2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

pnrhlt çok teşekkür ederim eklemişsin beni de. bir ilave daha rica edicem. oğluşum olacak:) ismine karar vermedik ama daha...

merhaba beni düzeltirmisin cnm ben 28 mayıs doğacak muhtelemen. ve 14 haftalığım

Canım yaa ben çok önceden söylemiştim ama hala listede göremiyorum adımı.Gözünden kaçtı galiba eklermisin benide.Son adet tarihim 2 Ağustos Muhtemel doğum tarihim 9 mayıs.Başlangıç kilom 55,şuan 61 kiloyum.Cinsiyetini henüz öğrenemedik bebişimizin.Şimdiden teşekkürler...

Canım atlamışız sanırım .Ekledim hemen. Hayırlı uğurlu olsun...

merheba benide ekleyin listeye muhtemel doğum: 26 mayıs baş kilo:59,5 şimdi: 61 13+1 günlük.

pnrhlt sagol canim listeye benide eklemissin .arkadaslar yaslari 30 olupda agustosda hamile kalanlar varsa aranizda belirtirmisiniz benim yas 30 agustosda hamile kaldim burdan bir sitedeki cinsiyet tahminin ne kadar dogrulugu var yok onu cikaralim hepinize saglikli hamilelik donemi ve saglikli bebisler diliyorum .

Canım aynı tarihte doğum yapıcaz inşallah. Benim kilom hamile kaldığımda 63 idi.Geçen hafta 62 dün ölçüldüm 62.750 olmuş bebeğin sağlığı iyi ama benim kusmalarım kilomu şu anda dengelemiyor.Artık bitsin şu bulantı ve kusmalar.Çünkü işte çok zor oluyor.Rezil bir durum insanlar benden iğreniyordur artık heralde.-tatlicadiarzu-

kızlar yarın bende bebisimin cinsiyetini öğrenicem inşallah ona göre pembiş yada maviş ciciler alıcam kuzuma inşallah gösterir:))

kızlar merhaba beni de listeye ekler misiniz? muhtemel doğum 27 mayıs. başlangıç kilo 59 şu anda 61.

slm İtalya! benimde yaş 30 ve ilk hamileliğim! şimdilik bi sıkıntı görünmüyor. cinsiyetini de daha öğrenemedim. bayramdan sonra kontrolüm var. o zaman öğrenirim yani tam bir ay var.

italya benim yaşım 30 canım ağustosta kaldım kaldım bakalım aynımı olucak cinsiyetler :dance:

selam arkadaslar bozon 06 cim ve incihancigim agusta hamilelik yasiyoruz bizlere erkek gorunuyor bir sitede ,bir baska sitedede bizlerin son adet donermi ne gore belirleniyor bakalim hangi sitedekiler dogru cikacak .yas 30 olup agustosta hamilelik yasayip bebisinin cinsiyetini ogrenen arkadaslar sizlerde bizlerlen paylasinki dogruluk paylarina bakalim ve bir nebze olsun merakimiz gidersin.

pnrhlt cim beni son listeye eklemeyi unuttun sanirim canim bilgilerimi vermistim emegine saglik pnrhlt cim

merhaba, benim yaşım 30. sat 24 ağustos. sanırım eylülde hamile kaldım. oğluşum olacak...çin takviminde erkek diyordu.

kıslar dün dra gittim üçlü test yaptırdım cumartesi kan sonucunu alacağım.inşallah sonuç iyi çıkar.ve bebeğimin cinsiyetini dr %51 ihtimalle erkek dedi yani öle %90 larda falan değil göbek kordonuylada karıştırıyo olabilirim dedi cumartesi tekrar bakacak dönmedi sıpa göstermedibize ama maşşallah gelişimi güzelmiş iyi gidiyo bi sorun gözükmüyo dedi.inşallah sağ sağlim doğacak kuzum benimeğer cumartesi belli olursayazarım...

Selamlar... Kilom 65 oldu. Cinsiyetini henüz söyleyemedi doktorum. Bayramdan önce bir daha gidicem, o zaman söyler inş. Bu arada midesi bulanan arkadaşlar biraz geç olucak belki ama, zencefil çayı mide bulantısına iyi geliyormuş, yeşil çayla beraber olabilir, tek olabilir, iki tatlı kaşığı zencefil katıyorsunuz, günde iki fincanı geçmeyecek şekilde içiyorsunuz. Umarım faydasını görürsünüz. Benim hiç bulantım olmadı, o yüzden gerek kalmadı ama kilo da aldım tabi bu sebepten. Feda olsun bebişlere, veririz nasılsa.

pnrhlt cim beni son listeye eklemeyi unuttun sanirim canim bilgilerimi vermistim emegine saglik pnrhlt cim

Canım eklemiştim ama sonraki listede çıkmışsın nasıl olduysa :) Tekrar ekledim...

Hadi inşallah buda sorunsuz çıkacak bacım. Ooo bi oğluş daha mı geliyor prenseslerimize yoksa :)

Düzelttim kilonu canım.

Buyrun günün ilk listesi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…