2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

Selamlar... Kilom 65 oldu. Cinsiyetini henüz söyleyemedi doktorum. Bayramdan önce bir daha gidicem, o zaman söyler inş. Bu arada midesi bulanan arkadaşlar biraz geç olucak belki ama, zencefil çayı mide bulantısına iyi geliyormuş, yeşil çayla beraber olabilir, tek olabilir, iki tatlı kaşığı zencefil katıyorsunuz, günde iki fincanı geçmeyecek şekilde içiyorsunuz. Umarım faydasını görürsünüz. Benim hiç bulantım olmadı, o yüzden gerek kalmadı ama kilo da aldım tabi bu sebepten. Feda olsun bebişlere, veririz nasılsa.

canımm zencefil cayı düşük yapmaya ve kasılmalara neden oluyor aslında bi çok bitki çayı öyle o yüzdn bütün bitki çaylarını araştırmadan sakın içmeyin hatta en masum görünen ahudu çayı bile yapıyor bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederim

merhaba pnrhlt bende kilomu yazayımda sende ekle cnm benim başlangış kilom 61 şuan 65 kiloyum dr kıza benziyo dedi ama tam kesin değil tabii ve bide keisinlikle sezaryan düşünüyorum doğumu çünkü kendimi normal doğuma hazır hissetmiyorum adını duyunca bile bayılak gibi oluyorum tabi herşey kısmet:)
eklersen sevinirim cnm...

canımmm benimm kilo 50.7 olmuşşş cinsiyette erkek isim büyük ihtimalle gürkan arda olacak allahın izniyle

Eklemeleri düzenlemeleri yaptım kzılar. Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Ben kaçıyorum. Haftanın son listesi buyrun... Hafta sonları yokum. Pazartesi görüşmek üzere...

doumlistesiek3.jpg

kızlar bugün doktora gittim kilo almamışım yani kilom sabit 63.üçlü test için kan verdim inşallah sonucum iyi çıkar.oğluşum maşallah kocaman 164 gr 14 cm Allahın izniyle kucağıma almayıda nasip etsin aynı zamanda hepimizin..

hepinize iyi pazarlar..

benim de oğlum olacakmış.
cuma öğrendim.
Allah meleklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize.

kusmalar da son sürat devam ediyor :KK43:

canımm zencefil cayı düşük yapmaya ve kasılmalara neden oluyor aslında bi çok bitki çayı öyle o yüzdn bütün bitki çaylarını araştırmadan sakın içmeyin hatta en masum görünen ahudu çayı bile yapıyor bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederim

Haklısın, birçok çay bu konuda zararlı, ahududu çayı da bunların başında geliyor, doğru. Ancak zencefil çayını bizzat doktorum söyledi. Bulantım olursa diye. Zaten günde en fazla iki fincan diye belirtti. Yine de sizler de doktorunuza bir sorun içinizi rahatlatmak için.

Herkes günaydınlar.... İyi haftalar olsun inşallah... Buyrun bakalım haftanın ilk listesi...

doumlistesimq4.jpg

Pınarcım bizim cinsiyet=erkek İsim==Ali Eren
Benim kilom şu anda== 63
okişa.s.

pınarcım
pazar sabahı tartıldım veeee
evet 64.0
ama gebelik org danbaktım iyi gidiyoruz normal miş 16. haftada

Bende 65 olmuşum :) Toplamda 3,8 kilo. Bencede normal ya. 4 ay doluyo nerdeyse o kadar iyi yani...

Günün son listesini buyrun :) Hayırlı akşamlar. Sabah görüşmek üzere...

doumlistesige1.jpg

evet kıslar üçlü testimde gayet normal bir sorun çıkmadı çok şükür ama ne nazlı veletmiş kızmı oğlanmı bi göstermedi gene.cuma günü bidaha gidecez vallaha o zamanda göstermezse ne diim yaniibayram tatiline memlekete gidecem orda 4 boyutlu ultrasonda gözükür heralde artık ordada gözükmesin doğuma kadar belli olmicak galiba :):) neyse cuma belli olursa yazarım size

canım bizimde kızımız olacak Allahın izniyle yazarsan sevinirim birde doğum şeklim sezeryan ilkindede sezeryan olduğu için eklersen sevinirim:)))

selam, benim sat 8 ağustos tahmini doğum tarihim 18 mayıs kilom şu an 64 cinsiyeti henüz belli değil

X