2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

valla benimki erkek ama 6.haftaya girdiğimden itibaren kusmalarım ve bulantılarım hergün oldu.şu an 15+2 yim ama daha dün akşam yine çıkarttım.onun için alaksı yok bence.olmasa bende olmazdı herhalde.:CüvCüv:

merhabalar hanımlar,

beni de ekler misiniz?

muhtemel doğum 31 mayıs

başlangıç kg. 58,5

şu anki kg. 60

11 hafta 3 günlük

canım benim bebişim erkek olacak allhın izniyle hamile oldum olalı ne bulantım geçti nede çıkarmalarım bence bunun cinsiyetle hiç alakası yok.bulantı ilacı kullanıyorum iyi geliyor.kullanmadığım zamanlarda vay halime..

öyle bişe yoktur yaaa benim hiç kusmalarım olmadı sadece midem asit üretti öğürmedim bile sadece diş fırçalarken öğürdüm ve bir kızım olacak inşallah dr um büyük ihtimalle dedi

benim eltim sürekli istifra etti miğdesi karıştı bulantısı çok oldu kızı var bende ne bulantı olsu ne kusma bakalım ne olacakk cinsiyetini öğrenmedik daha

Listeler niye çıkmıyor artık ?

Son düzenleme:
canım bugün tartıldım yeni kilom 62,3:çok üzgünüm:benim sonm ne olucak bilmiyorum kilo almayan arkadaşlar siz nasıl besleniyorsunuz hiçmi bişey yemiyosunuz kafamçokkarıştıkarnınız büyümedimi ay ben anlamadım çok aşırı birşekilde yemek yemiyorum normal herzamn yediğim gibi ama daha şimdiden 4kilo aldım ya dr.sorucam normalmi acaba:uhm:

bende iki kilo aldim saun 14 haftaligim ilk hamileligimde 25 kilo almistim simdi ise uc ay mide bulanti yuzunden bisey yemez oldum ama surekli su iciyorum meyveli yogurt yiyorum sen bol bol meyve sebze ye yogurt ye balik ye hayirlisi kiz benim karnim da minacik daha

slm arkadaşlar.doğumum 7 mayıs kısmetse:))))bebişimiz de erkek :)))))16 haftalık hamileyim şu anda

Benimde doğum yapacağım tarih 20 Mayıs cinsiyet belli deil daha ama 2 arkadaşım inanılmaz kusuyordu erkek bebekleri olacak bence bu şans ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.Bulantıyla ilaçsız başa çıkabilen varmı?

Canım benim hiç midem bulantım olmadı Allaha şükür acaba ondanmı aldım:uhm:neyse dr.yarın gidicem ozman sorucam normalmi diye

pınarcım bana bir kilo daha yaz şekerim 63.3 çıktım sabah aç karınıan tartıldım hemide almışız tüh be :::)))

benimde 20 mayıs canım doğum tarihim:) çok şükür hiç bulantım olmadı. cinsiyetini çok merak ediyorum ama bayramdan önce sanmıyorum ki öğreneyim

bu arada canım haftamı güncellemişsin ama kilom duruyo. 1 kilo aldım. şuanda 79'um. a.s.

selam kızlar sanırım çoğumuz yavaş yavaş kilo almaya başlamışız ama en çokta ben aldım gliba 50 kg ile hamile kalmıştım dün akşam tartıldım 56kg 800 gr olmuşum geçen hafta 55tim 1 haftada 1kg 800 gr almışım eşim allah manda şifalığı versin diye alay ediyo meyve çok yiyorum yemekten sonra oturuyorum hem tv izliyorum hemde meyve yiyyoırum bırakın beni benimle birlikte eşimde kilo alıyo garibim zayıflamak isteken sürekli ağzı dolu benşm sayemde en son 98di 100ü bulucak bu gidişle:)hihihih
kızıma hamileyken 12 kilo amıştım ama bunda öyle olmuycak elevitede başlıycaz oda çok kilo aldırıyomuş rekor kırıcam kendi çapımda rekor evet varmı arttırann:))))

masallahhbende 63 le basladım 62 kiloyum bırak almayı 1 kilo vermişim yemek yiyemıorumki ben iştahım yok asermem hiç yok fisfisfisgöbiş büyüdü ama kilo aynı ama benimde eşim kilo alıo :)bana bişeyler alıo canın ister die bi bakıorum hepsini kendisi tüketmişklava:

valla kızlar benimde iştahımın maşallahı var.bende çok kilo alırım gibime geliyor korkumdan tartılamıyorum.benimle beraber eşimde kilo alıyor.biz ailecek baskül ailesi olacağız gibime geliyor :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…