2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

canım benim başlangıç kilom 65 civarıydı.Şimdi 60.5 lerdeyim.13. haftalık oluyorum yarın inş..cinsiyet henüz belli diil okişa.s.

mrb hepinizin hamişliği hayırlı olsun benim sat 28 temmuz muhtemel doğum tarihi: 4 mayıs
bu arada aranızda ikili test yaptıran varmı benim ikili testte free b hcg 24
doğruluğunu bilmiyorumda göyaaa 45-50 ve üstü olanların kızları 45den düşükse erkek bebekleri olur diye birşey duymuştum gine burda bi formda yazıyodu
3 kişinin cinsiyeti belli listede sizin ikili testte yazan free b hcg leriniz neydi doğruluk payı varmı bu olayın merak ediyorum

Canım hayırlı olsun. Benim test sonuçları yarın çıkacak. O yüzden birşey diyemiyorum sana. Bu arada kaç kiloyla başladın şuanda kaç kilosun?

canlarım benım de 22 mayıs 60 kılo ıle basladım halen 60 kıloyum.

Arkadaşlar ikili testimde sonuç yaş riskinde 1400'de 1 , down sendromu riskinde 14000'de 1 çıkmış. Doktorum klinik dışında olduğundan risk hesaplamasını yapamamış henüz ama bu sonuç iyi dedi... Sizin sonuçlar ne durumda?

Son düzenleme:
Buyrun haftanın son listesi... Hafta sonları yokum biliyorsunuz. Pazartesi görüşmek üzere. Herkese keyifli bir haftasonu diliyorum...

ben kilomu güncelleyimm kesin dopişşş olacam bennn

kızlar benim doğumum 4 mayıs doktorum kıza benziyor dedi ama kesin değil dedi net bişey söylemek için erken dedi 12 haftam ben takvimime göre gerideyim geç döllenme 75le hamiş kaldım şuan 72yim

canım bende 60.5 kiloyla başladım şuan 63 üm bebeğim 14 haftalık ama drlar hep 4 gün ileriden hesaplıyo.niyeyse bilmiyorum.iki tane farklı dra gittim bebeğim için kız dediler daha doğrusunu ikiside kıza benzetti kesin sonuç için daha beklicez bakalım

pınarcım benim de başlangıç kilom 107, şimdiki kilom 103. cinsiyetimiz belli değil.
bu arada eline sağlık çok güzel bi liste olmuş.
ama malesef listeden ayrılanlar var, onları çıkar istersen.... onlar inşallah yeni listelerde yeni mutluluklar yaşarlar en kısa zamanda...

kızlar 14 haftalık hamileyim 60 kg ile başladım şuanda 63 kg olmuşum doktorum ikili tarama testi yapmadı üçlü yapacakmış.hangisinin sonucu daha net çıkıyor bende emin değilim inş.üçlü testim temiz çıkar.aranızda ikili testi yaptırmayıpta doktoru üçlü testi öneren varmı..

ayfer 1982 çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. İyiyim şimdilik, bir problem yok gibi ama her an tetikte olmak yoruyor insanı Haftaya ben de ikili test sonucumu alıcam ve inş. cinsiyetimiz de belli olucak. Olunca yazıcam ben de. Kendinize ve bebişlerinize iyi bakın...

benimde oğluşum olucak
15.haftamıza girdik
ekler misin canım

Son düzenleme:
Herkese iyi haftalar arkadaşlar... Güzel bir hafta geçirmenizi diliyorum...

Cinsiyetler hayırlı olsun efendim... Eksik bilgileri yazın tamamlayalım... Listede eksilenler varsa gözümden kaçmış olabilir arkadaşlar. Siz yazın gözünüze çarpanı ben hemen çıkarayım...

Bu arada doktorumuz cumartesi günü aradı. Test sonucuna göre benim yaş riskim 1400'de 1 olması gerekirken sonucumuz 14000'de 1 çıkmış. Çok iyi dedi. Hatt böyle iyi sonuçlarda 3'lü testi yapmayabiliyoruz istersen dedi. Ben yine de zamanı gelince isteyeceğim ama çok sevindim sonuç için... Herkese hayırlı hamilelikler diliyorum...

Buyrun haftanın ilk listesi canlarım...

canım öncelikle hayırlı olsun bebişini sağlıkla kucağına al inşallah. ben 2008 12 mayısta aldım oğlumu kucağıma. allah herkese nasip etsin. soruna gelince iki teste kesin güvenilir değil. ikili %40 üçlü %60 güvenilir. ama yaptırmakta fayda var. en doğrusu dr'una güvenmen

canım bende öyle, ikili yaptırmadım. üçlü yaptıracam. doktorum öyle dedi.

Benim muhtemel doğum tarihim 22 mayıs,başlangıçtaki kilom 46,şimdi ise 47 kiloyum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…