2009 Mayıs anneleri; çatlaklarınız oluşmaya başladı mı?

bende 26+4 um gobişte catlak yok ama goguslerım mannyak catladı kızlar ya..olcaksa oluo işte...
bebe yağı,badem yağı dr umun verdığı krem ı kullanıorum genede banamısın demedı valla...

27deyim benmde karnımda hiç çatlak oluşmadı henüz
ama basenlerimde popoda başladı enm bebeiş kız
kız cocugunda popo büyürmüş öle derler bendede öle
oldu hiç popo yoktu 36 beden bile düşüodu ama acaayip oldu şimdi
gören şaşırıo ne büyütüon böle diolar:roflol:
bide gögüslerimde başladı onlardı ufaktı malum
bebeyagı ve bitkisel bi krem kullanıorum ama daha ciddi şeylere
gecmem lazım galiba araştırdım ve gögüsler için en cok memenun kalınan LONSİNOH
die krem hemçatlaklar iiçin hemde süt verirken acıyı alan bi kremmiş bebişede bi zararı yokmus
kremi temizlemeden emebiliomus ama pahalı 50 gramı 40dan başlıo nette.
popo catlakları içinde LİERAK sanırım dok. yazdıgı ama buda 60 dedi alamadım valla bakalım babamız kazansın biz sürünelim

bende çatlak yok şimdilik çok şükür bende 27+1 im ama benim göğüslerim büyümüyor ya ne olacak böyle neresini emecek çocuk kızken küçüktü evlenince büyür dediler evlendim hamile kalınca büyür dediler hamile kaldım emince büyür dediler bakalım ne olacak 75 takıyodum şimdi beden sıkıyor ama içi bomboş kalıyor sütüm olurmu kisenağlama

arkadaslar olmazmı hele bıde ewlenmeden kılolarımız varsa mutlaka oluyo benım kızımda oldu sımdı 2 cıye hamıleyım yınede var bıde oyle tatlı kasınıyokı goguslarım gobegım ama ne yapsanız gıtmıyo bosuna para harcamayın derım aman boşverın canım bebegımızı kucagımıza alınca ne catlak ne yırtıklar aklımızda kalıyo bebesımız için deger derım sızcede oyle dıgılmı ?yerimseniben

bende ilk çatlağımı dün gece farkettim hemen göbeğimin altındadaha cok catlarım gıbı gelıyo 4.aydan ıtıbaren her gece bebek yagı sürdüm ama bakalım nekadar farkedecek
bıde derler ya anneye benzer kızın hamılelıgı dıye öyle olursa vay halıme annemın karnı mayın tarlası gibi aman olsun napalım takmayın kızlar katalog cekımı yapmıcaz sonucta bu saatten sonra bızden mankende olmazzz:)))

ay ay sormayın çatlakları bende de ufak ufak çatlamaya başlamış karnımın alt kısımları. 3 aylıkken başladım bebe yağı ve kakao yağı sürmeye ama çatlayası varsa çatlıyor kıslar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…