2009 nisan annelerinden hazır mama takviyesi yapan var mı?

sizinde bebeğiniz ağlayınca morarıyor mu .. allah korusun kalp hastalıklarında öyle morarma olurmuş internetten araştırdım ama kalp hastalıklarında diğer belirtiler yok ama morarma var sadece......

Bizde de oluyo o kızarıklıklar ama bence normal şeyler bunlar. Bebekler daha çok minik, adepte olmaya çalışıyolar, sütümüze bize, havaya dünyaya... Bizdeki kızarıklıklar bi çıkıyo bi geçiyo ama sadece yüzünde oluyo. Hatta çok komik bazen hiç bişey yokken, emziriyorum yarım saat, emzirme sonunda bi bakıyorum pembe pembe kızarıklıklar olmuş, uyoyo uyanıyo yok oluyolar:)))

bilmiyorum kasılmadan mı ama ağlayınca hemen kızarıyor sonra morarıyor.. çarşamba 1 aylık oluyor doktora götürdüğümde soracağım..

evet kızarıklık bizimkindede oluyor yusyuvarlak kafası var ağlayınca domatese bensiyor :) kıpkırmısı :) o yüzündeki sivilce gibi pıtır pıtır cıkan seyler normalmiş ben sordum doktora 2-3 aylıkken çıkmaz şimdi normal cıkması dedi. mamada bende akşamları yatmadan önce aptamil 60cc veriyorum genelde ama karnı tam doydu diyorum püskürterek emdiğini çıkartıyor hem ağzından hem burnundan kusuyor mamayımı deiştirsekki yoksa emdiğimi fazla geliyordur acaba kızlar bilginiz varmı

arkadaşlar ben de nisan annesiyim. ıkizlerim var. Mama takviyeli gidiyoruz biz de. 3 saatte bir sağdığınızda iki göğüsten kaç cc süt çıkıyor acaba? Yani normalde hangi değerlerde olması gerekiyor acaba? 45 günlük anneyim bu arada

benim sütüm gelmio pek bende mama takviyesi yapıorum ama 45 günlük bebeğğin mide hacmi 120 cc civarı sanırım 120 cc falan çıkması gerekli

bende mama veriyorum günde 5 kere,geceleride iyi uyuyor.sadece emzirsem hic doymuyordu.demekki ayni sorunda arkadaslarda varmis simdi rahatladim:))

sm arkadaşlar benimde 35 günlük bir oğlum var ve doymuyor. mama verirken hangi biberonu kullanıyosunuz?ben memeden kesilmesini istemiyorum.

ewet bizde hem biberon hem meme emiyoruz ama bence 6 ay olmadan memeyi bırakacak kızım çünkü memede süt azalınca yumuşadığı için tutmak zor gelmeye başladı biberon ağzı gibi sert olsun istiyo sanırım çünkü yumuşayınca meme süt içmeyo ama mamayı alıyo :KK43: napalım o zaman sağıp veririm memeyi bırakırsa ama emzirmek daha kolay tabi
kızlar sizden de memede süt azalıp yumuşayınca bebeği almayan var mı?

arkadaşlar ben de nisan annesiyim. İkizlerim var. Mama takviyeli gidiyoruz biz de. 3 saatte bir sağdığınızda iki göğüsten kaç cc süt çıkıyor acaba? Yani normalde hangi değerlerde olması gerekiyor acaba? 45 günlük anneyim bu arada[/QU

önceleri sağ göğsümden 30 cc soldakinden 40 cc falan çıkıyodu. bir kaç gündür düzenli beslenmem ve özellikle bulgur pilavından sonra sağdakinden bugün 40 cc sağdım.

selam benimde bir sorum olacak,benim bebegimin dogum kilosu 2700 idi ,bir aylik kontrolunde 3410 oldu,yani yeni dogan kilosunu yeni yakaladi,ben sutumu sagarak ve mama takviyesi yaparak yaklasik 80 yada90 cc veriyorum,toplam gunluk 500,550 cc iciyor,sizce normalmi?kilosuna göremi yoksa ayina göremi sut miktarini almali?

arkadaşlar ben de nisan annesiyim. İkizlerim var. Mama takviyeli gidiyoruz biz de. 3 saatte bir sağdığınızda iki göğüsten kaç cc süt çıkıyor acaba? Yani normalde hangi değerlerde olması gerekiyor acaba? 45 günlük anneyim bu arada[/QU

önceleri sağ göğsümden 30 cc soldakinden 40 cc falan çıkıyodu. bir kaç gündür düzenli beslenmem ve özellikle bulgur pilavından sonra sağdakinden bugün 40 cc sağdım.

canım bulgur pilavı gaz yapar ..bebişi sıkıntıya sokabilirsin ...helva ve hurma süt artırıcı besinler bir de Humananın bir çayı var bana çok iyi geldi...

X