2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

Günaydınlar hepinize
Ben de cuma doktordaydım. Şeker yükleme testi yaptırdım. Glikoz alımından önce normal çıktı ama glikozdan sonraki testte değer 169 çıktı. 145'e kadar normal sayılıyormuş. Moralim çok bozuldu Tatlıyla hiiiç aram yok, ne çikolata yerim ne başka bir şey, ailemde de yok zaten şeker hastalığı olan filan. Doktor 3 hafta sonra 100 gr. glikoz testi olduğunu, onda kesin sonucun çıkacağını, endişelenmemem gerektiğini filan söyledi. Şekerli şeyler yeme dedi. Benim gibi test yaptıran ve sonucu yüksek çıkan var mı?

Merhaba Arkadaslar,

Yeni üyeyim ve bende 2009 Mayis annesi olacagim sanirim. Muhtemel dogum tarihi, 1 Mayis...

Aramıza hoşgeldin. Bebişin hayırlı uğurlu olsun. Listede ki diğer bilgileri de verirsen tamamlayalım...

canım bugün doktora gittim şeker yükleme testi yaptılar sonucunu almadım.bu arada kilom 70 olmuş şimdiye kadar 10 kg almışım.

Düzeltmeyi yaptım canım. İnşallah sonucunda normal çıkar...

Günaydın canım. Strese bağlı da olabilir. Bir sonraki testte normale döner inşallah...

Günaydın canım. Strese bağlı da olabilir. Bir sonraki testte normale döner inşallah...
Teşekkürler canım, inşallah dediğin gibi olur.

Kilom da 72 oldu bu arada. 7. aydan sonra çok kilo alınıyomuş. Ne olacak halimiz bakalım :)

Son düzenleme:
Tesekkür ederim Yeni Anne. Umarim sen ve diger arkadaslarda bebeklerini bagirlarina basarlar bir an önce. Zaman her ne kadar gecmek bilmesede:)

Pnrhlt, Ben Hamile kaldigimda 80 kilo civarindaydim. Simdi 88'im. Bebegimin muhtemel dogum tarihi 1 Mayis. Ama genelde bu tarih pek isabet etmiyor, birkac gün önce ya da sonra dogabiliyorlar...Bakalim, benim minigim beklenen tarihte dogacak mi?
Bebegimin cinsiyeti erkek. Normal dogum istiyorum ama henüz belli degil dogumun ne sekilde gerceklesecegi. Ve bugün itibariyle, bebegim 25 hafta 5 günlük.

Teşekkürler canım, inşallah dediğin gibi olur.

Kilom da 72 oldu bu arada. 7. aydan sonra çok kilo alınıyomuş. Ne olacak halimiz bakalım :)

İnşallah canım. Sağlıkla doğsunlar da kilo verilir sıkma canını...

Bu arada isim konusunda kesin karar veremedik ama Doruk düsünüyoruz.

Tamam canım eklemeleri yaptım. Tekrar hayırlı uğurlu olsun...

pınarrr kız kılo almiş şişmişiz biz ogluşla iice...71 den 77 ye cıkmışız yahu
bırde dogumumuz %80 sezeryan tatlım yaa..şu sonum basta olmasından kaynaklanıomuşşş..
bıdahakıne eklersen benıde daha dogrusu duzeltırsen sewınırım canım...simdiden 10 kılo aldık nerdeyse yahuu bakalım sonumuz nolcekkk:)))))

pnrhlt canım benim tarihte baştan beri bi yanlışlık var benim sat 16 ağustos,doğum 23 mayıs olacak düzeltirsen sevinirim.

canım biz bebğin ismini değiştirdik Nisa Begüm olucak canım değiştirirmisin.

Pınarcım şimdi dr geldim.Suyumuz yerindeymiş bebeğim bana el salladı inanamadım 23+2 deyiz şimdi 630gr olmuş 1 haftada 482 den 630 a çıktı maşallah deyin.Boy 29 cm.Bu arada ben inanamıyorum ben bir şişkoyum 65 olmuşum.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

cnm listeyi özlemişim be sağol koydugun için istek üzerine:))bende 74 kilo olmuşum sonunda kilo almaya başladım vermek yerine ama bu seferde çok almışım dimi birden:))

cnm listeyi özlemişim be sağol koydugun için istek üzerine:))bende 74 kilo olmuşum sonunda kilo almaya başladım vermek yerine ama bu seferde çok almışım dimi birden:))
Naptın kız dikkat et bayağı almışsın kız sonra normal doğum zor olur.Ne cümle kurmuşum

Pınarım özledik valla yavs,hem kim güncellicek sen gelene kadar bizim listeyiiiiiiii:a015:
İnşallah dönersin kısa zamanda, bu arada bende 76 oldum brrrrrrr şişiyom beeeeeen:CüvCüv:

canım bizde bugün drdan geldik. 22+5 haftada prensesim 687 gr olmuş.
benimde kilom 69 olmuş.:1no2: drdan uyarı aldım. yasakkelime
şimdiden teşekkürler canım

mrb benim kızımın da 20.haftada kilosu 430 gr dı. 56 kiloyla başladım şuanda 23+3 haftalık hamileyim ve 62 kiloyum.

Geldiiiimmmm ve tüm düzenlemeleri yaptım tatlılarımmmmm :) Bşbişler pek saplıklıymış maşşallah :) Allah nazarlardan saklasın

Bizde cumartesi gttik. Kuzum 947 gr olmuş Bende toplamda 11 kilo alıp 83'e vurmuşum :roflol: :roflol: :roflol:

Buyrun bakalım haftanın ilk listesi yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…