2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

benide ekleyinn kızlar...........ben bugün 8+1 im.başlangıç kilom 56 şuanda 59 kiloyum. sat 21.ağustos. doğum 28 mayıs çıkıyor.

tamamdır ekledim. Bikaç kişi daha gelsin onları da ekleyeyim yeni listeyi koyacağım...

canım eline sağlık çok güzel olmuşş listenn .inşallah herkez doğum tarihlerini yazdığı gunude görür...ben 44 kilo ile başladım şu an 46 kiloyum ve 11 haftalık oldu cnm...herkeze hayırlı hamileliklerrr

Semracım kaç haftalık olduğunu başlangıç ve şuanki kilonu yazarsan hemen ekleyeyim canım...

Meltemcim rica ederim canım. Böylece birbirimizi takipte oluruz :KK66:

canım 8+2 haftalığım buarada 58,4kg. ile başladım bugün tartılıcam dr. yeni kg. akşama yazarım. muhtemel doğum tarihide 27 mayıs canım şimdiden sağol

Sağolasın canım benim. Senide ekledim. Dur daha cinsiyetler belli olacak sonra isimleri tartışacağız :) Doğum şeklimize karar vereceğiz. Belki son anda değiştirmek zorunda olanlar olacak. Ohhh çok uzun ama çok güzel bi yoldayız biz ya :) Allah herkese nasip etsin inşallah. İnşallah kucağımıza aldığımız güzel günlerimizi de görürüz...

Buyrun yeni listemiz...

doumlistesilz4.jpg

7+2 haflalık hamişim 59 kilo ile başladım hala aynıyım benide eklermisin tatlım

Listene beni eklemiştin ama yeni listende yokum :KK43:
Bu arada 60 kilo ile başladım 62yim şu an. 11+5

ohh beee renklendi neşelendi sayfa işte böleekaydirigubbakcemile2
bu arada biz 8biz 8ci haftadayız
68ile başladım 70oldum bile
şişkoyum iştehihoyyyt
yokyok boyum uzun kurtarıyom:CüvCüv:

kızlarrrrrr...!!!
benide ekleyin listeye.25 mayıs muhtemel dogum tarihi.suan 8 hafta 4 gunluk hamişim.67 kiloyla basladım,kilo almadım simdilik bulantıdan:KK43:

bende varım 25 mayıs görünüyor doğum tarihim ama ikizler acele etmezler umarım...
kilomu söylemeyim tombulum ben :)

Aaaa kilosuz olmaz söyle. Benim kadar olamazasın heralde. Hem sen 3 kişisin ne yesen feda sana :)

Teşekkürler pnrhlt, eline sağlık. Herkese huzurlu bir hamilelik ve sağlıklı bebekler diliyorum.

Aaaa kilosuz olmaz söyle. Benim kadar olamazasın heralde. Hem sen 3 kişisin ne yesen feda sana :)

cnm benim bu hafta sonuda tartılayım söylerim tedaviye başlarken 81 kiloydum geçen hafta baktım 83 düm ama çok kusuyorum kilo kaybediyorum kısaca su bile içemiyorum
yani bana yaramıyor bişey cnm kimseye kusma vermesin ama mayıs annelerinde bu dönem çok fazla allah hepimeze kolaylık versin....

benim baslangic kilom 64. simdiki kilom 70, 2 ayda 6kilo aldim. yemek yemsem duramiyorum asiri sekilde istah acikligim var. yiyorum karisik yiyorum ne mide bulantisi nede baska sey. umarim bebegim iyidir. kusma iyimis aslinda bebegin gelistiginin gostergesiymis ama bende nerde zaten begimde 5haftalik gibi gozuktu doktora. neyse bebegim insallah iyidr. insallah hepimiz sag salim kucagimiza alriz bebeklerimizi. allahim bize bu bebekleri ramazan ayinda hediye verdi bizlerde bu hediyelere layik olmaya ve onlari enguzel sekilde dunyaya getirp buyutmeye ugrasacagiz. ramazan ayi hepimize ugurlu geldi. mubarek ay

kızlar benide ekler misiniz?9.haftamdayım 69 kiloyla başladım şu an 70 kiloyum Allahtan boyum uzun.öpüyorum sizi

X