2009 Şubat Anneleri

günaydın arkadaşlar yaa benim karnım göz seyirmeyi gibi sürekli oynuyo bebek mi ne anlayamıyorum

ben bahsettiğin seyirmeyi nadiren yaşıyorum, ama daha 10. haftamda bile yaşamıştım, hatta çok şaşırmıştım, zannediyorum o bağırsak hareketi,, çünkü ben çok erken yaşamıştım onu, şimdi de aada bir yaşıyorum ama, zannetmiyorum bebek olduğunu..

ben birazdan dr kontrolüne gidiyorum 3lü test için canım
dönünce haber veririm ücret hakkında

bu arada bebişlerimizle bol bol konuşup şarkı söylemek gerekiyormuş haberiniz olsun ;P

ne kadar stresli kızgın olursak bağırırsak bebişler kendilerini dinlemeye ve algılamaya o kadar kapatırlarmış arkadaşlar hatta ultrasonda bile ellerini yüzlerine kapatırlarmış

kızlar hangi çatlak kremini kullanıyorsunuz? ne tavsiye edersiniz? ben şimdilik doktorun yazdığı
devletin ödediği dandik bir krem kullanıyorum, daha karnım çok büyümediği için, ama haftaya iyi bir krem almayı düşünüyorum.. bana bir tavsiyeniz var mı?

soruma cevap yok muuu?? Aşk olsun yanii..:nazar:

arkadaşlar şimdi dr umdan randevu almak için jimeri aradım 3 lü testite sordum jimerde 60 ytl miş

kızlar beni arada böyle karnıma 5-6 saniyelik adet başlangıcı gibi bir ağrı giriyor, sonra uzanıyorum, uzanınca geçiyor, son 1 haftadır günde 4-5 kez yaşıyorum, acaba rahim genişlemesi nedeniyle mi yaşıyorum bu ağrıyı??CADIARZU:teselli:

valla ben 2li teste para vermemiştim, acaba 3lü teste verir miyim? bilemiyorum,2li testte almadılarsa 3lü testte de almazlar heraldefisfisfisbakacaz artık,..

fiyatlar her yerde değişiyor canım. Bazıları benim gittiğim yer gibi, ki gittiğim yer özel ama ssk ile anlaşması var, hiç bir fark almıyorken 2'li ve 3'lü test için, bazı arkadaşların gittiği yerler 160 YTL bile alıyormuş. Bunu gideceğin yere telefon açarak sorabilirsin en iyi bilgiyi oradan alırsın...

:eek:klava:arkadaşlar aranızda sucuk yiyen var mı?? ben gebeliğimde yedim ama toxoplazma riski varmış, birden bir korku kapladı içimi ?? ayy bidaha ağzıma almayacağım...:eek:klava:

kızlar beni arada böyle karnıma 5-6 saniyelik adet başlangıcı gibi bir ağrı giriyor, sonra uzanıyorum, uzanınca geçiyor, son 1 haftadır günde 4-5 kez yaşıyorum, acaba rahim genişlemesi nedeniyle mi yaşıyorum bu ağrıyı??CADIARZU:teselli:

canım bende de aynısı oluyo dünden beri iki kasığımın ortası gibi biyer ağrıyo kısa bir süre sora geçiyor anlamadım neden

ben sadece salam ve sosis yemiyorum ama sucugu falan ii markalar olarak alırsanız evde iyice pişirince bişiy olmaz. ama dışarda hiç yemiyorum

kızlar valla ben iyice pişirip yiyorum ama napiim canım çekiyo.. güzelce pişiriyorum bişey olmasın diye. ama çok sık yememeye dikkat ediyorum.

kızlar iyi yıkanmamış sebze ve meyveden de geçebiliyor.

Rabbim göstermesin biz ne kadar dikkat etsekte herşey onun takdiri.

kızlar bende idrarda yanma var. test yapıldı temiz çıktı. bide sizde de oluyomu.. ilişki sırasında ağrı ve yanma.

sanırım ya tahriş var, ya da vajinit gibi bişey olmak üzereyim.

küçük kedicik senin dr kontrolün nezaman acaba

canım ben iki gün önce gittim bebiş iyiydi. 3 hafta sonra gidicem 3 lü test için. 16.haftam bitmiş olucak 17.haftanın başında gidicem canım.

canım seninle günlerimiz aynı. sende de oluyo mu.

böyle uzanınca galiba bebiş nerdeyse orda bi sertlik oluyo. mesela sabah bi sağdaydı. sonra bi süre sonra baktım solda.

canım ben iki gün önce gittim bebiş iyiydi. 3 hafta sonra gidicem 3 lü test için. 16.haftam bitmiş olucak 17.haftanın başında gidicem canım.

canım seninle günlerimiz aynı. sende de oluyo mu.

böyle uzanınca galiba bebiş nerdeyse orda bi sertlik oluyo. mesela sabah bi sağdaydı. sonra bi süre sonra baktım solda.

bende cuma günü gidicemde seni merak ettim gittinmi yakınlarda diye :) cinsiyeti hakkında bişi dedimi, ayaklarımı uzatıp yatınca sanki hissediyorum sert bişe bide yan yatınca göbeğim o tarafa doğru yatıyo çok komik oluyo :))

X