2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

listeye beni de eklermisiniz :)

12. haftadayım, 64 kilo ile hamile kaldım şu an 61 kiloyum

cinsiyetini bilmiyorum henüz :)

kızlar bende geldim benide ekleyin 60 ile başladım 12. haftadayım şuan 62 kiloyum

Kızlar herkese günaydınlar. Haftasonu giremiyorum nete. Eee hafta başından beride sitede sorun var. Kısmet bugüneymiş. Listeyi düzenledim. Yalnız fatma33 ve lui muhtemel doğum tarihlerinizi de yazarsanız listeye ekleyeyim sizi. Yada son regli tarihinizi söyleyin hesaplayayım...

Buyrun yeni listemiz... Bu arada haftası değişen arkadaşlar ben mümkün oldğunca değiştirmeye çaışıyorum ama yinede teyit edersek iyi olur. Kontrol edin değişmiş olanları düzelteyim...

Herkese hayırlı hamilelikler diliyorum...

günaydın arkadaşlar ben de 12.haftamda 73 kiloydum.eklerseniz sevinirim.

Dırımkızı düzelttim listede. Bikaç bilgi daha gelsin yenisini eklerim canım...

Yohannes kaç kiloyla başladın canım? Bu arada benimle senin aranda 1 hafta var. Ben yarın 12.haftamı bitiriyorum. Senin 13 olman gerekmiyor mu? Son reglin ne zamandı?

benim adım burcu 9 haftalık gebeyim 28 mayıs doğum tarihi olacak bi aksilik olmazsa birde ben 69 kiloyla başladım şuan 71 kiloyum birde arkadaslar bişey danışmak istyorum geçen hafta kanamam oldu benim doktor miyomdan dedi miyom var bende progestan günde 6 tane iç dedi coraspirin verdi günde 1 tane bebek iyi beslensin dedi benim gibi olan varsa acil cvp yazabilirimi

Canım aramıza hoşgeldin. Hayırlı uğurlu olsun diyorum. Listeye ekledim seni de. Ama kanamanla ilgili maalesef hiç bilgim yok. Umarım sorunsuz bi hamilelik geçirir bebişini sağ salim kucağına alırsın...

ayy ya kaliba en tombiş mayıs annesi benim 9+3'üm bugün. yani 9 yada 10 haftalık işte,ne deniyorsa. muhtemel doğum tarihim 20 mayıs. kilomdaaa 78:CüvCüv:cokacimcoook hamile kaldığımı öğrendiğimde de 78 idi. daha almadım yani.

merhaba benim muhtemel doğum tarihim 4 mayıs, başlangıç kilom 64 şimdi 61 kiloyum 13. haftanın içindeyiz şu an

sevgiler :)

Herkese günaydınlar... Buyrun bakalım yeni listemiz...

benimki 1 gün geçmiş kardeş 28 mayıs doğum tarihi olacak ya arkadaslar miyomu olup kanama yaşayan varmı aranızda varsa bana özelden yazabilirmi burdan takip zor oluyor

merha kızlar tartıldım ( yeni kilom 61,5 off ben napıcam ya daha 9,cu haftadayım 3,1kg. almışım bazı arkadaşlar kilo bile vermiş benimde iştah maşallah yerinde( eleviti bırakıcam kesin(

en tombiş anne adayı benim işteeeee 90 kilo ile başladım hala 90 kilodayım ne vermişim ne almışım :)

ben şimid yazacaktım benden başka tombiş yok diyeeee kusmadam bende şişerdim ama kusuyorum

ama kusmayıp şişmeyi tercih ederdimmm

Canımız sağolsun kızlar. Bebişler sağlıklı olsun da abartmadığımız sürece alınan kiloların hepsi verilir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…