2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar iyi geceler size.Şimdilik kalkayım biraz dinleneyim.Görüşmek üzere.
Bebişlerinize de size de güzel ve tatlı rüyalar dilerim.

geçen burdamı yazmıştı biri,salyanın diş çıkma belirtisi olmadığını okumuştum,zaten çok erken deilmı diş için,gerçi sen tecrübelisin bilirsin,ne zaman çıkar normalde ilk diş?

iyi geceler tekrar geldim kizim bir agliyor bir susuyor bir uyuyor..iyice alt ust oldu melegimmm:KK43:(

geçen burdamı yazmıştı biri,salyanın diş çıkma belirtisi olmadığını okumuştum,zaten çok erken deilmı diş için,gerçi sen tecrübelisin bilirsin,ne zaman çıkar normalde ilk diş?

canim ben de inanmiyorum salyanin dis habercisi olduguna.ona bakarsak benim kizimin da akiyor 2 aylik bebek dis cikarmazki..dr bebeklerin genelde 7.aydan itibaren dis cikardigini soyledi...

Bende geldim.. Bizim hanım efendi uyuyor.. Bu gece kızımla ilk kez yalnız kalacağız... Babamız Ankaraya sınava gitti. Yarın sınavı var.. Dua edinde hakkımızda hayırlısı olsun canlar... Eğer kazanıp mülakatıda geçerse Türk Cumhuriyetlerinde çalışma imkanı olacak...

ıyi geceler...

geçmiş olsun enelcim inşallah kocaman adam olcak gör bak minik doğan bebekler genelde sonradan gürbüz çocuklar oluyor:)Rahatsızlığı da tedavisi olan bişey onu da atlatır inşallah.Benim oğlum da 3 hafta kaldı hastanede doğumdan sonra 950 g kaybetmişti yani prematüre doğmadı ama o kiloya düştü.çok şükür şimdi çok iyi doymak bilmiyo zor yetiştiriyorum mamayı. benimki de emmiyo hatta şu anda ayağımda sallıyorum bi yandan süt sağıyorum bi yandan kk ya takılıyorum:))süt pompamla yaşamaya alıştım:))

merhaba kızlar tam geçmişi okuyım diyorum ciyak sesiyle gidiyorum ay kollarım koptu yaaasenağlama
uyusada banyo yapsam ay bitte düşecek bana vallasırnaşık şeysırnaşık şeygün aiırı duşa alışmışım hemen saçlarım yağlanıyo sinir oluyorum kafamçokkarıştı

slm pembe sen de mi benim gibi ayaginda salliyorsun?
baska carem kalmadigi icin bu yola basvurdum yoksa uyuyacagi yok kizimin.
nasilsin bebis nasil??

merhaba kızlar tam geçmişi okuyım diyorum ciyak sesiyle gidiyorum ay kollarım koptu yaaasenağlama
uyusada banyo yapsam ay bitte düşecek bana vallasırnaşık şeysırnaşık şeygün aiırı duşa alışmışım hemen saçlarım yağlanıyo sinir oluyorum kafamçokkarıştı

ela hocgeldin cnm,ben de ayni snein gibiyim valla dusa zamanim kalmiyor hic..cok sinir..:kızgın:

geçmiş olsun enelcim inşallah kocaman adam olcak gör bak minik doğan bebekler genelde sonradan gürbüz çocuklar oluyor:)Rahatsızlığı da tedavisi olan bişey onu da atlatır inşallah.Benim oğlum da 3 hafta kaldı hastanede doğumdan sonra 950 g kaybetmişti yani prematüre doğmadı ama o kiloya düştü.çok şükür şimdi çok iyi doymak bilmiyo zor yetiştiriyorum mamayı. benimki de emmiyo hatta şu anda ayağımda sallıyorum bi yandan süt sağıyorum bi yandan kk ya takılıyorum:))süt pompamla yaşamaya alıştım:))

ezra,watefull sağolun kızlar.

canım sende çok sağol bende öyle vallaha sağıyorum sürekli ama yetmiyor mamada veriyorum 100 cc içiyor ve zamanla artıyor bu miktar ama benim sütüm aynı 60-70 cc çıkıyor.sen mama veriyormusun sütün kaç çıkıyor.

Tekrar geldim reklam var tv de:))))

Evet aslında çok erken ama, normalde diğer çocukalrım 6-7. aylarda diş çıkarmaya başlamışlardı.Zaten eğer dişi çıkacak olursa nasıl emdiririm diye düşünmüyorda değilim. Şimdiden bazen mememi damaklarının arasında öyle bir sıkıyor ki:jeyyar:

Tekrar geldim reklam var tv de:))))

Evet aslında çok erken ama, normalde diğer çocukalrım 6-7. aylarda diş çıkarmaya başlamışlardı.Zaten eğer dişi çıkacak olursa nasıl emdiririm diye düşünmüyorda değilim. Şimdiden bazen mememi damaklarının arasında öyle bir sıkıyor ki:jeyyar:

Ay birde o var... Isırmaya başlarlar artık... Yapma demektende anlamazlar:)))

kizlar size iyi geceler ben kaciyorum kizim yine agliyor..artik sabaha kadar otururuz..

6-7 aylık olunca anlıyorlar, özellikle de sert bir şekilde söylersen.Eğer gülerek söylersen ya da oyun yapar gibi davranırsan oyun sanıyorlar daha fazla yapıyorlar.:roflol:
Ben öyle yaptıklarında çekiyordum göğsümü ağzından bir süre vermiyordum.Kızdığımı ve canımın yandığını belli ediyordum.O zaman yapmıyorlardı. Tabii bakalım bu ne yapacak.Şimdiden emerken suratıma bakıp gülüyor, memeden ağzını çekip tekrar tutuyor.Analayacağınız karnı doyduktan sonra oyun oynuyorkafamçokkarıştıŞimdiden böyle, ilerde ne olur bilemiyorum.delikafadulden

Ay bizim ufaklıkta başladı.. Karnı doyduktan sonra sağa sola bakıp gülüyo ama memede ağzımda dursun diyo... Emzik gibi..

Sizede iyi geceler kızlar.. Tabi uyuyabilirseniz...

waterfull senin oğlanın dişleri karnındayken bile çıkabilirdi :))ZAten gelişiminin büyük kısmını tamamladı orada buraya pek bişey bırakmadı:))
Enelcüm ben de mama veriyorum çünkü oğlum bir canavar gibi maşallah günde 900 cc ye yakın içiyor.E 3 saatte bir sağsam her sağışımda en az 100cc çıkması lazım.O da mümkün değil emmediği için o kadar artamaz.Benim genelde iyi günümdeysem 60 70cc çıkıyor.50-70 arası değişiyo.Belki düzenli sağabilsem artar ama beyefendi müsade etmiyor ki.Ben aptamil veriyorum sen ?

X