok iyiydim, sanki dün sancı çekip acile giden ben değildim,, hatta o kadar iyiydim ki, dokotrun verdiği antibiyotiği bile içmedim, bakalım, çarşamba günü tekrar tahlil yapacaklar, sonuç iyi çıkarsa süperr, iyi çıkmazsa mecburen içecem o ilacı...

bir deee bugün bizim evlilik yıl dönümümzdüü, 3.. yıla girdik aşkımla, daha nice yıllara el ele, birlikte inşallah, aşkımı çoooooooooooooooookkkkkkkkkk seviyoruuuuuuuuuuuuummmmmmmmm

onunka tanıştığım güne her an şükrediyoruuuummmmmm

ve onunla yaşadığım her günü çok seviyorum,

sonsuza kadar onunla yaşamak, onunla yaşlanmak veeee hatta elele birlikte ölmek istiyoruummm

inşallah bu dilkelerim gerçekleşir...

ve son olarak, radyasyona fazla maruz kalmamanız için sizi uyarıyorum, kızlar uzmanlar açık olan biligsayara bile 1m den fazla yyaklaşmayın dediler, hele ki hamilerer, ben artık nadir gireceğim, eşim de kızıp duruyor, günde yarım saat yeter, hepinizii öptüümm,

kızımla sizeee iyi geceler, tatlı rüyalar diliyoruzz...

kızımın arkadaşlarına iyi bakın bakıyimmm

Merhaba arkadaşlar ben çilem bugün itibariyle 17+5 lik hamileyim.Kız bebek bekliyorum.40.Haftamızı 18 şubatta dolduruyoruz ama bakalım prensesimiz ne zaman teşrif edecek.Güzel paylaşımlar diliyorum.

hoşgeldin aramıza cilem. sağlıkla prensesine kavuşmanı dilerim. :nazar:

korkma canım. bu deriyle ilgili bir rahatsızlıktır. bebeğe ne zararı olacak? hem dr. önlem alırdı öyle bir olasılık olsa. yabancı wc kullandıysan belki mikrop falan kapmıştır. bebeğe ulaşmaz o sen merak etme.

aybukecim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun. nice mutlu seneleriniz beraber geçer inşallah.
ve ben tatoşu çok merak ediyorum. dün öğlenden beri de sesi çıkmadı. tatoşçum lütfen iyi ol.

günaydın güzel hamişlerim benim
Bende tatoşu çok merak ettim ya hastanededir büyük ihtimalle :Saruboceq: allah sabır versin
dua edelimde sağlıklı bir şekilde çabucak çıksın inşallah

günaydın kızlar

bugün herkese herşeyden önce sağlıklar diliyorum.
tatoş umarım iyisindir çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda iyi haberlerini alırız.
bebişim doğum günün kutlu olsun senden de doğum günü haberlerini bekliyoruz.
aybüke seninde evlilik yıldönümün kutlu olsun.
herkesten iyi ve mutlu haberler duymak dileğiyle...

X