2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydinn hanimlarr hersey yolundadir insallah :)
bende yavrumun cinsiyetini henüz ögrenemedim hayirlisi bakalim yarin doktor randevum var belki ögrenebilirim ama önce saglikli olsunlarda :)

4 boyutlu ultrason da ayrıntılı görünüyor canım o yüzden sen erken öğrenmişsin ne güzel:lepi:benim dr.umun ultrasonu 2 boyutlu çoğu arkadaşımızın da öyle o yüzden biz geç öğrenicez tabii gösterirlersenaniknanik

merhaba canım,benim doktorumunda ultrasonu 4 boyutlu ama ben dün gittim tam 12 haftalıktım,doktor şuan belli deil dedi,çoğu doktor arkadaşlar söylüyolar ama yanılma payı çok oluyor dedi,kesin pipisini görürse tamam ama diğer ttürlüde insanlar hayal kırıklığına uğruyor dedi.o yüzden 16.ve 17. haftalarda belli olur kesin dedi bana 1 ay daha beklicez.elleri,ayakları falan kıpır kıpır,benim garibime gitti o hareketleri sanki daha erkenmiş gibi geldi bana,birde erkek olcakmış gibi ama hayırlısı:))

kızlar mrb hepinize,herkese mutlu huzurlu günler diliorum
barçlı çok sewındım canım demek senle kız annesi olucaz,artık süsleyip püsleyıp gezdiririz kızlarımızı:lepi:,
chadii canım bende 12+5 te öğrendim cinsiyetını 4 boyutlu ultrsaonda ,tek deilsin yanı erkenden öğrenen,tabıkı ben yınede yanılma payı bırakıorum,
kızlar çok sıcak aman dikkat edin kendinize,

ezraaa nbr canım...walla benim doktorum cinsiyeti yine söylemezse 4 boyutlu hastane arastırcam...
şüküx nasılsın benim dedigim hastane üsküdar belediyesinin oralarda bi yerlerde ...

kizlar benim ense kalinligi ölcümü yüksek cikinca yani 2,8mm kan almislardi onun sonucu simdi postayla geldi ama hic bisey anlamadim :KK43: yardimci olurmusunuz?

kizlar benim ense kalinligi ölcümü yüksek cikinca yani 2,8mm kan almislardi onun sonucu simdi postayla geldi ama hic bisey anlamadim :KK43: yardimci olurmusunuz?

canım bak o tahlilin muhtemelen yan tarafında 4 tane değer yazar,bunlar cut off değerinin altında yazıyorsa hersey normaldir,cut off değeri risk sınırıdır,altında veya üstünde diye değerlendirilmiştir.sonuc iyidir umarım:nazar:

canım bak o tahlilin muhtemelen yan tarafında 4 tane değer yazar,bunlar cut off değerinin altında yazıyorsa hersey normaldir,cut off değeri risk sınırıdır,altında veya üstünde diye değerlendirilmiştir.sonuc iyidir umarım:nazar:

öyle bisey yazmiyor, sadece

PAPP-A 7,386IU/I = 1,6175MoM. , Beta hcg 45,66 =1,2726 MoM.
birde

trisomie 21: trisomie13/18:
1: 788 1: 1488
1: 136 1: 1056
1: 5619 1: 10620
1: 965 1: 7537

:uhm: :uhm: :sm_confused:

kızlar slm.
monteseri ne sorcaksın canım.

bugün gittim 3 lü test için. bir hafta sonra çıkacak sonucumuz

başka doktora gittik bugün.

doktor kız gibi duruyor bence dedi.

sinir oldum ya...

Son düzenleme:
Herkese merhaba kıslar, nasılsız bugün? Çok sıcak yaaaaa. Normalde ben sıcaktan hiç etkilenmezdim, sıcak olsun soğuk olmasın derdim ama , bu sene kaldıramıyorum sıcağı. Eşimde bu çocuk kesin erkek babasına benziyor, senin sıcaktan rahatsız olmanı sağlıyor diyor.Kız olsaymış ben yine rahatsız olmazmışım:roflol:
Barçlıcım kızın hayırlı olsun, minik bir kızımız daha geliyor yaniiiii.Hayırlısı olsun bakalım, allah tamamına erdirsin.

hepiniizee günaydın anneler
yaa ben bebişin cinsiyetini 12+6 aftalıkken öğrendim 4 boyutlu ultrasonda çok mu erken öğrendim ben acaba aranızda hiç benim kadar erken öğrenen yok gördüğüm kadarıyla

canım bende tam 12 de öğrendim doktorum docent ve kendine çok güvenerek söyledi erkek diye. genelde 12. haftalarda söylüyor doktorlar arkadaşımada 12 de söylediler

slm kızlar,yaaa bu yazılarınızın altına yaptığınız takvimi beceremedim ben yaaaa sinir oldum.arkadaşlar bu nasıl olucak bilen varsa yardımcı olsun.

öyle bisey yazmiyor, sadece

PAPP-A 7,386IU/I = 1,6175MoM. , Beta hcg 45,66 =1,2726 MoM.
birde

trisomie 21: trisomie13/18:
1: 788 1: 1488
1: 136 1: 1056
1: 5619 1: 10620
1: 965 1: 7537

:uhm: :uhm: :sm_confused:

cidy rahat ol canım kan değerlerin benimkinden daha iyi ense kalınlığıysa her doktorun ve her ultrasonun farklı ölçebildiği bir ölçüm.hani sormuştun ya benimki de iki farklı değer mesela. bence bu değerlerin normal rahat ol.bu bir bölü 788 falan şey demek:788 kişide bir görülme ihtimali var demek bu da oldukça düşük bi risk benim ilk yaptırdığımda 50 de bir falan ölçüp beni delirttiler

X