2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

benm bitanemde 23+4 te 640gr 29 cm
bende 68 kilo oldum

aysuncum maş. aramızda pek yok ama senin bebiş kilosu cok ii dimi tostik bişimi olacak bu? bide bebişin cinsiyeti neydi? bebnm bebeişede gelişimi ilerde dedi dr ama sennkini görünce benmki kücükmüş dedim bide ne zaman gittin doktora

Merhaba biz ayrıntılıdan gledik bugün kıslar,çok şükür herşeyimiz yerindeymiş:teytey::teytey:

21+5 'teyiz,bebişim yaklaşık 550 gr olmuş,ellerinizden öper teteleri

a.s.

Son düzenleme:
merhaba kızlar
21+3 günlük durumumuzu bildiriyorum
kilom 60 (tam 6 kilo aldım)
kusmalar son sürat devam ediyor
oğluşum 26,5 cm. yaklaşık ve 435 gram
öpüldünüz.

Merhaba kızlar bugün eşimide kendimi de bebişimiz korkuttu.2 gündür hareketlerini hissetmiyorum sabah ta uyandırmıyor.Bu sabah eşime dedim saat 12 gibi telaşlandık dr a gittik yakınımızda bi özele.Allah ım dr ne ruhsuzdu.Söyledim hissetmiyorum dedim baktı şükür ki normaldi herşey ama dr ağzından laf almak o kadar zorduki.Kalp ayışı nasıl diyorum var diyor.Kilosu nasıl diyorum iyi diyor eşim en sonunda herşey yolundamı bari dedi iyi yolunda dedi.Sonra bi hemşire geldi o maşallah hareketliymiş sizinki falan dedi biraz oh dedik.Neyse bizimki 22+3 te 482gr 28cm olmuş.Bende 64 kilo olmuşum hamile kaldığımdan beri daha 1 kilo almışım.Ama artık vitamin ve calsiyum magnezyum kullanma zamanım geldi sanırım dişlerim çürümeye başladı ve bişey yedikten sonra ağzımda demir tadı gibi bir tat oluyor.

Gözün aydın canım,bende tepik duymayınca hemen panik oluyorum,bir sefer bizde gittik randevusuz falan özele,inşallah bir daha yaşamazsın tatlım
Aman ilaçlarını aksatma canım,ben 5 haftalıktan beri alıyorum,almasam kimbilir ne iliğim kalırdı ne kemiğim

Canım dr bana hiç ilaç vermedi şimdi tahlil yaptırıp gidecem ihtiyaç varmı diye.Çünkü artık yarım kilo olmuş nerdeyse teyzesi yetmiyordur yediklerim.Zaten bulantı ve kusmalar devam ediyor.Çok korkuttu bizi 1-2 saattir hareketli maşallah.

cnm 16 ocakta gittim benimki erkek seninkininde maşallahı var

Kızlar tünaydınlar. Tüm eklemeleri yaptım. Hayırlı uğurlu olsun yeni bilgiler... Bu arada eksik bilgiler var. Kilolar gibi. Bunları güncelleyelim listemiz tam uygun olsun... a.s.

Pınarcığım benim kilom olmuş 67. Oğluş olmuş 1 kilo 2 gram. Oğluş 25 haftalık.
Güncellersen sevinirim canım.
çok kilo aldım çokkkkkk

mrblar lısteye benıde eklemısın pınar tam dogum tarını bellı degıl ama normalde hazıran 2 de ama sezaryanda 1 hafta yada 10 gun önce aldıkları ıçın mayıs ayına gırıyorum kesınlesınce sölerım

Pınarcığım benim kilom olmuş 67. Oğluş olmuş 1 kilo 2 gram. Oğluş 25 haftalık.
Güncellersen sevinirim canım.
çok kilo aldım çokkkkkk

Güncelledim bitanem listede. Bikaç bilgi daha gelsin ekleyeceğim sayfaya... Aman boşver zaten zayıfsın bişicik olmaaazzzz...

Tamam canım sen listede olması gereken kesin bilgilerini ver ekleme yapayım...

mutemel dogum tarıhı mayısın 15 den sonra cınsıyet kız isim daha bulamadım sezaryan dogum 20+6 haftalıkbebegın son kotrolde kılosu 141 gramdı 16 haftalıkken

mutemel dogum tarıhı mayısın 15 den sonra cınsıyet kız isim daha bulamadım sezaryan dogum 20+6 haftalıkbebegın son kotrolde kılosu 141 gramdı 16 haftalıkken

O zaman 15 Mayıs olarak ekliyorum canım. Birde hamile kaldığın kilon ile şimdiki kilonu yazarsan tam süper olacak a.s.

pınarcım kilogram bu sabah itibari ile 74, daha bebişi 2 hafta sonra öğrenicem :)))

Merhaba Arkadaslar,

Yeni üyeyim ve bende 2009 Mayis annesi olacagim sanirim. Muhtemel dogum tarihi, 1 Mayis...

canım bugün doktora gittim şeker yükleme testi yaptılar sonucunu almadım.bu arada kilom 70 olmuş şimdiye kadar 10 kg almışım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…