2009 Mayıs Muhtemel Doğum Tarihi ve Bebişlerimizin Cinsiyetleri...

kızlar bende mayıs annesi olarak aranıza katılmak istiyorum. SAT:18 ağustos, muhtemel doğum tarihi:25 mayıs, 60 kilo ile başladım şimdi 61,5 kiloyum. 12+1 oldum. ne çok bilgi verdim böyle:)
forumdaki yazıları nerdeyse hergün takip ediyorum. benim bebeğim bütün olumsuzluklara rağmen tutunmaya kararlı görünüyor. umarım herkes bebişlerini sağlıklı bir şekilde kucağına alır.

kızlar bende mayıs annesi olarak aranıza katılmak istiyorum. SAT:18 ağustos, muhtemel doğum tarihi:25 mayıs, 60 kilo ile başladım şimdi 61,5 kiloyum. 12+1 oldum. ne çok bilgi verdim böyle:)
forumdaki yazıları nerdeyse hergün takip ediyorum. benim bebeğim bütün olumsuzluklara rağmen tutunmaya kararlı görünüyor. umarım herkes bebişlerini sağlıklı bir şekilde kucağına alır.

Hoşgeldin aramıza canım... Senide ekledim listeye... Bebişine iyi bak olur mu :)

Buyrun günün ilk listesi..

doumlistesiak6.jpg

yaa canım benim doğum yine değişti en son gittiğim farklı doktor kafamı karıştırmış
bebeğim 13+3günlük doğumuda 16 mayıs eskisi gibi düzeltirsen sevinirim 2 hafta sonra cinsiyet ile isminede sölliycem inşallah

Düzelttim canım. Hadi bakalım sağlıkla doğsun inşallah...

bozon_06 rica ederim canım...

doumlistesiiv2.jpg

pnrhtl çok teşekkürler cnm,beni de düzeltmişsin ,valla eline sağlık,aynen bilgiler yazdığın gibi hala kilomda aynı,dr.a gittim ama bizim inatçı göstermedi cinsiyetini o yüzden 1 ay sonraya kaldı ,neyse sağlıklı olsunda sorun değil.

Rica ederim canım. Maksat birbirimizin durumunu bilip bi fikir edinmek, takipte olmak.

Vayyy utangaç çıktı he kız mı acaba :) İşin şakası bi yana sağlıklı olsunlar da gerisinin hiç önemi yok canım...

selam canım benide listeye eklermisin benim ikinci gebeliğim sat 7 ağustos mdt 14 mayıs görünüyor kızımın mdt 29 hazirandı ama o 3 haziranda dünyaya geldi::)inş bu bebeğim sağlıcakla zamanında doğar kilo şuanlık 55 52 kilo ile hamile kaldım şimdilik cinsiyeti belli değil en kısa zamanda onuda yazarım hepinze kucak dolusu öpücükler

selam canım benide listeye eklermisin benim ikinci gebeliğim sat 7 ağustos mdt 14 mayıs görünüyor kızımın mdt 29 hazirandı ama o 3 haziranda dünyaya geldi::)inş bu bebeğim sağlıcakla zamanında doğar kilo şuanlık 55 52 kilo ile hamile kaldım şimdilik cinsiyeti belli değil en kısa zamanda onuda yazarım hepinze kucak dolusu öpücükler

Hoşgeldin canım. Hayırlı uğurlu olsun bebişin... Umarım sağ salim kucağına alırsın.. Ekledim senide listeye...

doumlistesipj6.jpg

pnrhlt canım çok sağol inş hepimiz hayırlısıyla sağl salim kavuşuruz meleklerimize sevgiler

pınarcım benim kızıımın ismide bir değişiklik olmazsa defne olucak benide eklermisin canım

merhaba ben buraya herdefasında yazmayı unutuyorum benim bebeğiminmuhtemel doğum tarihi:23 mayıs inşallah ve dr um büyük ihtimalle kız dedi kilom 59 ve hala 59 şu anda 13 haftayı bitirdikk beni de eklermisinizzz

Son düzenleme:
merhaba ben buraya herdefasında yazmayı unutuyorum benim bebeğiminmuhtemel doğum tarihi:23 mayıs inşallah ve dr um büyük ihtimalle kız dedi kilom 59 ve hala 59 şu anda 13 haftayı bitirdikk beni de eklermisinizzz

Canım ekledim senide... Hayırlı uğurlu olsun...

doumlistesisq6.jpg

merhaba arkadaşlar,
listemiz çok güzel.
ben 56 kiloya çıktım ve kusmalarım devam ediyor.

cinsiyetleri belli olan arkadaşlara bir sorum var. bu cinsiyet işini bulantı ve kusma yaşayıp yaşamamaya bağlayanlar var. hani derler ya çok kusma ve bulantı yaşayanın kızı olur , bulantı kusma yo0ksa erkek diye. sizde bu olay tuttu mu.cevap verirseniz çok sevinirim. benim çevremdekilere pek tutmadı ama sizi merak ettim.

kendinize ve bebişlerinize çok iyi bakın.

Valla bende bulantı oldu. Ama sabahları değil. Genelde geceleri ve aşırı rahatsız edici değildi. Kusmam hiç olmadı. Hatta çok nadir öğürdüm ama doktorum %90 kız dedi... Teyzem 2 bebeğinde de çok fazla bulantı ve kusma yaşadı. Biri kız biri erkek oldu. Pek doğru olduğunu sanmıyorum böyle şeylerin canım...

X