2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

kızlar bende 59 ile başladım şuanda eski kıyafetlerimi giyiyorum ve göbüşüm yok ama 60 olmuşum:))

benim adet tarihiyle d.tarihini değiştirmişti dr. o yüzden yazılan yanlış oluyor. 15 ağustos son regl 22 mayıs doğum zamanı... 56 idim 58 oldum cinsiyette muammafisfisfis
ekleyin benide kıslarrrrr:lepi:

pnrhlt canım bugün bende usg ye girdim. cinsiyeti erkek olduğu kesinleşti. oğluşumuz olacak. adıda demir yiğit olacak. şuan 56.8 kilo olmuşum:) artık yemek yiyebiliyorum:))

pnrhlt canım bugün bende usg ye girdim. cinsiyeti erkek olduğu kesinleşti. oğluşumuz olacak. adıda demir yiğit olacak. şuan 56.8 kilo olmuşum:) artık yemek yiyebiliyorum:))

canım hayırlı olsun.gözün aydın.allahım hepimize bebişlerimizi kucacağımıza almayı nasip etsin inşallah..:

Arkadaşlar günaydın... Mayıs annesi olacak arkadaşlar buraya tahminen hangi tarihte doğum yapacaklarını yazalım bende onları liste haline getireyim. Daha sonrada cinsiyetler belli oldukça cinsiyetlerini eklemeye başlarız... Doğum tarihi hesaplamak için son regli tarihinizden 3 ay geriye gidip üzerine 7 eklediğiniz zaman muhtemel doğum tarihiniz ortaya çıkıyor. Benim son reglim 1 Ağustos. Muhtemel doğum tarihim ise 8 mayıs...

doumlistesisj7.jpg

benimki kiz olucak belki ve dogum tarihi 12 mayis kilom da 61

merhaba arkadaslar bende aranıza yenı katıldım herkesı oncelıkle ıcten selamlıyorum.Allah cc hayırlısıyla saglıkla bebegımızı kucagımıza almayı nasıp etsın. Bende mayıs annesıyım. Benım sat 3 agustos doktorumun soyledıgıne gore mayısın ılk haftası 8 gıbı dedı benıde lısteye kayıt edersenız sevınırım.58 kılo ıle hamıle kaldım su an 60 kg yum.

Günaydın arkadailar canım benim bebişin cinsiyeti belli oldu bir kızım olucak inşallahkaydirigubbakcemile2 eklermisin canım isimde hala bulamadık çok kararsızıs ama iklim çok beğeniyoruz bakalım hala arştırmalarımız devam ediyor

herkese selam,

beni de ekler misiniz?

solala
muhtemel doğum: 31 mayıs
başlangıç kg. 58,5
şu anki kg. 60
hafta 12
cinsiyet belli değil

slm kızlar,bebğin cinsiyeti ile ilgili bir sayfa açtım,cinsiyeti belli olanlar yapsınlar bakalım tutacak mı,çok merak ettim de :))

Herkese merhabalar. İyi haftalar. Bugün yoğun bir gün. Malum hafta başı :) Haftanın ilk listesi aşşağıda...

benim adet tarihiyle d.tarihini değiştirmişti dr. o yüzden yazılan yanlış oluyor. 15 ağustos son regl 22 mayıs doğum zamanı... 56 idim 58 oldum cinsiyette muammafisfisfis
ekleyin benide kıslarrrrr:lepi:

Düzelttim canım...

Oooo bizim preneslere prensler gelmeye başladı :) Hayırlı uğurlu olsun canım...

benimki kiz olucak belki ve dogum tarihi 12 mayis kilom da 61

Okeydir...

merhaba arkadaslar bende aranıza yenı katıldım herkesı oncelıkle ıcten selamlıyorum.Allah cc hayırlısıyla saglıkla bebegımızı kucagımıza almayı nasıp etsın. Bende mayıs annesıyım. Benım sat 3 agustos doktorumun soyledıgıne gore mayısın ılk haftası 8 gıbı dedı benıde lısteye kayıt edersenız sevınırım.58 kılo ıle hamıle kaldım su an 60 kg yum.

Sat 3 ağustos ise muhtemel tarih 10 ağustos oluyor. O tarihe ekledim ki bebişin hafta ve gün sayımı şaşmasın canım...

ben sitede yeniyim.bizimde mayıs ikinci haftası dedi doktor..herkese sağlıklı gebelikler..

Aramıza hoşgeldin canım. Son regli tarihini, hamile kaldığın kiloyu ve şu andaki kilonu yazarsan ekleyelim canım senide...

Günaydın arkadailar canım benim bebişin cinsiyeti belli oldu bir kızım olucak inşallahkaydirigubbakcemile2 eklermisin canım isimde hala bulamadık çok kararsızıs ama iklim çok beğeniyoruz bakalım hala arştırmalarımız devam ediyor

Hayırlı uğurlu olsun canım... İsimler doğana kadar kimbilir kaç kere değişir daha hepimizde :)

herkese selam,

beni de ekler misiniz?

solala
muhtemel doğum: 31 mayıs
başlangıç kg. 58,5
şu anki kg. 60
hafta 12
cinsiyet belli değil

Sen zaten varsın bacım :)

doumlistesisu9.jpg

kızlar,dediğiniz gibi. ben 1 kilo aldım henüz ama kociş heralde 3-4 aldı. bende aşerme birascık değişik. eşime diyorum alıp geliyo. ve eve gelince geçiyo isteğim. yani yemek için değil,aldırmak için anlaşılan benimki:) eeee ben yemeyince de mecbur adamcağız yiyor:) geçen hafta 1 kilo baklavayı tek başına yedi ben isteyipte yemeyince:)

selam arkadaşlar dün ana sağlıkta usgye girdik doktora cinsiyetimizi sordum henüz erken ama orada bişey görünmüyor dedi.bu haftalarda kimseye söylemem normanlde ama kıza benziyor dedi.ama belli olmazmış daha akşam eşime söyledim muhtemelen kızmış mdedim biraz suratı değişti ama olsun dedi.bi gece önce erkek isimleri düşünüyorduk.olsun sağlıklı olsunda farketmez.şimdilik kız gibi görünüyormuş bebeğimin cinsiyeti :)

Herkese günaydınlar... Günün ilk listesi buyrun... Bu arada bu sene kız senesi heralde belli oldu :)

doumlistesith0.jpg

Kızlar benim bebişinde cinsiyeti de belli oldu. %90 kız dedi doktor. Kız annesi olucam nasipse. Maşallah kızım tüm organlarını gösterdi. Bİde kız göstermez derler. Oynakmı olucak yoksa bizim kız diyor eşim, (aman allah göstermesin)..Buarada kilom 70,5 oldu. İsim konusuna bakıcaz artık. DEFNE ve AZRA isinleri hoşumuza gidiyor bir kaç isim daha var ama iyice oturup düşünmek lazım.

benimde son adet tarihim 1 agustos dogumumda mugtemelen 8 mayis dedi doktorum.dogum tarigim 19.6.1978 bebisimin cinsiyeti belli degil ismide .dogumum sezeryan olucak cunku 3 ucuncu hamileligim ikiside sezaryandi.kilom 73

bende 15.4 gunluk hamileyim.son adet tarihim-1 agutos mugtemel dogum yapicagim tarih 8 mayis 09 diyor dok .cinsiyeti belli degil bebegimin benim dogum tarihim 19.06.1978 kilom 73, cinsiyetini cok merak ediyorum herkee hayirli evlat ve hayirli dogum nasip etsin allahim

eveet bugün büyük gün kıslar nasipse dra gideceğim ve bebişim kızmı oğlanmı belli olur heralde aman bebeğim iyi olsunda yarın akşam size yazarım buraya kayıtlara geçilir olurmu...hade iyi geceler sizlere kıslar

benide ekleyin listeye 18 kasimda dok gidicem cinsiyeti belli olur ins .sizlerlen paylasiriz

Kızlar benim bebişinde cinsiyeti de belli oldu. %90 kız dedi doktor. Kız annesi olucam nasipse. Maşallah kızım tüm organlarını gösterdi. Bİde kız göstermez derler. Oynakmı olucak yoksa bizim kız diyor eşim, (aman allah göstermesin)..Buarada kilom 70,5 oldu. İsim konusuna bakıcaz artık. DEFNE ve AZRA isinleri hoşumuza gidiyor bir kaç isim daha var ama iyice oturup düşünmek lazım.

Canım bi kız daha geliyor desene :) Hadi hayırlı uğurlu olsun inşallah...

bende 15.4 gunluk hamileyim.son adet tarihim-1 agutos mugtemel dogum yapicagim tarih 8 mayis 09 diyor dok .cinsiyeti belli degil bebegimin benim dogum tarihim 19.06.1978 kilom 73, cinsiyetini cok merak ediyorum herkee hayirli evlat ve hayirli dogum nasip etsin allahim

Hayırlı olsun canım. Aynı tarihiz seninle kısmetse...

eveet bugün büyük gün kıslar nasipse dra gideceğim ve bebişim kızmı oğlanmı belli olur heralde aman bebeğim iyi olsunda yarın akşam size yazarım buraya kayıtlara geçilir olurmu...hade iyi geceler sizlere kıslar

Canım kız-oğlan farketmez. Sağlıklı haberlerini getirirsin inşallah... Bekliyoruz tatlım...

benide ekleyin listeye 18 kasimda dok gidicem cinsiyeti belli olur ins .sizlerlen paylasiriz

Olur olur. Benim ki 4 hafta önce belli oldu sayılır...

Buyrun bakalım bayanlar çarşamba gününün ilk listesi...

doumlistesibk1.jpg

X