2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar sürekli okuyun bebişlerinizi kendimizdde nazar ediyoruz çocukları ben nazar duası bilmiyrm ama devamlı 3 ihlas bi fatiha okuyrm

ben de bilmiorum duayı ama elemtere fiş kem gözlere şiş diorum 3 kere ama ağzım yırtılıo:KK43:(

esra annen nerde kıs...

canım annem burda ama bugün teyzesi rahatsız ona bakmaya gitti

esra aradığın konu bebeğimizin aşıları ve aylık kontrolleri mi ne öyle bi topikte. kilosu da normal senin ki 4 kilo doğdu 3 ayda 3 kilo alması normal değil mi?

ewet 4 kilo doğdu da işte bana çok gibi geldi,

esracım maşallah bebişinee benim kızım da 3 ay 10 günlükken 7.600'dü boyuda 63 cmdi

oo maşallah canım elvine,zaten 1 sen 2 de ben kimseye kaptırmıyoz listeyi:lepi:

anaaaaaaaaaaaaaaaa :1shok:benim puanım 111 di 401 oldu nasıl oldu :uhm:

rtük sana kıyak geçmiş canım herhalde,1 günde nasıl kaptın kız 300 puanıdelikafadulden

slm hanımlar kaynatıyorsunuz maşallah eskileri okuyana kadar benim kız uyanıyor... yazamadan çıkıyorum.

monto canım geçmiş olsun...

bizimde kontrolümüz vardı zatüre aşısnı olduk ateş yapabilir dedi doktor habire kızı kontrol ediyorum şimdi.

6750 olmuşuz boyumuzda 62 esracım merak ediyorsun ya ama maşallah senin kıza yetişmek mümkün mü :))

ben şimdiden kaldırırken zorlanıyorum barcli sen napıyorsun nerdeyse 8 kilo sırf mememi veriyorsun güzelim.

ezgiyede maşallah ii bakmışın sende,walla aynı dertten muzdaribim bende,bugun bi dolaşayım dedım kızımla kanguruya koydum,ewe gelene kadar sırtım koptu,artık kaldırmıo

sen işe falanmı başladın canım,hiç girmiosun artık

kızlar benim kızım 2600 doğmuştu şimdi 6900
doğum boyunu bilmiyorum şimdi 68 iyi mi sizce :uhm:
kilosu iyi de boyu nasıl sizce fisfisfis

kızlar benim kızım 2600 doğmuştu şimdi 6900
doğum boyunu bilmiyorum şimdi 68 iyi mi sizce :uhm:
kilosu iyi de boyu nasıl sizce fisfisfis

maşalşlh canım gayet ii bence doğum ağırlığına göre özellikle çok ii,hiç düüşünme:))

herkese günaydınlar umarım güzel bir hafta sonu geçirirsiniz ay hava birden soğudu yine yaa tam ısınıyor derken yaz gelsin artık buarada bende ishal olmuşum dünden beri tuvaletten çıkamıyordum dün eşimde geç geldi çağanda durmadı ay ne zorudya allahtan bugün iyiyim yoksa yine tekim açıköğretim sınvalrında görevli eşim bu hafta sonuda faydası yok bana:KK43:
inannacım valla anlamadxım bende çağanında gaz sancısı tutuyor gaiba yine hani 3 aylık olunca geçecekti bunlar dün akşam üstü 20 dakika ağladı yavrum içim gitti kucağıma alıyorum kucaktada ağlıyor işallah bugün yaşamayız aynı şeyi

günaydın kızlar bugün dr kontrolümüz var rota virüs aşımız var bakalım oğluşum nasılmış öğrenelim

inannacım benimki de 3 gündür öyle hep ağlıyor ağlama dönemleri herhalde:))

inaysa merhaba kolay gelsin sana, bizimkininde ne güzel gaz problemi kalmamaıştı ne güzel dün yine başladı umarım devam etmez 1 günlüktür

inaysa merhaba kolay gelsin sana, bizimkininde ne güzel gaz problemi kalmamaıştı ne güzel dün yine başladı umarım devam etmez 1 günlüktür

işallah canım ya benim zaten kolum ağrıyor taşıyamıyorum arabanın tekerleklerini sildim dün bütün gece evde arabayla dolaştık sanada kolay gelsin demek meriç onat bugün aşısını olacak dr geidecek işallah güzel kilo almıştır bir sorun yoktur rota aşısı ağızdan olduğu için sorun olmaz canım ateşte yapmıyor zaten

bugünü çamasır günü ilan ettim çağanın kiler bizimkiler yığılmış bir el atayım görüşürüz ekinsucum :)

Günaydın kızlar,
Ekinsu bugun bizim de doktor günümüz rota aşısı yapılacak umarım geç kalmamışızdır, gerçi doktor dedi bir dahaki ay yapalım diye.
Dün efe beni çok üzdü uyku saati geldiğinde odamıza geçtik emzirmek için yatırınca bir ağlamaya başladı sormayın memeyi veremedim ağzına sonra babası alıp sakinlşetirdi, emmeden uyudu. 2 saat sonra uyandığında neyseki emdi.. siizn de başına geliyo mu böyle şeyler...

shedacım aynı şey şimdi başıma geldi uyandı altını değştirdim başladı ağlamaya emmiyor bir saat arabayla dolaştık evin içinde sakinledi ve uyudu şimdi dünde olmuştu aynısı ne oluyor bu oğlanlara ablamadım gitti

shedacım aynı şey şimdi başıma geldi uyandı altını değştirdim başladı ağlamaya emmiyor bir saat arabayla dolaştık evin içinde sakinledi ve uyudu şimdi dünde olmuştu aynısı ne oluyor bu oğlanlara ablamadım gitti

İnş bir daha yapmazlar insan korkuyor acaba bir daha hiç emmicek mi diye düşündüm, hatta bana küsmüş olabilir mi diye bile düşündüm

günaydın.ne güzel bugün doktorları ziyeret edecek olan başkaları da varmış:)Bizim de kontrolümüz ve rota virüsü aşımız olcak bugün.inşallah tüm bebişler iyi haberlerle dönerler kontrollerden.Hala zayıfmış gibi geliyo oğlum bana kaç kilo olduk çok merak ediyorum.
ekinsu,sheeda arada böyle huysuzlukları tutuyo nedensiz yere ağlıyolar.bir yerde okumuştum bebekler günde 2 saat ağlama ihtiyacı duyarlarmış ve ağladıkça rahatlarmış.

günaydın.ne güzel bugün doktorları ziyeret edecek olan başkaları da varmış:)Bizim de kontrolümüz ve rota virüsü aşımız olcak bugün.inşallah tüm bebişler iyi haberlerle dönerler kontrollerden.Hala zayıfmış gibi geliyo oğlum bana kaç kilo olduk çok merak ediyorum.
ekinsu,sheeda arada böyle huysuzlukları tutuyo nedensiz yere ağlıyolar.bir yerde okumuştum bebekler günde 2 saat ağlama ihtiyacı duyarlarmış ve ağladıkça rahatlarmış.

ay bu 2 saat beni yer yerkötükedihüso babasına ağlamıo hanfendi o çıkıo başlıo ben de yalancı gibi oluorum:eek:
kızlar nil tamamen dönmeye başladı.bizim yatkta yuvarlanıp gülüo(tabi babasına)du.
doktordan ii habarlerle gelin işallah,bize de haberdar edin:içelim:

3. ay beslenme sistemleri değişiomuş belki ondan almıolardır arada memeyi???

merhaba herkese.umarım sizlerin ve bebişlerin keyfi yerindedir.

biz çok iyiyiz oğlumla çıktık balkona koydum arabasınada şuanda güneş banyosu yapıyor beyefendi:)) yaza bronzlaşmak istiyormuş.

iki gündür benim oğlanda az uyuyor demekki dönem dönem huyları değişecek.sabah emiyordu ne güzel birden ağlamaya başladı.bende anlamadım ne olduğunu.

X