2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

pınar teyzesi en sonunda bizde dün gittik doktora oğluşum 34 haftada 2buçuk kilo olmuş boyuda 44 cm dedi bende 56 kilo oldum doğumumuz hala normal gözüküyor bizim mehmet nazlanmazsa tabii şimdilik herşey çok güzel inşallah sağlıklı sıhatli kucağımıza almak nasip olur

pınarcım mrb canım bugün kontrolümüz vardı oğlum 1850 gram 43 cm :nazar: (32+0) bende 900 gram almışım sadece hihoyyyt hihoyyyt

canım sen yine iisin bana göre ben 70 le hamile kaldım şu an 85 im :çok üzgünüm: valla Allahtan boyum uzunda çok göstermiyorum naniknanik

Cnm bende boydan kurtarıyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Hakikaten boy olmasa ne olacakmışım kimbilir top gibi yuvarlanırdım heralde:roflol::roflol:

canım bende dün doktordaydım ilk nst mi yaptırdım gayet iyi.35.haftada oğlum 2800 kg civarında bende 80 olduuuuumm boyunu dr ölçmedi ama ben hesplayarak ölçtüm 47 cm kadar bilgilerimi değiştitirsen sevinirim doğumuda normal istiyorum oda iki hafta sonra belli olacak tam

bugün dr gittim kızlar bebişimin kiosu 1.950 olmuş boyuda 44 cm beni hiç sormayın aldım başımı gidiyorum 80.4 oldum dr dikat et çok lıyosun dedisenağlama ama ben bişey yapmyorumki kızımın karnı hep acıkıyor benim suçum değil yani

pınarcım benim defnemde 34 de 2 kilo 527 gram canım boyumuzda 45 santim maalesef ters duryor inş döner kuzum ben fazla almamışım bu ay 77 kiloyum

Kızlar güncellemeleri yaptım. Hayırlı uğurlu olsun kuzularınızın sağlıkları, kiloları a.s.

doumlistesi.jpg

merhaba canım bende bugün doktora gittim 31+6 da bebişim 2120gr bende 69 olmuşum. güncellersen sevinirm teşekkürler

canıom ben dün gittim dr a 32+1 de 2000gr 45 cm kuzum ben ise 75 kiloyum:))

31+ 6 da oğlum 1878 gr boyu 41.3 cm ben de 2 kilo vermişim
81.700 ki yemek yeyip gitmiştim diyet işe yarıyor sanırım

Günaydın Arkadaşlar
bizde biraz önce doktordan geldik
33+3 haftadayız oglum Hamdolsun iyi yatıyııı :nazar:
kilosu 2,900 olmuş:nazar: bende Tam 90 :eek:
allah herkesin bebegine benım bebegimede Saglık versin inş.
a.s.

merhaba canım bende bugün doktora gittim 31+6 da bebişim 2120gr bende 69 olmuşum. güncellersen sevinirm teşekkürler

canıom ben dün gittim dr a 32+1 de 2000gr 45 cm kuzum ben ise 75 kiloyum:))

31+ 6 da oğlum 1878 gr boyu 41.3 cm ben de 2 kilo vermişim
81.700 ki yemek yeyip gitmiştim diyet işe yarıyor sanırım

Günaydın Arkadaşlar
bizde biraz önce doktordan geldik
33+3 haftadayız oglum Hamdolsun iyi yatıyııı :nazar:
kilosu 2,900 olmuş:nazar: bende Tam 90 :eek:
allah herkesin bebegine benım bebegimede Saglık versin inş.
a.s.

Hayırlı olsun kuzularınızın kiloları a.s.

doumlistesiy.jpg

pınarcım kolay gelsin bi de bebişle bu cumartesi kontrole gittik, kızım büyümüş biraz daha. 34+4 2640 gr 45 cm, normal doğum gibi görünüyo şuanda. ben de 74 kiloyummmm :))))

pınar canım bende şimdi doktordan geldim 31+6 da 1758 gr 42 cm boyumus bebek yan durduğu için sezeryan dedi doktor eklersen sevinirim.

pınar canım biz de 31+6 da oğluşumun 1900 gram ve 42 cm. olduğunu öğrendik.
eklersen sevinirim.
sevgiler.

pınarcım kolay gelsin bi de bebişle bu cumartesi kontrole gittik, kızım büyümüş biraz daha. 34+4 2640 gr 45 cm, normal doğum gibi görünüyo şuanda. ben de 74 kiloyummmm :))))

Canım sen listede 31+4 görünüyorsun bi yanlışlık mı var?

pınar canım bende şimdi doktordan geldim 31+6 da 1758 gr 42 cm boyumus bebek yan durduğu için sezeryan dedi doktor eklersen sevinirim.

pınar canım biz de 31+6 da oğluşumun 1900 gram ve 42 cm. olduğunu öğrendik.
eklersen sevinirim.
sevgiler.

Hayırlı olsun kızlar güncellemeleri yaptım. Maşallah kuzularınıza a.s.

kızlar günaydınn bugün benim doğum günümm:dance: oğlum karnımdada olsa onunla kutladığım ilk doğum günüm olucak çok heyecan verici. oğlum dün itibari ile tamı tamına 2063gr.olmuşş acayip sevindim :Saruboceq:32/4günlüğüz bugün.
eklerseniz sevinirim
sağolun:emir_bebek::emir_bebek:

kızlar günaydınn bugün benim doğum günümm:dance: oğlum karnımdada olsa onunla kutladığım ilk doğum günüm olucak çok heyecan verici. oğlum dün itibari ile tamı tamına 2063gr.olmuşş acayip sevindim :Saruboceq:32/4günlüğüz bugün.
eklerseniz sevinirim
sağolun:emir_bebek::emir_bebek:

Canım doğum günün kutlu olsun. Seneye inşallah bebişin kucağında sağlıkla kutlarsınız ailecek a.s.

Bu arada listede 22 Mayıs doğum tarihin ve 32+6 gözüküyorsun?

sağol tatlım teşekkür ederim aminnnnnnn inşlh 3kişi kutlarız seneye
bende öyle biliyordum ama dr.un biri her defasında eksik diğeri fazla hesaplıyor karışmıyorum bende hee deyip geçiyorum
dün yine 32/3 diince yazayım dedim boşver öyle kalsın 22mayıs diyorlar çünkü doğuma anlamadım bende
tekrar sağol

X