2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

benim kadar kilo alan yok galiba :))) 65 ile hamile kaldim..suan 72 kiloyum..12.haftadayim..bu kiloyu 2 ay korumam gerekiyormus..

Ay görmeyeli ne güzel ilerlemişsiniz inşallah yakında cinsiyetleride gireriz şöyle 1-2 ay içinde onlarda ortaya çıkar. Benim başlangıçta kilom 68 di şimdi 69,5 çok kusuyorum hala inşallah yakında ondanda kurtuluruz. Bu arada şuan 11.haftadayım.:sm_cool:

Benim de muhtemel doğum tarihim 23 Mayıs inşallah hayrlısı ile kucağımıza alırız hepimiz bebişleri:)

Beni de listeye ekler misiniz?

Son düzenleme:
arkadaşlar benide ekleyin SAT:26 temmuz doğum yapacağım tarih 2 MAYIS 13+1 günlük hamileyim bebeğimin cinsiyeti erkek.benide eklerseniz senvinirim..

arkadaşlar benide ekleyin SAT:26 temmuz doğum yapacağım tarih 2 MAYIS 13+1 günlük hamileyim bebeğimin cinsiyeti erkek.benide eklerseniz senvinirim..

ERKEK Mİ??:1shok: daha 13 haftalıkken belli oldumu? 16-18 en erken diye okumuştum. şok oldum. kaydirigubbakcemile

merhabalar :)

bizim cinsiyetimiz belli oldu :) KIZ

hayırlısıyla Rabbim kavuşturur inşAllah hepimizi bebişlerimize :)

ERKEK Mİ??:1shok: daha 13 haftalıkken belli oldumu? 16-18 en erken diye okumuştum. şok oldum. kaydirigubbakcemile

evet canım erkenden belli oluyor aslında ama doktorlar emin olmadıkça söylemiyorlarmış.benim doktorum bu konuda tecrübeli :))

Selam kızlar, 1 haftadır foruma bakamıyorum çünkü 13. haftama kanamayla uyandım Hemen doktora gittim tabi, 1 haftadır yatıyorum evde. Ben de diğer kanaması olan arkadaş gibi progestan kullanıyorum. Kanamam 3 gün sürdü ve durdu. Ama doktor düşük riskim olduğunu söyledi. 20. haftaya kadar bu risk devam edecekmiş. Çok dikkat etmem gerekiyor yani. %50 ihtimal dedi, yaşaya dabilir, düşe debilir dedi. Myomdan dolayı kanama olan arkadaş endişelenecek bir şey yok. En azından seninkinin düşükle hiç bir ilgisi yok. Doğumunu yaptıktan sonra tedavi olursun, canını sıkma. Hepimiz için hayırlısı olsun...

merhaba kızlar.benim de muhtemel doğum tarihim 26 mayıs.umarım her şey iyi gider ve hepimiz bebişlerimize sağlıkla kavuşuruz.inşallah...iki hafta sonra ikili testimiz var.dua edin bizim için.umarım bebeğim sağlıklı çıkacak...

Kızlar günaydın...

Cumartesi kuzumuzu görmeye gittik teyzeleriiiii...

Kuzum 7cm olmuş, bir görseniz. Keyfi yerinde sürekli dönüyor. Test için 4 saat boyunca yatsın da bir ense kalınlığı ölçümü yapılsın diye bekledik. Ama ne hikmet. Bizimki bir amuda kalkıyor, bir ayağa kalkıyor, bir sırtını dönüyor. Şaka gibiydi. Doktor bile şok oldu. Hiç durmuyor yerinde. Bu doğunca yandın sen bununla dedi :) Halit'te "Anası sincap gibi ordan oraya zıplıyor çocuk içerde ne yapsın" diyo :) 4. saatin sonunda baktık bunun yatacağı yok. Amuda kalkmış haldeyken ölçüm yaptı doktor. Kısmetse cuma günü alacağız sonuçları... Hepinize selamı var

Bu arada bizimki %90 prensesmiş :) Aynı doktor teyzeme oğlu olacağını 2,5 aylıkken söylemişti. Tecrübeli olanlar söylüyor yani... Alın size amuda kalkmış resmi

merhaba canım benı de ekler mısın? dogum tarıhı 18 mayıs (.babası asker illa 19 mayıs olsun dıyorfisfisfis) 65 kilo ile başladım şu an 67 kıloyum . cınsıyetı daha bellı degıl ...optum...

canım listede benim adım 2 kere yazıyor. bi 20 mayıs, bi 21 mayıs diye geçmiş.yerimseniben bu arada daha şimdiden belli öylemi cinsiyetler? yaa ben çok kıskandım sizi yaaa! benim kontrolüm perşembe günü. 10+3 olacaz. daha bilemezki benim doktoorrrsenağlama

bende 11 haftalığım,ama cinsiyeti belli değil,62 ile başladım şimdi 63 kiloyum,bu arada liste süper olmuş,elinize sağlık kızlar.

günaydın kızlar.a.s.
canım bunlarıda ekler misin
14.hafta
68 kiloyla başladık ama şuan 67 kiloyum.
cinsiyetleri belli oldumu ne kadar güzel ya
doktorumuz bizi 1 ay sonra çağırdı biraz daha sabır etmem gerekiyor.

pnrhltcim ellerine sağlık canım.liste ne güzel olmuş.benimle aynı günlerde benzer şeyler yaşayanlar ve yaşayacaklar olduğunu bilmek çok mutlu ediyor.bu arada kilomu yazmamışım.hamile kalmadan önce 59dum.şimdi 61im.bana çok çabuk alıyormuşum gibi geliyor.olsun.kuzucuğuma feda olsun.cinsiyetimiz henüz belli değil.önemli de değil açıkçası...

Kızlar eklemeleri, düzeltmeleri yaptım. Hepinize teşekkür ederim. Buyrun yeni listemiz...

canım benide eklermisin başlangıç kilom 61 şu anda 63 kilo hafta 12 cinsiyet 1 ay sonra inşallah

Yarın tatil. Perşembe görüşmek üzere arkadaşlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…