2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar bende bugün ikili test için gittim ense kalınlığı 2,11 normal dedi dr. burun kemiğide gelişmiş herşey normal dedi biraz iri bir bebek olduğu için erkek olabilir ama pipi felan göremiyorum dedi nolur dua edin sağlıklı hayırlı bir erkek istiyorum belki sizin dualarınız kabul olur

sağol canım yaşım daha yeni 28 oldu.bende ihtimallerin iyi tarafını düşünmeye çalışıyorum hep ama üzülmemek gerçekten elimde değil.amniosentezi kesinlikle yaptırmayı düşünüyorum.en azından kesin bilirim içim rahatlar ama onu 16. haftada yapıyorlar sonucu da en az 3 hafatada çıkıyormuş böyle nasıl bekliycem içim içimi yiyerek bilmiyorum

canım allah gönlüne göre versin inşallah.

talyacım basın sağolsun allah geride kalanlara uzun ömür versin

nazlıcan canım gönlünü ferah tut bebişin normal bişeyi yok bu sonuclar cok yanıltıcı olabilir amniyosentezin falan normal çıkacak bak görürsün dualarımız senınle

fatocum allah gönlüne göre versin hayatım öptüm hepinizi

nazlıcan bence boşuna üzüyorsun kendini yapma bak elinde bence çünkü ikili testin fazla bi güvenilirliği yok hatta bu yüzden yaptırmayan bir sürü dr duydum ben gereksiz gördükleri için ama bi nevi test yoluyla para sağlamak hastaneye o yüzden hepimizden istiyolar ikili test yoksa fazla bi anlamı yok emin ol,ben çok duydum 2li teste sıkıntı çıkanı ama hiç problemsiz bebeği olanı merak etme sen

ya nazlican bence de bosuna uzulme canim...benim dr um ultarsonda ense kalinligini ölcmedi sadece kan tahlili ile yapti o da gayet guzel dedi cok sukur..yani dr dan dr a degisiyor canim ya kendini bosuna yipratma guzelim...

ya kızlar bu hcb mi neyse o deger hangi testte var ben anlamadım sanırım kan testinde benim kan testi sonucumda degerler degerin karsısında hani aralıklarda olması gerektiği yazıyo bende HGB12,1 ALMASI GEREKEN DEGER 12,0-16,0 yazıyo anlamadım 50 olunca zaten verilen degerin üstü bişiy oluyo niye 50 olsun ki 16 normali birisi acıklarsa sevinirim yoksa ben yanlış bişiye mi bakıyorum...

valla o konuda benim bildigim tek sey bu hormonun hamilelik suresince yukselmesi...benim dr um 3 kere kan testi yati ve gayet iyi dedi...bu konuda daha cok bilgiye sahip arkadaslar vardir eminim...

canım bu değer ikili test yaptırdısan orada yazıo benımde 61 falan çıkmış,sen yanlış yere bakıosun sanırım

ya benim yapilan testlerin sonucunu dr bana vermiyor,kendi inceliyor bana sonucu söyluyor acaba istesem mi kizlar??

ya benim yapilan testlerin sonucunu dr bana vermiyor,kendi inceliyor bana sonucu söyluyor acaba istesem mi kizlar??

canım walla benimde dr daydı test sonuçlarım ama baktım burda sız bahsedıosunuz değerler şöyle böyle bende merak ettım ve telefon ettım bugun dr uma,bana fax çekılmesını istedım sonuçların,onlarda gönderdiler öylelilke b chg değerını öğrenebildim,sende isteyebılırsın sonuçta bizdede 1 er kopyası olmasının faydası olur dıe düşünüorum.

gerçekten anlamaya çalışıorum seni ama hep aynı şeyi düşünürsen olurmuş ,ii düşünelim ii olsun işallah di mi:))benim de bi tanıdığıma yapıldı amniosentez ama onun d çok tatlı bi oğlu oldu ,karartmayalım içimizi..a.s

Ezracim sagol yanliş yere bakiyomusum ben buldum sonunda benimde 61 yaziyo eee kizim mi olcak şimdi...

olmuş yahu yapmışım yandaki kurbiş karnımdaki kurbiş:))gerçi 2 hafta önceki hali büyümüştür biraz ama:))
ii akşamlar:))

NAZLICAN canım testi 1 hatta 2 defa daha tekrarlayıp emin olmadan amniosentez falan yaptırma bence, bu testlerde yanlışlık çok oluyo, arkadaşımda çok yüksek derecede edward sendromu tesbit edildi ve kız amniosentez için gün almışken hadi testi birkez daha tekrarlıyım dedi ve sonuç negatif, hiçbirşeyi yok bebeğinin, amniosentezde çok gerekmedikçe iyi bişey değil diye duydum valla, bebeğe zararı olabilirmiş. Allah korusun bebeğini canım Allahın izniyle hiç bişey olmaz inşallah

İşte ben bu testlerin yanılma payı yüzünden aldırma gibi bir düşüncemde olmadığı için ikili üçlü testleri yaptırmayı düşünmüyorum açıkçası, testin yanlış olduğunu öğrensem bile içimde hep bi şüphe kalır,
neyse günü gelsinde bakalım fikrim değişecekmi

ya kızlar bizim sayfanın popüleritesi neden düştü?neden eskisi kadar kimse girmiyor?
mesela ben nasıl bir anne olacağımı çok merak ediyorum yani yetecek miyim bebeğime her şeyine onu hayata iyi donanımlı gerektiği gibi hazırlayabilecek miyim kaygılarını çok yaşıyorum,siz bu konuda neler hissediyor neler yapıyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…