2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

Hoşgeldin canım,Allah bağışlasın kızını ,benim gelin adayları artıyo desenee:teytey:

Ya insALLAH onlarin gelin damat oldugu gunleri de goruruz hayirlisiyla. ama guzel bi duygu taniyan herkes dogmadan talip oluyo kizima.. ay ne guzel. ALLAH pasani sana babasina bagislasin canim

canım merhaba hoşgeldin gerçekten moral bulduk yazdıklarınla hayırlı hamilelikler tatlıma.s.:1hug:

merhaba canım hoşgeldin hayırlı hamilelikler dilerim:)))a.s.

Günaydın canım. Valla sabah sabah güldürdün bizi :) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah oğluşunu. Bu arada tam olarak kaç haftalıkken 670 gr'dı?

Hoşgeldin canım. Ekledim seni de listeye Yalnız 5 mayıs d.tarihin olursa 24+3 günlük oluyorsun bilgin olsun...

Buyrun bakalım haftanın son gününün ilk listesi...

sevgili pnrhlt cim.. 23 haftalık bebiş. iri iri :) kocaman bi bebek.. şöyle açıklıyim doktoruma 1 buçuk aydır gidememiştim eşimin işleri benim işlerim derken nasılsa doblere giricez diye biraz savsakladıktı. neysem gittik ,ultrasona aldı tepkisi şu oldu.. maşallahhhhh !!!naptım kızım sen buna... oh ohhh toramana bak.. :))) dün komşumla karşılaştık utana sıkıla ya özlem hanımcım siz baya kilo aldınız yoksa ikizmi? dedi...kapıyı açmaya ve botları çıkarmaya uğraşıyorum gayri ihtiyari cevap vermişim kadında bende donakaldık.. ikiz değil öküz :).. bişey demiyorum daha gerisini anlayın..anasına çekmiş :)))) gelişim olarak ilerden gidiyor.. 2.li testi yaptırırken 10 gün öndeydi 4 lü testte 12 doblerde 15 :))) gidiyo böyle :) hangi doktora gittiysem önce bir afallıyo sonra iki saat açıklama yapıyo.. korkma bazı cinsler böyle oluyor diye :)..farkındayım o tabloda çok garip duruyo 670 gr ama öyle.. 16 kiloda garip duruyo.. ama o da öyle :)))) daha korkuncu ise babanın hali. adam 182 boyunda 60 kilo :))) inceciiikkkk :)) benim el bileğim kadar ayak bileği var :)))yanyana çok fena oluyoruz :))) bodyguardı gibi duruyorum :)))

:roflol::roflol::roflol::roflol:
Maşallah

Ay canım vallahi alemsin ya. Yok garip durduğundan sormadım. Listeye ekleme yapacağım ya bebişin haftasını da yazmam lazım onun için sordum. Ama açıklaman süper yani :) Olsun sağlıklı olsun da toraman olsun canım. Allah bi avazda kurtarsın inşallah :)

akşam eşim gelince geçen haftaki ultrason görüntülerini yükleyeyim :) dumuru beraber paylaşalım hafta ve kilo yazıyo ultrasonda. hemide pipişinin resmide var teşhir edeyim oğluşu :)))

calikushu hoşgeldin canım.a.s.
komşunla olan olaya çok güldüm ya:roflol::roflol::roflol: işyerindekiler bile garip bişekilde baktı. aman sağlıklı olsunlarda gerisini takmayalım

akşam eşim gelince geçen haftaki ultrason görüntülerini yükleyeyim :) dumuru beraber paylaşalım hafta ve kilo yazıyo ultrasonda. hemide pipişinin resmide var teşhir edeyim oğluşu :)))

teşekkürler arkadaşlar :) ben yemek yemeye gidiyorum :))))))) görüşmek üzere

Afiyet olsun canım. Yolla yolla görelim pipisini oğluşun :) Bu arada 2009 Mayıs Annelerine gel. Muhabbete ordan devem edelim...

Canım maşallah güldürdün valla bizi

Sende hoş geldin

Canım hoş geldin aramıza a.s.güldürdün bizikaydirigubbakcemile3 bende çok kilo alıyorum ama benim bebek ufacıktı yine senin aldığın kilolar bebişine yarıyor,amannn napalım onlar sağlıklı olsunlarda vericez birşekilde

Günaydın arkadaşlar Nasılsınız ? inş.Herşey yolundadır...
biz Dün aKşam doktortaydık 22+6.haftalık olduk...
cinsiyetimiz nihayet belli oldu
E r k e k bekliyoruz :teytey:

pınarcım eklersin bizi de
diger bilgilerimiz 22+6 haftalık da bebeşimin kilosu 782 Gr.

Sevgiler...a.s.

63kilo oldum
gebelik haftası 22/4
bebeğimde 2.5hafta önce 480 gr.dı şimdi nekadar bilmiyorum kontrolden sonra bildiririm onuda
sağlıkla kalın

son adet tarihim: 7 agustos
gebelik haftam :23+2
hamile k. kilo :51
şuandaki kilo :63
bebşin cinsiyet :kızhihoyyyt
bebşin kilo :557 gr (en son 9 ocakta gittm)
boyunu bilmiorum
isimdede karısıgızz biraz eşimle anlaşamadık:mymeka: ben tuana ddiorum o elif yada zeynep tuutturmuş gidio ooyüzden cok zorlanıorum geceleri isimler basıo rüyalarımıkafamçokkarıştı sanırım en zoruda isim mevzusu offf offff ama bulucam bi yolunu inş.sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…